AYAKLARIMA TEKRAR KAVUŞTUM

Sevgili Ahmet Hocam önce Allah'ın sonra da senin sayende Ayaklarıma kavuştum.

Ben buraya gelmeden önce Ankara ... hastanesinde muayene oldum, muayene sonucu Burger hastası olduğumu öğrendim ve ... hastanesine tedavisini sorduğumda tam bir tanının, tedavisi olmadığını ve bir şey ellerinden gelmediğini söylediler ve bu durum üzerine ... Hastanesine gittim. Beni sadece oksijen tedavisine yönlendirdiler. 10 gün boyunca tedavi aldım ama ağrılarım devam ettiği için tedaviyi bıraktım. Araştırmalar üzerine Ahmet Akgül Hocamı buldum ve kendisiyle görüştüğümüzde tedavinin mümkün olabileceğini ve sağlığına kavuşacağını söyledi ve Ahmet Hocanın bütün tedavilerini uygulayınca ayaklarım kendi kendine düzelmeye başladı ve şuan çok iyiyim. Sayın Ahmet AKGÜL Hocamdan Allah razı olsun.

Diz alti Burger Hastaligi

Diz alti Burger Hastaligi 2


BACAKLARDA KESİLME RİSKİ

Ahmet Hocamı duymadan önce çok ağrılarım vardı. Çok yere gittim ayaklarıma çözüm bulamadılar. Tavsiye üzerine hocama geldim ayaklarım çok kötüydü sızım, ağrım ve yaralarım vardı hocam hepsinden beni kurtardı ayaklarım kesilecekti o olmasaydı. Allah ondan razı olsun. Tedavim bitse de hep onun yanında olacağım.

Bacaklarda kesilme riski


AYAĞIMIN AMPUTE OLACAĞINI SÖYLEDİLER

Buerger hastasıydım. Ayağım ampute olacağını söylediler. Ahmet hocama geldim Ayaklarım yaralarım tamamen iyileşti Ahmet hocadan Allah razı olsun Buerger hastaları Ahmet hocayı bulmadan ayağınızı ampute ettirmeyin.

Buerger amputasyon

Buerger bacagini ampute ettirmeyin
KÖK HÜCRE NAKLİ

Kok hucre tedavisi 1Kok hucre tedavisi 2
Sağ ayağım burger hastalığından kesilmiş idi, diğer ayağımda da herhangi bir problem ya da hastalık sıçramaması için Ahmet hocayı bulduk ve kök hücre nakli yaptırdık. Nakil başarılı geçti ve herhangi bir problem kalmadı. Damar tıkanıklıkları ve kök hücre nakli için başarılı bir doktor. Burger hastalıkları ve türevlerine sahip olan hastaların çözümüne yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

ÖNCE BURGER AMELİYATI SONRA TEK SEANSTA SİGARA BIRAKILMASI

buerger_hastaligi_tedavisi_ve_ameliyati.pngburger_hastaligi_tedavisi_ameliyati.png
6-7 yıldır ayağımda oluşan ağrılardan şikayetim vardı. Başka hekimler ile görüşmelerimde netice almadım. Buerger teşhisi konularak ayağımın kesilmesi gerektiği ve başka bir tedavi yöntemi olmadığı söylendi. Araştırmalarım sonucunda Ahmet Bey'in bu konuda uzman olduğu bilgisine ulaştım. Ahmet Bey ile iletişime geçerek tedavi için bir haftalık bir program yapıldı. Bir hafta sonucunda şiddetli ağrılarımdan kurtulamadığım için ameliyat olmaya karar verdik. Bu süreçte ciddi bir sigara kullanıcısı olduğumdan Biozerans ile sigara bırakma seanslarım başladı. Ahmet Bey ve ekibi sayesinde ameliyatım başarı ile sonuçlandı. Sigarasız ve ağrısız yeni bir döneme girdim. Aldığım başarılı sonuçlar ve tedavi için teşekkür ederim.

Emel Yeşilada

BACAK DAMARI AMELİYATI

istanbul_kalp_damar_doktoru_1.jpg


Sayın Hocam,

Öncelikle sizin ve ekibinizin eline , emeğine sağlık. Tam 10 yıldır doktorlara güvenemediğim için ameliyattan kaçtım. Kızımın sizde çare bulması bana da ışık verdi ve ben de ameliyat olmaya karar verdim. Tüm içtenliğiniz ile ameliyat öncesi ve sonrası ilginiz sayesinde güven içerisinde olduğunu hissettim.

Herşey için çok ama çok teşekkür ederim. Allah işinizi rast getirsin. 

EŞİM BURGER HASTASIYDI


Burger hastasi 2 1Burger hastasi 2 2
Öncelikle herkese selamlarımı iletiyorum.
İsmim Ahmet UZUN. Eşimin hastalığı ise maalesef Burger Hastalığı imiş. Eşimi 5 aydır doktor doktor gezdirdim gitmediğim yer kalmadı çok ümitsizdim ama olmazları oldurtan Allah cc. Bize Ahmet Akgül hocamızla tanışmamızı kaderde yazmış şükürler olsun önce Rabbimin sonra Ahmet Akgül hocamızın sayesinde Eşimin Ayağı ve Bacağı kesilmekten kurtuldu öncellikle Burger hastalarına tavsiyemiz kesinlikle sigarayı bırakmaları olacaktır çünkü bu hastalığın başlıca nedeni buymuş. Eşim önce sigarayı bıraktı sonra Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamız ve ekibinin yapmış olduğu tedaviye eşim sağlığına kavuştu. Allah hocamızdan razı olsun. Hocamıza ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum sakın ümidinizi yitirmeyin. Bir Şifacı Bulunur Elbet deyin ve Prof. Dr. Ahmet Akgül'e mutlaka ama mutlaka gidin çünkü o bir şifacı o kadar içini rahatlatıyor ki her sorulan soruya cevap vermesi ve güven vermesi Allah ondan razı ve hoşnut olsun inşallah herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum. 

behcet_hastaliginin_en_iyi_tedavisi.jpg

 Yukarıdaki gazete haberinin tam metni aşağıdaki renkli yazıda vardır veya haberin ayrıntıları için TIKLAYINIZ

NASA teknolojisi ile damar tedavisi

Bacaklara negatif ve pozitif basınç uygulayarak, toplardamarlardan geriye kan akımını hızlandıran cihaz ayak damar tıkanmalarına çözüm oluyor.

NASA’nın uzaydaki astronotların bacaklarındaki kan akımını düzenlemek için geliştirdiği cihaz, bacak damar tıkanıklıklarının ve bacak damarlarındaki kanlanma problemleriyle oluşan hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk Geronteknoloji Merkezinde hizmete giren Vakum Terapi cihazı sayesinde kangren olup kesilecek ayaklar kurtuluyor.

Vakum Terapi Cihazı’nın vücutta ayaklardaki dolaşımı destekleyen ikinci bir kalp gibi çalıştığını söyleyen İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Kalp-Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Akgül “Lenfödem toplumda 6.000 kişide bir görülen bir hastalık. Derin Ven Trombozu adını verdiğimiz tıkanıklıklar ise çok daha sık. Ayak damarlarının kanlanmasına yardımcı olduğu için her türlü damar hastalığının tedavisinde kullanılabilen bu tedavi yönteminde negatif ve pozitif basınç uygulanarak, toplardamarlardan geriye kan akımı hızlandırılıyor. Atardamarlardaki kan akış hızı ve dokuların oksijenlenmesi artırılarak yara-kas dokusunun iyileşmesi sağlanıyor. Farklı hastalıkların tedavisi için 16 programı olan cihaz aralıklı negatif basınç uygulaması sayesinde,tedavisi oldukça zor olan dolaşım kaynaklı hastalıklarda çığır açmış yeni bir metot” dedi.

Vakum terapisinin uzaya giden astronotların sağlıklarının korunması amacıyla geliştirildiğini anlatan Prof. Dr. Akgül “Uzayda yer çekimi olmadığından son derece sağlıklı olan astronotların dolaşım sisteminde problemler ortaya çıkıyor. Astronotlar günün belirli saatlerinde bu vakum cihazına girerek dolaşım sistemlerini normale döndürüyorlar. Bu cihazın tedavide kullanılması söz konusu olduğunda bir de basınç fonksiyonu eklenmiş” dedi.

"BACAĞINI KESECEĞİZ DEDİLER, 10 GÜN SONRA AYAĞA KALKTIM"

Özlem Tırış 26 yaşında bir ev hanımıydı. Her şey sağ ayak parmaklarının arasındaki kaşıntı ile başladı. Kaşıntı, kısa süre içinde bütün ayağını sardı. Bacağı kızardı ve diğer bacağının 2 katı kadar şişti. Ağrılar içinde kıvranırken acil servise gitti. Ağrı kesici verip gönderdiler. Bir süre sonra bacağında yaralar oluştu ve bacağı mosmor oldu. Antibiyotik tedavisine cevap vermeyince “Bacağını keseceğiz” dediler. Tırış, İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Akgül’e ulaştı. Tırış’a yapılan damar haritalaması işleminde iç varis ve ileri derecede lenfödem hastası olduğu anlaşıldı. Özlem Tırış’ın hastaneye geldiğinde ağır yaraları olduğunu söyleyen Prof. Dr. Akgül “Özlem Hanım’a bir seri tedavi uyguladık. Önce enfeksiyon tedavisine başladık. Bunun etkili olabilmesi için bacaklardaki ödemi azaltmamız gerekiyordu. O yüzden bu cihaza aldık. Beraberinde Oksiplazma dediğimiz iğneli tedavi, varisleri için de cerrahi operasyon yaptık” dedi.

Damar, Damar Tıkanıklığı ve Yetmezliği ve Damar Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Damar hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış, bu bacak kesilir"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.