TOPLARDAMAR TIKANIKLIĞIM TEDAVİ EDİLEMEYECEĞİ SÖYLENDİ 

hulyahoca.png


63 YAŞINDA EVLİ,İKİ ÇOCUK SAHİBİ EMEKLİ ÖĞRETMENİM.

MART 2013 TE SOL BACAĞIMDA AĞRI,ŞİŞ VE MORARMA OLDU.ÇEKİLEN DOMPLERLER SONUCU TOPLARDAMAR TIKANIKLIĞI TEŞHİSİ KONULDU. ÖZEL VE DEVLET HASTANELERİ,EGE VE .... ÜNİVERSİTE HASTANELERİ, İSTANBUL ... VE ADINI SAYAMAYACAĞIM KADAR ÇOK SAYIDA DOKTOR VE HASTANE İLE İLETİŞİM KURDUM. İLK BİR AY İÇERİSİNDE EKOS ADI VERİLEN BİR OPERASYON UYGULANDI. AMA SONUÇ BAŞARISIZ. TIKANMANIN, İLK 15 GÜNÜNDEN SONRA TOPLARDAMAR TIKANIKLIĞININ AÇILAMAYACAĞI ISRARLA SÖYLENDİ. COUMADİN ADI VERİLEN İLACIN ESİRİ OLDUK. BU İLACIN ÇOĞU BEYİN KANAMASI, AZI AKCİĞERE PIHTI. SONUÇ HER İKİSİNDE DE ÖLÜM. BÖYLE YAŞADIM 2 YIL.

YIL 2015 TEMMUZ AYI.İNTERNETTEN SEVGİLİ HOCAM PROF. DR. AHMET AKGÜL'Ü TANIDIM. KENDİNE ÖZGÜ YÖNTEMLERLE İSTANBUL DR.SADİ KONUK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE DAMAR TIKANIKLIĞIM GİDERİLDİ. İKİ GÜN SONRA YÜRÜYÜŞ YAPMAYA BAŞLADIM. ŞİKAYETLERİM AZALDI.İLERLEYEN GÜNLERDE DAHA İYİ OLACAĞINA İNANIYORUM.

İYİ Kİ TANIDIM DOKTORUM SİZİ.ÇARESİZ KALAN,BU ACIYI ÇEKEN İNSANLAR DUYSUN DİYE İÇİMDEN GELEREK YAZDIM.

SEVGİLER... TEŞEKKÜRLER...SAĞOLUN,VAR OLUN AHMET HOCAM.

Hülya ZONGÜR BEKKİ 

DAMAR TIKANIKLIĞIM VARDI AMA

en_iyi_fibromiyalji_tedavisi.jpgen_iyi_fibromiyalji_tedavisi_1.jpg


Saygıdeğer Ahmet Akgül Hocam

Rabbime sonsuz şükürler olsun sizin gibi bir doktoru karşıma çıkardı. 10 yıldır varis, damar tıkanıklığı ile mücadele etmekteyim. Şu ana kadar birçok hekimlere gittim. Ömür boyu çorap, ilaç yaparak bir şey yok denildi. Ahmet hocama geldim güler yüzü, ilgisi ve tedavi yöntemi ile bana umut verdi. Ahmet hocam sadece Kalp Damar değil bütün rahatsızlıkları keşfedip tedavi ve yönlendirme sağlıyor. Yıllardır kas ağrılarım vardı. Fibromiyalji olduğumu öğrendim şuan hem tedavi sürecindeyim ve elhamdülillah çok ama çok iyim Ahmet Hocam Rabbim sizden razı olsun iyi ki varsınız. Emmin ellerde olmak çok güzel. Bazı şeyler vardır anlatılmaz yaşanır. Rabbim dermanını vermeyecek bir hastalık vermeyendir. Şifasını da verendir. Önemli olan doğru adrestir. O da  Ahmet Akgül Hocam gülen yüzlü ekibiyle Selin hanım, Nurcan hanım .... sonsuz teşekkürler. 

 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Derin Ven Trombozu (DVT) hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz lütfen tıklayınız

DVT tedavisi gören diğer hasta yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İletişime geçmek veya randevu almak için lütfen tıklayınız  

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.