TOPLAR DAMAR TIKANIKLIĞI

venoz_yetmezlik_ve_derin_varis_ameliyati.jpg


Değerli Hocam Ahmet Akgül'e

İyi bir araştırmanın sonunda yine doktor olan dostumuzun tavsiyesi ile size ulaştık. Doğumdan sonra yaşamış olduğum toplar damar tıkanıklığı nedeni ile 5 yıl önce kabusu yaşadım. Rahatsızlığımın yenilenmesi için ameliyat olmam gerektiği. Yalnız ameliyat korkularım nedeni ile 5 yıl boyunca erteledim. Sonunda Ahmet hocamız ile görüştükten sonra ameliyata ikna oldum. Bu gün ameliyattan sonra 12.gün kontrole geldim ve her şeyin yolunda olduğunu öğrendim. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin gibi değerli hocalarımızı Allah ülkemize nasip etsin. Çok çok teşekkürler.

Gülnur ÇEÇEN

DVT AMELİYATI

dvt_ameliyati.jpg


Sevgili Ahmet Hocam'a

Yaklaşık 8 yıldır kronik dvt (derin ven trombozu) teşhisi konuldu. Gitmiş olduğum doktorlar bu hastalığımın tedavisinin bir tek Coumadin ( kan sulandırıcı ) ilaç kullanmam gerektiğini, başka bir tedavisinin olmadığını söylediler ta ki sayın hocamız Ahmet AKGÜL hocam karşıma çıkana kadar. Yaptığım araştırma sonucu Ahmet Hocam'a geldim ilgi alaka, güler yüzlü mükemmel bir insan. Muayene olduktan sonra ameliyata karar verildi ve ameliyatı oldum. Allaha şükürler olsun şu anda hiçbir sıkıntım, ağrım, şikayetim yok. Allah Ahmet hocamdan razı olsun. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sami AKBAY

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.