DAMAR YETMEZLİĞİ

 

Saygı değer Ahmet Bey’e şükranlarımı sunarım. Gerçekten kişiliği ve ünvanı olarak saygı duyulacak biri “İYİKİ VARSINIZ” ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Çalışma hayatında sonsuz başarılar diliyorum.

Saygılarımla.

 

 

Damar tedavisi 2

 

 

Damar tedavisi 1

 

 

DİZ ALTI DAMAR TIKANIKLIĞI TEDAVİSİ

 

Sevgili Değerli Hocam

Çok karamsarlığa düştüğümüz bir günde öyle bize dokundu ki; hakkını ödesek azdır.

Babamın sol bacağında dizden aşağısında atar damarı tıkalıydı. Ve ameliyatla açılmadı. Şiddetli ağrılar içinde idi. 100 adım atamıyor attığında ağrılardan duramıyordu.

Sevgili hocamızın uyguladığı tedavilerle ağrılarımız son buldu. Şimdi rahatlıkla yürüyebiliyor.

Ahmet Hocam ve güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İyi ki bu ülkede Sizin gibi değerli doktorumuz var.

Sizleri çok seviyoruz sevgilerimizle.

 

 

Diz altinda damar tedavisi 1

 

 

Diz altinda damar tedavisi 2

 

 

TEKRAR TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM

 

Yaklaşık 1.5 sene önce başlayan kaval kemiği üzerinde lokal bir morarma ile başlayan daha sonra bacakta şişme ve kızarıklık ile devam eden hastalığımı bir çok hastane ve doktora giderek şifa aradım. Öncelikle tedavi kremler vs hiçbiri derdime deva olmadı. Daha sonra birçok özel hastanelere giderek ciddi ücretler ödedim ve sonuç yine aynı. Kimi doktorlar lenfödem kimi ise burger hastalığı teşhisi koydular.

Bu esnada öncelikle psikolojik olarak kendimi iyi hissetmiyor çevremde bunu yansıtmaya başlamıştım. Ahmet Akgül hocamı bulana kadar. Öncelikle randevu aldım. Daha sonra Ahmet hocam beni tedavi etti. Daha önce böyle bir tedavi tekniği uygulayan olmamıştı açıkçası öncelikle ilaç tedavisine başladık. Bana psikolojik olarak da destek verdi öncelikle yapmam gereken 10 lt su ve günde 40 dakika yürümek dedi. İlaçlarla birlikte tedaviye uydum. Yaklaşık 20 gün içinde vücudumda çok değişiklik olduğunu fark ettim. Bacağımda ki o yara şu anda yok denilecek kadar küçük. Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocama buradan tekrar Teşekkürü borç bilirim. Sizin gibi doktorlar var olduğu sürece sağlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha çok iyi anladım. Her ne hastalığınız olursa olsun iyi Araştırıp o kişiyi bulmak önemli. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Ahmet hocam iyi ki varsınız. Sevgiler Selamlar…

 

 

Vaskulit ve kilcal damarlar

 

Vaskulit ve kilcal damarlar 1

 

Allah Sizin Gibi Kıymetli Bilim İnsanlarının Eksikliğini Vermesin

 

Keşke sizin gibi bir değerli hocamız Mersinde olsaydı. Ben İstanbul’a hiç gelemem, amacım sizi meşgul etmek değil sayfanızı iyice okudum sizi takdir ettim bunu sizinle paylaşmak istedim. Allah sizin gibi kıymetli bilim insanlarının eksikliğini vermesin başarılarınız daim olsun.

 

 

BOYUN DAMARI KAÇIRMA SENDROMU

 

 

en_iyi_sah_damari_ve_karotis_ameliyati.jpg

 


Hocam ile 8 sene önce, bayılma ve kulak çınlaması rahatsızlığından dolayı tanıştık. Kimse kabul etmezken, ameliyatımı kabul etti. Boyundan koltuk altına yapay damar ameliyatı olduk. Hakkınızı ne yapsak ödeyemeyiz. Rabbim yolunuzu daima açık etsin. Gözümüz kapalı kendimizi emanet edeceğimiz tek hekimsiniz. Sizi çok seviyoruz.

 

 

 

 

DAMAR TRAŞLAMA İLE TAM TIKALI DAMARIN AÇILMASI

 

Babamın yıllardır tıkalı olan sol Aort damarı Ahmet Akgül hocamız tarafından başarılı bir operasyonla (damar traşlama yöntemiyle) alındı. Şuan babamın durumu çok iyi hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

 

Damar traslama yontemi 1

 

 

Damar traslama yontemi

 

Damar, Damar Tıkanıklığı ve Yetmezliği ve Damar Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Damar hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış, bu bacak kesilir"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.