KAN SULANDIRICI VERİP GÖNDERİYORLARDI

 

Ben 20 yıldır beri DVT hastasıyım Ahmet hocamla görüşmem ve bulmam biraz geç oldu ama sonu güzel oldu bu zamana kadar dopler kan sulandırıcı verip yolluyorlardı Ahmet hocam bana yaptığı tedavi ile tedavi o Kadarda çok ta sürmedi 4 seansta ağrılarım geçti. Çalıştığım iş yerinde sürekli Ayakta duruyordum ve ağrılarım oluyordu Ahmet hocamın yaptığı tedavi ile Ağrılarım azaldı ve hayatım daha düzene girdi. Ahmet hocamla tanıştığım için Çok memnunum. Hayatında başarılar dilerim Ahmet hocam.

 

 

Ameliyatsiz DVT tedavileri nasil olur 1

 

 

Ameliyatsiz DVT tedavileri nasil olur 2

 

GECELERİ AĞRIDAN UYANIYORDUM

 

Birkaç senedir Bacaklarımda ağrı, yanma ve sızlanma şikayetlerim oluyordu. Öyle ki geceleri bile uyandırıyordu. Sürekli bir huzursuzluk vardı vücudumda. Gittiğim Doktorlar varisten şüphelenip Doppler yapıyorlar ve varis olmadığını söylüyorlardı.

Nöroloji doktoruna bile gittiğim olmuştu, Ama ağrılarım geçmiyordu. Ahmet Hocamla tanıştıktan sonra bana varis hastası değilsin Fibromiyalji hastasısın dedikten sonra her şey değişti, uyguladığı tedavi yöntemleriyle Kısa süre içinde çok rahat ve kendimi iyi hissediyorum. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. Hastasına Güven veren yüzün hiç solmasın hocam sana ve ekibine minnettarım. Allaha emanet ol.

 

 

Fibromiyalji hasta yorumu

 

 

 

Fibromiyalji hasta yorumu 1

 

 

DERİN VENÖZ PIHTI (DVT) YARASI

 

Çok sevgili hocam şifacım bir tanecik doktorumuz Sn. Ahmet Akgül sizin sayenizde hayata bağlandım, kapanmayan yaralarımı kapattım bir sene boyunca gitmediğim hastane doktor kalmadı, sizden sonra tedaviniz sayenizde düzeldim. Allah sizden razı olsun, sizin gibi değerli hekimleri Allah bu milletin başından eksik etmesin size hayatınız boyunca sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum biricik doktorumuz.

 

 

Kilolu varis ameliyati Derin venoz pihti yarasiDerin Ven Trombozu (DVT)

 

Bazı şeyleri anlamak için yaşamak lazım diyerek başlamak istiyorum. Aslında o kadar yazılacak şey var ki, insan nereden başlayacağımı bilemiyorum. Hasta yakını olarak, sağlık personeli olarak ve en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak yazmak istiyorum. Öncelikle hasta yakını olarak bir şeyler paylaşmak istiyorum. Eşimin 10 yıllık geçmişi olan DVT’sine bağlı olarak gelişen komplikasyonlarından dolayı her iki bacağında da bir kadını fazlasıyla rahatsız edecek deformasyon ve varisler oldu. Ağrılarla beraber iyice çekilmez bir duruma dönüşmüştü. Bir kaç sağlık kuruluşuna başvurduk ama hiç kimse tamam hallederiz diyemedi. Hep bir şeyler eksik kalmıştı ve bizim umutlarımız iyice azalmışken Rabbim hocamı karşımıza çıkardı. Vaktinin çok dar bir zamanında eşimi gördü esimin gözyaşlarını gördü ve kendinden çok emin bir şekilde üzülme ben bu ameliyatı yapacağım dediğinde kendi kendime dedim ki müthiş bir öz güven. Çok hoşuma gitmişti, ayrıldık gerekli tetkiklerden sonra. Hocam o sihirli dokunuşuyla ameliyatımızı yaptı, mesleğimden dolayı eşimin ilk pansumanını yaparken değişimi görmemek imkânsızdı. Hele eşimin o mutluluğu her şeye bedeldi.Şimdi hayırlısı ile hocam eşimin ikinci ameliyatını da yapacak. Hazırlıklarına devam ettiğini, acele etmememiz gerektiğini söyledi, yine litaretüre girecek bir iş olacak. İnşallah herkes bütün dünya konuşacak. Sabırla bekliyoruz, ben inanıyorum en ufak bir şüphem yok.

İkincisi 23 yıllık sağlık personeli olarak ayrı bir gurur duydum ve sistemin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

Üçüncü olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu değerli insanla aynı vatan topraklarında yasadığım için Allah’ıma binlerce şükür ediyorum.

Hocam iyi ki varsınız! Allah sizden ve ekibinizden razı olsun. Rabbim her şeyi kalbinize göre versin.

 

 

 

 

KALP VE DAMAR HASTALIKLARI VE TEDAVİLERİ

 

 

Kalp damar hastaliklari ve tedavisi nasildir

 

AYRILDIĞIM İÇİN ÜZÜLÜYORUM

 

6 yıldır fibromyalji hastasıyım. Oturduğum şehirde birçok tedavi denedim. Fakat memnun olamadım. Daha sonra bir arayış içerisine girdim ümitsizce . Dr. Ahmet Akgül Hocamı internette bulduk. Yorumları okudum. Vakit kaybetmeden kendisine geldim. Allah’a şükürler olsun ki 8 haftalık bir tedavi sonrası ağrılarımdan eser kalmadı. Başımda hafif kasılma var, fakat daha başladığım güne kıyasla bir hiç diyebilirim. Hocamın ilgisi ve alakası muayene sırasında ve tedavi dönemi içerisindeki kibar ve insanı rahatlatan yönünden de çok memnun kaldım. Ve son olarak Dr. Ahmet Akgül bünyesinde çalışan, başta Mümine Hanım, Nurcan Hanım, hipnoterapistim İnci Hanım, Sinem Hanım, Eda Hanım ve ismini bilmediğim diğer çalışanlar hepsinden Allah razı olsun. Gerçekten bu tedavi sürecinde bir aile gibiydik. Her türlü sonucumla yakinen ilgilendiler. Hepsi çok tatlı, kibar, nazik, anlayışlı, güler yüzlü insanlar. Şimdi tedavim bitti ve bundan dolayı mutluyum. Ancak buradan ayrıldığım içinde hüzünlüyüm. Yardımcı olabildiysem yazımla ne mutlu bana.

 

 

Fibroiyalji hastasi hangi doktora gider 1

 

 

Fibroiyalji hastasi hangi doktora gider 2

 

 

TOPLAR DAMAR TIKANIKLIĞI

 

 

venoz_yetmezlik_ve_derin_varis_ameliyati.jpg

 

 


Değerli Hocam Ahmet Akgül'e

İyi bir araştırmanın sonunda yine doktor olan dostumuzun tavsiyesi ile size ulaştık. Doğumdan sonra yaşamış olduğum toplar damar tıkanıklığı nedeni ile 5 yıl önce kabusu yaşadım. Rahatsızlığımın yenilenmesi için ameliyat olmam gerektiği. Yalnız ameliyat korkularım nedeni ile 5 yıl boyunca erteledim. Sonunda Ahmet hocamız ile görüştükten sonra ameliyata ikna oldum. Bu gün ameliyattan sonra 12.gün kontrole geldim ve her şeyin yolunda olduğunu öğrendim. Kendisine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Sizin gibi değerli hocalarımızı Allah ülkemize nasip etsin. Çok çok teşekkürler.

Gülnur ÇEÇEN

 

 

DVT AMELİYATI

 

 

dvt_ameliyati.jpg

 


Sevgili Ahmet Hocam'a

Yaklaşık 8 yıldır kronik dvt (derin ven trombozu) teşhisi konuldu. Gitmiş olduğum doktorlar bu hastalığımın tedavisinin bir tek Coumadin ( kan sulandırıcı ) ilaç kullanmam gerektiğini, başka bir tedavisinin olmadığını söylediler ta ki sayın hocamız Ahmet AKGÜL hocam karşıma çıkana kadar. Yaptığım araştırma sonucu Ahmet Hocam'a geldim ilgi alaka, güler yüzlü mükemmel bir insan. Muayene olduktan sonra ameliyata karar verildi ve ameliyatı oldum. Allaha şükürler olsun şu anda hiçbir sıkıntım, ağrım, şikayetim yok. Allah Ahmet hocamdan razı olsun. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Sami AKBAY

 


KALP VE DAMAR CERRAHİSİ UZMANI

 

 

Kalp ve damar uzmani ne is yapar

 


Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.