EŞİM SAĞLIĞINA KAVUŞTU

Öncelikle herkese selamlarımı iletiyorum.
İsmim Ahmet UZUN. Eşimin hastalığı ise maalesef Burger Hastalığı imiş. Eşimi 5 aydır doktor doktor gezdirdim gitmediğim yer kalmadı çok ümitsizdim ama olmazları oldurtan Allah cc. Bize Ahmet Akgül hocamızla tanışmamızı kaderde yazmış şükürler olsun önce Rabbimin sonra Ahmet Akgül hocamızın sayesinde Eşimin Ayağı ve Bacağı kesilmekten kurtuldu öncellikle Burger hastalarına tavsiyemiz kesinlikle sigarayı bırakmaları olacaktır çünkü bu hastalığın başlıca nedeni buymuş. Eşim önce sigarayı bıraktı sonra Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamız ve ekibinin yapmış olduğu tedaviye eşim sağlığına kavuştu. Allah hocamızdan razı olsun. Hocamıza ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum sakın ümidinizi yitirmeyin. Bir Şifacı Bulunur Elbet deyin ve Prof. Dr. Ahmet Akgül'e mutlaka ama mutlaka gidin çünkü o bir şifacı o kadar içini rahatlatıyor ki her sorulan soruya cevap vermesi ve güven vermesi Allah ondan razı ve hoşnut olsun inşallah herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum.

Buerger hastaligi 8

Burger hastaligi 7

20 YILLIK SAĞLIK PROBLEMİNİ TEK BİR DAMAR AMELİYATI İLE ÇÖZDÜ 

en_iyi_damar_doktoru.pngen_iyi_damar_cerrah.png
Kıymetli Doktorum

Ahmet Akgül

Prof. Olmasını ayrıca eklemeye gerek duymuyorum. Çünkü kendisini tanıdığınızda ne kadar mütevazı, sıcak kanlı bir kişi olduğunu göreceksiniz. 20 yıl boyunca günlük hayat kalitemi düşüren sağlık problemimi tek ameliyatla çözüme kavuşturdu. Şimdi mutluyum. Yapılan ameliyatım çok ciddi boyutta olmasına rağmen ameliyata tek başıma gittim. Bu durumu gördüğünde kendisi de şaşırdı. "Tek başınasın" dedi, "ciddi bir ameliyat" dedi. "Olsun" dedim, "size güvenim sonsuz" dedim. Yanılmadım da. Uyandığımda yine yalnız değildim. Ahmet Hocam ve asistanı baş ucumdaydı. Hoş bir gülümsemeyle karşılaştım. Bunu yapmak zorunda değildi. Sizce de öyle değil mi?. Başarılarını tek tek anlatmaya gerek yok. Bunlar zaten gündemde olan şeyler. Ben size gerçek AHMET AKGÜL'ü anlattım.

Hediye Hemşire  

DAMAR TIKANIKLIĞI OLAN HASTA YAKINI

Ahmet bey ile bir yakınımın tedavisi sırasında tanıştık. Kendisini diğer doktorlardan ayıran bir çok özelliği bulunmaktadır. Bunların en başında literatüre geçen bir çok ameliyata imza atan bir profesyonel olmasına rağmen son derece mütavazi bir şekilde hastalarına ilgi gösterip, hastalarının tüm sürecini yakından samimi bir şekilde takip etmesidir. Diğer ayıran özelliği ise son derece ahlaklı çalışıp insani özelliklerini yitirmemiş bir cerrah olmasıdır. Tedavilerle ilgili son derece açıklayıcı bilgileri paylaşmaktadır.A raştırmacı, idealist,başarılı bir profesyonel. Kendisi ve başarılı ekibine teşekkür ederiz.

Şule 

BENİ DAMAR KABUSUNDAN KURTARDINIZ

en_iyi_varis_tedavisi_nerde.jpg


Merhaba hocam, bu gün sehirli barmaklarınızın damarlarıma tokunmasının1 yılı tamam oluyor. Sizinlə karşılaşdıran tanrıma 1000 kes şükürlər olsun ki çok iyiyim, beni bu korkunc damar kabusundan kurtardığınız üçün sizə bir ömür teşekkür borcluyum, Siz hem güzel kalpli insan ,hem de tayı beraberi olmayan doktorsunuz,çok yaşayın. 100 yaşasanız bilə azdır çünki çok lazımsınız insanlara. Yakışıklı kardeşim ,can doktorum kalbimin en güzel yerindesiniz, Allah'a emanet olun hep mutlu olun.

Azeri Hastanız 

Damar, Damar Tıkanıklığı ve Yetmezliği ve Damar Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Damar hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış, bu bacak kesilir"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.