AYAĞIMIN AMPUTE OLACAĞINI SÖYLEDİLER

Buerger hastasıydım. Ayağım ampute olacağını söylediler. Ahmet hocama geldim Ayaklarım yaralarım tamamen iyileşti Ahmet hocadan Allah razı olsun Buerger hastaları Ahmet hocayı bulmadan ayağınızı ampute ettirmeyin.

Buerger amputasyon

Buerger bacagini ampute ettirmeyin
KÖK HÜCRE NAKLİ

Kok hucre tedavisi 1Kok hucre tedavisi 2
Sağ ayağım burger hastalığından kesilmiş idi, diğer ayağımda da herhangi bir problem ya da hastalık sıçramaması için Ahmet hocayı bulduk ve kök hücre nakli yaptırdık. Nakil başarılı geçti ve herhangi bir problem kalmadı. Damar tıkanıklıkları ve kök hücre nakli için başarılı bir doktor. Burger hastalıkları ve türevlerine sahip olan hastaların çözümüne yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

ÖNCE BURGER AMELİYATI SONRA TEK SEANSTA SİGARA BIRAKILMASI

buerger_hastaligi_tedavisi_ve_ameliyati.pngburger_hastaligi_tedavisi_ameliyati.png
6-7 yıldır ayağımda oluşan ağrılardan şikayetim vardı. Başka hekimler ile görüşmelerimde netice almadım. Buerger teşhisi konularak ayağımın kesilmesi gerektiği ve başka bir tedavi yöntemi olmadığı söylendi. Araştırmalarım sonucunda Ahmet Bey'in bu konuda uzman olduğu bilgisine ulaştım. Ahmet Bey ile iletişime geçerek tedavi için bir haftalık bir program yapıldı. Bir hafta sonucunda şiddetli ağrılarımdan kurtulamadığım için ameliyat olmaya karar verdik. Bu süreçte ciddi bir sigara kullanıcısı olduğumdan Biozerans ile sigara bırakma seanslarım başladı. Ahmet Bey ve ekibi sayesinde ameliyatım başarı ile sonuçlandı. Sigarasız ve ağrısız yeni bir döneme girdim. Aldığım başarılı sonuçlar ve tedavi için teşekkür ederim.

Emel Yeşilada

BACAK DAMARI AMELİYATI

istanbul_kalp_damar_doktoru_1.jpg


Sayın Hocam,

Öncelikle sizin ve ekibinizin eline , emeğine sağlık. Tam 10 yıldır doktorlara güvenemediğim için ameliyattan kaçtım. Kızımın sizde çare bulması bana da ışık verdi ve ben de ameliyat olmaya karar verdim. Tüm içtenliğiniz ile ameliyat öncesi ve sonrası ilginiz sayesinde güven içerisinde olduğunu hissettim.

Herşey için çok ama çok teşekkür ederim. Allah işinizi rast getirsin. 

EŞİM BURGER HASTASIYDI


Burger hastasi 2 1Burger hastasi 2 2
Öncelikle herkese selamlarımı iletiyorum.
İsmim Ahmet UZUN. Eşimin hastalığı ise maalesef Burger Hastalığı imiş. Eşimi 5 aydır doktor doktor gezdirdim gitmediğim yer kalmadı çok ümitsizdim ama olmazları oldurtan Allah cc. Bize Ahmet Akgül hocamızla tanışmamızı kaderde yazmış şükürler olsun önce Rabbimin sonra Ahmet Akgül hocamızın sayesinde Eşimin Ayağı ve Bacağı kesilmekten kurtuldu öncellikle Burger hastalarına tavsiyemiz kesinlikle sigarayı bırakmaları olacaktır çünkü bu hastalığın başlıca nedeni buymuş. Eşim önce sigarayı bıraktı sonra Prof. Dr. Ahmet Akgül hocamız ve ekibinin yapmış olduğu tedaviye eşim sağlığına kavuştu. Allah hocamızdan razı olsun. Hocamıza ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyor hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum sakın ümidinizi yitirmeyin. Bir Şifacı Bulunur Elbet deyin ve Prof. Dr. Ahmet Akgül'e mutlaka ama mutlaka gidin çünkü o bir şifacı o kadar içini rahatlatıyor ki her sorulan soruya cevap vermesi ve güven vermesi Allah ondan razı ve hoşnut olsun inşallah herkese sevgi ve selamlarımı iletiyorum. 

Damar, Damar Tıkanıklığı ve Yetmezliği ve Damar Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Damar hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış, bu bacak kesilir"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.