SİZ AİLEM OLDUNUZ: SÜPER BİR EKİBİNİZ VAR

Ahmet hocam iyi ki tanıdım sizleri. 13 senedir hiç umut vermedi kimse bana. Ben hep bir hayal kırıklığı yaşadım "artık böyle yaşayacağım" diyordum ki kendime sonra yengem bana çok ama çok güzel hediye verdi. Yani sizleri siz bana gecemi aydınlattınız bana umut olduğunuz şu an çok mutluyum. iyi ki ama iyi ki sizleri tanıdım. Bu arada yazım çok kötü artık kusura bakmayın. Sizleri çok sevdim ve süper bir ekibiniz var. Benim bir Ailem olduğunuz inanın böyle olacağını sanmıyordum hayaldi ama gerçek oldu. Şu an çok mutlu şekilde ayrılıyorum. Hep sizlere dua edeceğim. Lütfen hep olun çünkü benim gibi insanlar sizlere çok ihtiyacı var. Sizinle çalışanlar Benim her şeyim oldular. Merve hanim, Gülcan hanim, Hadi hocam olsun. Ahmet hocam sizlere çok ama çok teşekkür ederim ve sizleri hiç unutmam artık. Benim çok güzel bir Ailem Oldu.

Sizleri seven hastanız, yazı için kusura bakmayın. Ahmet hocam sizleri çok seviyorum.

Damar tikanikligi tedavisi 45

Damar tikanikligi 78

ŞAH DAMARI DİSEKSİYONU AMELİYATI

ah_damar_tkanklnn_almas_sonras_hasta_teekkr.jpgkarotis_diseksiyonu_acil_ameliyat_sonras.jpg


SAYGIDEĞER DOKTORUM PROF. DR. AHMET AKGÜL BEY

Sizlere kardeşim Hayrettin Evci kanalı ile ulaştım, iyi ki ulaşmışım. Hastalığımla ilgili detaylı ve ayrıntılı bir şekilde beni bilgilendirdiniz, o güler yüzünüz ve sevecen tavırlarınız ve geçmişte yaptığınız operasyonlar, size ameliyat olmaya karar verdim.

Kendi hastalık ve öz geçmişim, uzun yıllardan beri yüksek tansiyon hastasıyım. 2013'te tespit ettiğimiz ama çok öncelere dayanan uyku apnesi hastasıyım yani uyurken nefesim duruyor. 03.10.2015 de kalp üst aort damarım suni damar eklenerek damar içi yırtılma sorunu önlendi. Yani üst aort damar ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası sürekli ani tansiyonumun yükselmesi yaşıyorum ve dilaltı haplarla ya da zaman zaman acil servislerde geçici müdahalelerle rahatlıyordum. Yaşadığım Giresun kentinde devlet hastanesinde 3 aylık araştırma sonunda sol omuzda kulak altında şah damar içinde içe doğru yırtılma ve bu yırtılmadan dolayı kanın yırtılmaya dolduğu çıkamadığı, içinde içe doğru şişip beyne giden kanı %75 engellediği tarafıma raporlu ve sözlü olarak belirtildi. Ne yapabilirsiniz karşılığı buraya müdahale yapamayacaklarını yapılsa dahi sorunlar yaşayabileceğimi söylediler. Konu ile ilgili deneyimli daha önce bu işi yapan kişilerle iletişime geçmemi söylediler.

Konuyu kardeşim Hayrettin Evci'ye açtığımda doktor beyden bahsetti, hemen gel hiç vakit kaybetme dedi. Doktor bey muayene sonrası bu şekilde yaşaman %50 felç riski ile karşılaşırsın ameliyat olursan bu risk %1 veya 2 dir.  Hemen karar vermelisiniz dedi. 09.02.2017 de ameliyat oldum 2 gece hastanede yattım 18 Şubat 2017 günü yazıyorum bunları inanın çok iyiyim, tansiyonum normale indi, dengesiz yükselişler olmuyor sağ ayağımda sendeleme yok sağ kolumda çok fazla ağrı ve güç kaybı vardı şuan normale döndü geçmişteki sorunları yaşamıyorum.

Prof. Dr. Ahmet Akgül bey size ne kadar teşekkür etsem, ne kadar dua etsem azdır. Beni %50-40 felç olma riskinden kurtardınız, bir çok şikayetlerim son buldu, tansiyonum dengesizliği son buldu. Kolum ve ayağım normale döndü şiddetli baş ağrılarım son buldu, elinize beyninize gözünüze sağlık sizlere başarılar diliyorum daha nice ameliyatlarda. Allah her şeyi gönlünüze göre versin.

İyi çalışmalar.

Osman Evci

18.02.2017

HANGİ DAMARIN TIKALI OLDUĞUNU ANLATTINIZ

Benim babamın ameliyatı 2011 Kasm ayında yapmıştınız ve o kadar korktuğum dakikalarda bana bu ameliyatın nasıl yapılacağını hangi damarların tıkalı olduğunu o anlattığınız dakikaları hala çok iyi hatırlıyorum. Allah'ım iyi ki sizi karşımıza çıkardı ve babamın hayata dönmesine vesile oldunuz. Allah'ıma ve size binlerce kez şükürler olsun. Ve tabi tüm ekibinize tekrar nezdinizde teşekkür ederim.

Melis ÇALIŞKAN 

ESTETİK ŞAH DAMARI AMELİYATI 

sha.jpg

suha.jpg
Profesör Doktor Ahmet Akgül

Bakırköy Dr Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma HastanesiKalp ve Damar Cerrahisi Klinik Şefi

İstanbul ÜniversitesiGerontoloji Bölüm Başkanı
 
Yaklaşık bir ay önce geçirdiğim şah damarı ameliyatı sonrası önce Allah sonra değerli kardeşim dostum Prof Ahmet Akgül sayesinde sağlığıma kavuştum. Tüm dost ve sevdiklerime sevgi ve

Saygılarımla...

Damar, Damar Tıkanıklığı ve Yetmezliği ve Damar Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız 

Damar hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış, bu bacak kesilir"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.