ŞİMDİYE KADAR BİRÇOK DOKTORA GİTTİM

Yaklaşık 11 yıldır, diz altı şişkinliğinden şikayetim vardı. Rahatsızlığım süresince sayısını unuttuğum doktorlarla görüştüm. Hepsinin de söylediği varis çorabı giymem gerekti. Hiç biri de aklıma yatan bir tedavi söylemediler. Kendi çabalarımla arayıp buldu Prof. Dr. Ahmet Bey’in sayesinde varislerimden kurtulup, Kendisinin geliştirdiği toplar damar cerrahisi ile şikayetlerimden kurtuldum. Allah kendisinden razı olsun. Cerrahi müdahalelerden sonra da lenf ödem tedavisi gördüm. Tekrardan kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

En iyi kalp ve damar cerrahi 3VARİSLERLE YAŞAMAYA ALIŞAMAM 

sez.jpg


Ben Selma Sezer 77 doğumlu , 30 senedir varisleri ile mücadele eden bir çok Kalp Damarcıya gidip çare - çözüm arayan defalarca ameliyat ve tedavi olan bir birey ... 
Sonuç : Elde var koskocaman  bir sıfır 👎
Tanı : Geçici rahatlatılır ama Tedavi edilemez "varislerinle yaşamaya alış" . Şu ilaçları ölene dek kullan ! Ölmezsen bi ara bir daha keser Biçer ölü damarları alırız , 2 seneye kalmaz tekrar damarlar ürer . Böyle yaşamaya Alış alış çaresi Yok! 
Oysaki tüm bu olumsuzluklara rağmen Hiç bir zaman kabullenmedim hastalığımı :) #birşifacıbulunurelbet dedim ve hep araştırmalarıma devam ettım . 
Benim çok net bir huyum vardır :) Bir konuda çok eminsem ve çok inanmışsam (imkansız gibi görünsede mevzu ) üzerine gider irdeler araştırmama devam ederim . 
Bazen çok geç yakalarım 
Bazen çok erken 
Prof . Dr @ahmetakgül gizliden gizliye sessizce takip ettiğim ve hatta hastaları İle iletişime geçip tedavileri hakkında bilgi aldığım bir dev yürek ❤ Hastalığım hususunda olumsuzluklardan beni sıyırıp alan kısacası beni duygularımı kontrol altına alarak neredeyse NİRVANA noktasına ulaştıran bir 👆DEHA AHMET HOCAM CAN HOCAM .. 
Nakış gibi işleyeceği bir hikayeyim  ben , altın kasnakta pırlantaları İle işleyeceği bir hikaye :) 
Hocamla yolumuz belli rotasını çizdiği ,haritasını çıkardığı ,bilinçli bir yolculuğun kahramanlarıyız biz . 
Enerjimiz , motivasyonumuz el ele verişimiz 30 yıllık acıyı silip süpürecek . 
10 gün önce ilk pırlantalarını serpiştirdi bacağıma ... bu gün ise kontrol İle ilk operasyonun ne kadar başarılı olduğunu gördük . Müthiş iyiyim , bacağımın daha da güçlendiğini hissediyorum ve ağrılarım dindi . 
Şükür 🙏 Allah'a şükür 🙏 hocama şükür 🙏 
Bunca derinden anlatışımın var elbette bir sebebi ! 
Benim gibi venöz yetmezliği - varisi olanlar soruyorum size ? Canınız değerli mi sizin için ? Yap boz gibi denemelere ayıracak çok mu zamanınız var ? 
Hayır ! Can'ım kıymetlidir , zamanımda önemlidir diyorsanız .. dünyada ulaşabileceğiniz tek bir adres tek bir çözüm noktanız var Prof . Dr Ahmet Akgül . 
Tüm kalbimle size bildiririm ki ; " o "Allah'ın bir lütfu 🙏❤ benim kurtarıcım . 
Sizin neden olmasın :) 
İnsana ,insanlığa, duygulara değer veren kalbi yufka kalbi temiz, tanıdığım en egosuz insan . 
Yolculuğumda beni hiç bırakmayan , taki kızımın dünyaya gelmesine sebep olmakla başlayıp beni acılarımdan kurtaran can doktoruma sonsuz kere teşekkürler 😊 Rabbim seni korusun , seni evladına , eşine , anne babana VE bizlere bağışlasın , ayağına taş değdirmesin inşaAllah 🙏    
Selma SEZER 

ARTIK BACAKLARIM MOR DEĞİL, BEMBEYAZ

varis_corabi_1.pngvaris_corabi_2.png


Değerli Ahmet Hocam,

Büyük korkularla senelerdir çektiğim zorluk ve morluklarla size başvurdum. Sizin beni yönlendirmenizle önce ameliyata ikna oldum. Çünkü sadece bir doktor değil, çok da güzel bir insansınız. Ameliyat gecesi yürüyeceğimi söylediğinizde, gerçekten hiç inanmamıştım. Ama o gece en çok yaptığım şey yürümek oldu. Artık bembeyaz bacaklarım var, sinek ısırığı kadar ameliyat yaralarım var. Operasyon geçirdiğime başkalarının inanmamasına neden oluyor.  Mutluyum, özgürüm umutluyum. Elinize sağlık. Allah sizin de karşınıza zor işleri kolaylaştıran biri çıkarsın. Sevgilerimle.

İLERİ DERECEDE VENÖZ YETMEZLİK

Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Benim şikayetim İleri derecede venüs yetmezliğiydi. Bana Ahmet Akgül doktoru tavsiye ettiler. Bu kadar doktor gezdim kimse tedavi etmedi. Ahmet beyi buldum ve randevu aldım, ve gelip ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Ağrılarım bitti vücudumda ağrılarım kalmadı. Ahmet Akgül ve ekibine teşekkürler

Ileri derece venoz yetmezlik ve varis 3

Ileri derece venoz yetmezlik ve tedavisi 5
HEM İÇ HEM DE DIŞ VARİS AMELİYATI OLDUM

Yıllardır varis hastalığından müzdrip biriydim.

Gitmediğim hastane, araştırmadığım doktor kalmamıştı. Kime gitsem ya lazer tedavisi ya köpük tedavisi yada damarları alırız diyorlardı. Oysaki, damar almanın varisi tedavi etmediğini bu hastalıkta çok çeken biri olarak biliyordum.

Allah’ın sevgili kuluymuşum ki, karşıma Sevgili Ahmet Hocayı çıkardı. Öncelikle bana hastalığın ne aşamada olduğunu tek tek ve de çizerek anlattı. Doopler sonrası ise tedavinin ne şekilde olacağını aynı titizlikle ve hekim olmayanlarında anlayacağı bir üslupla anlattı ve tedavime başladı.

Ameliyat oldum iki bacaktan ve aradan 2 hafta geçti. Şimdi çok sağlıklı ve mutlu bir birey olarak günlük hayatıma kaldığım yerden vede daha aktif olarak devam ediyorum.

Sevgili Ahmet Hocam iyiki varsın, iyiki sana ulaştık. Hakkınızı ve emeğinizi helal edin.

Allah’a emanet olun.

Ic varis ameliyati 13VARİS AMELİYATI OLDUM

2015 yılında olduğum sağ bacak varis ameliyatı sonrası şikayetlerim geçmediği gibi sol bacağımda da varis oluşmuştu. Ameliyat olmak için araştırdım ve sayın hocamızı buldum. İlk muayenedeki samimiyetine güvenerek güvenerek hiç çekinmeden ameliyat kararı aldım.

Zor geçen bir operasyon sonrası hünerli ellerinin şifası kısa zamanda kendini gösterdi.

Herşey için çok teşekkür ederim.

Ic varis ameliyati 12ADI KONULAMAYAN HASTALIK: VENÖZ YETMEZLİK

Venoz yetmezlik 123

Venoz yetmezlik 1234

 

 DAHA ÖNCE DE VARİS AMELİYATI OLMUŞTUM

Merhaba Doktor bey,

Size gelmeden önce Yaşadığım ülke Avusturya’da dört kez Varis ameliyatı olmuştum bunu sizinlede paylaşmıştım ve olduğum her ameliyatlardan 4-5 ay sonra tekrar şikayetlerim oluyordu: bacak şişmeleri ve şiddetli ağrılar artık yürüyemez hale gelmiştim. Sizin yaptığınız ameliyatın üzerinden 7 ay geçti ve şimdiye kadar ne bacaklarım şişiyor nede ağrıyor. Gerçekten olduğum diğer ameliyatlardan çok farklı. Kendimi yeni doğmuş gibi hissediyorum.
Uçakla uzun yolculuk yapmama rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadım, eskiden olsaydı uçağa binmeyi tercih etmezdim çünkü hep problem olurdu yerimde oturamıyordum bacaklarım ağrısından dolayı.
Memnuniyetimi sizinle paylaşmak istedim, Size ne kadar teşekkür etsem az olur.
Allah sizden razı olsun, Hızır Yar ve Yardımcınız olsun.
Yolum İstanbul’a düşerse sizi ziyarete gelirim, sizinde yolunuz Viyana’ya düşerse mutlaka misafirimiz olun.

Saygılar,
Güler Besler

Varis kremiUFUK BİR OPERASYONLA ÇÖZDÜ

Varis şikayetlerim, bedenim kadar psikolojimi de etkilemeye başlamıştı. Uzun süre ayakta kalamıyordum, sevdiğim yürüyüşleri yapamıyordum, görsel açıdan rahatsız olduğum için de sanki bir kusurum vardı ve hep gizlemek istiyordum.
Gitmediğim doktor aramadığım "çare" kalmamıştı. Umudumun bittiği anda Ahmet Hocamı buldum. Onu gördüğüm an nereden bilebilirdim ki aradığım "çare" Ahmet Akgül'dü. Ufak bir operasyonla çözeriz dediği anki mutluluğum tarif edilemez.
Operasyonu mu oldum ve bitmek bilmeyen ağrılardan kurtuldum. Şimdi dilediğimce yürüyebiliyorum, Ayakta kalmaktan korkmuyorum. Ve artık kusur olarak gördüğüm bacağımı seviyorum. Ahmet hocamıza ne kadar teşekkür etsem az. Kendisine minnettarım. Bu cihanda ve diğer cihanda Dualarım her daim kendisiyle. Rabbim ayağınıza taş değdirmesin, yüreğine gam düşürmesin, gözünden yaş akıtmasın.
Saygı ve Sevgiyle

Varis agrilarimdan kurtuldumİKİ TANE VARİS DOKTORUNUN DEDİĞİ BİRBİRİNE UYMUYOR
 

En az 28 varis doktoru ve varis cerrahına gittim ki bunlar arasında reklamları olanlar var, internette en iyi sitelerinde olanlar var, içlerinde radyolog var, dermatolog bile var, genel cerrah var, kalp damar cerrahı var, iki tane varis doktorunun dediği birbirine uymuyor.

Sayın Bakırköy Hastanesi Kalp damar cerrahisi bölüm başkanı Profesör Doktor Ahmet Akgül Beyefendi,
 
Ben Aydın Yılmaz, beni hatırlarsınız.
 
Hani iç varis ameliyatı yaptığınız hasta. Konya da oturmaktayım ve Konya, Ankara ve İstanbul da gitmediğim varis uzmanı, varis doktoru, varis cerrahı kalmadı. Hepsi şöyle bir bacağıma baktı, hemen giyin dedi yani bacağıma dokunmadılar bile. Renkli Doppler Ultrasonuma baktılar ve bu olmamış tekrar renkli dopler ultrason istediler. Olur dedik ve tekrar çektirdik, bir sürü para ve zamanım gitti. Randevu almakta zor hepsinden alsak ne oluyor ki 5 dakika bakmıyorlar ve anlatmıyorlar bile neyim olduğunu. bacağını aç ve kapa yalnızca uzaktan bir bakış. Doktor koltuğundan kalkmıyor bile. Bir de daha önce yapılan dopplerleri beğenmiyorlar. O zaman niye yaptırdım devamlı. en az bir dosya dolusu doplerim var. Neyse uzatmıyım, yine dopler yaptırdım ve doktor baktı konya da sende iç varis var dedi ve bu ameliyat olamaz, tedavisi yok dedi. Tabi benim ağrılarım hiç geçmedi ayağım ve topuğum kaşınıyordu, yılmadım konyadaki bütün varis doktorlarına hem de cerrahlarına gittim. Hep aynı süreç bacağını aç, ne şikayetin var, eski doplere bakış sonra yeniden dopler çektir sonra sende içvaris var tedavi olmaz bunla yaşamaya alış, al ilaç ve varis çorabı, bir daha bana gelme bakışı.neyse, konya bitince internetten araştırdım ankara daki varis doktorlarına gittim, yine aynı olay, şikayetin ne, bacağını aç, şimdi kapa, dopler istemi, ama bende var deyince şöyle kerhen bir bakış sonra ben buna inanmadım şurdan doppler yaptır tekrar para ver tekrar ıkın tekrar doktor sitemi çek tekrar varis doktoruna dön tekrar bu iyileşmez varis çorabı. Zaten giyiyorum diyorum, o yanlış varis çorabı diyor. bu sefer de diz üstüne dönüyoruz, daha önceki külotlu varis çorabıydı. Diğer doktorda konya daki diz üstü olmaz, külotlu varis çorabı demişti. yahu varis doktorları aynı eğitimi almıyor mu, niye bir varis doktorunun dediği varis cerrahları kabul etmiyor, ben de üniversite mezunuyum, en az 28 varis doktoru ve varis cerrahına gittim ki bunlar arasında reklamları olanlar var, internette en iyi sitelerinde olanlar var, içlerinde radyolog var, dermatolog bile var, genel cerrah var, kalp damar cerrahı var, iki tane varis doktorunun dediği birbirine uymuyor.
 
Ama haklarını yemiyim hepsinin ortak bir kararı var " bu içvaris yani derin varis, tedavisi yok, bununla yaşamaya alış " dediler. Bunda anlaştılar. Heralde bu ders ortaktı :) Neyse, ben tavsiyelere uyuyorum varis hapları alıyorum on tane varis çorabım oldu onları giyiyorum, ayaklarımı uzatıyorum, altına yastık koyduruyorum masaj yaptırıyorum, hayır şikayetim ağrım kramplarım geçmiyor, kaşıntı da artıyor. Ankara da bitince İstanbul a geçtim. yolları da bilmiyorum, önce Bağdat caddesinde bir varis cerrahı buldum, isimlerini vermiyecem, pahalı bir cadde ya doktoru da iyi olur sandım, gittim faklı hiç bir şey yok bacağını aç kapa dopler istemi doplere şöyle bir bakış varis çorabı varis hapları, tedavi olamaz öğütleri. Bir akşam otelde kaldım ve son gün istanbul u gezicem ve konya ya dönecektim. nişantaşını önerdiler gittim varis cerrahına yine aynı, fulya da bir doktoru söylediler gittim aynı, yeşilköye gittim bu sefer köpük önerdiler yok dedim, metroda yanımdaki yolcu doplerlerimi gördü.
 
Senin doktorun prof doktor ahmet akgül dedi, tek adresin bakırköy dedi. artık inancım kalmadığı için internette hocanın sitesine baktım, en azından güler yüzlü dedim. son bi ona gidiyim hiç olmazsa çayını içerim dedim. doplerlerimi sıraya dizdim ve en kötü görüneni yani derin venlerde grade 4 yetmezlik ve safen vende grade 4 yetmezlik olan sayısız doplerlerimden birini dosyamın en üstüne koydum.
 
Ahmet Akgül hoca gerçekten güler yüzlü, ailenizden biri gibi, canın sıkılmıyor, doktor değil sanki kardeşin. Koltuğundan kalkıp bacağıma dokunan tek doktor, yarım saat muayene etti, ayak tırnaklarıma bile bakıp tırnaklarımı nasıl keseceğimi anlattı.
 
Allah Allah böylesini ne duydum ne işittim. Bi beyaz tahtası var bacağımız damarlarını oryaya çizdi ve şimdiye kadar hiç bilmediğim varis ve içvaris hastalığımı öğrendim.
Randevulaştık, bir gün sonra varis ameliyatımı da oldum. İç varis reflüsünü yapan ven yani toplardamar kapakçıklarını onardı, bacağımdaki tüm damarları korudu hiçbir damarımı çıkarmadı. Yarım saat sürdü ameliyat kasığımda yalnızca 2 santim kesi var oda belli olmuyor.
 
Ertesi sabah ekibiyle geldi, pansumancısı bile var, ekip halinde çalışıyor. Sonra hemen yürüdüm zaten ve uçağa atladım yeni birşey bulmuş çocuk gibi sevinçli gittim eve.
 
Bugün yaklaşık 2 sene doldu. Hocam Ahmet Akgül bence varis içvaris damar kalp ne varsa bir numara hatta tek, iki numara yok. Varis tedavisinde ben bizzat yaşadım.
Hocam 2 sene oldu hiç bir şikayetim yok, bana yalnızca sağlıklı bir bacak kazandırmadınız, bana yeniden yaşama sevinci verdiniz. Eşim gebe inşallah çocuk erkek olursa ismini Ahmet koyacam ve doktor yapacam ama sizin gibi hem insani hem de tıbbi olan en iyiysi.
 
Hocam bu yazıyı yalnızca size yazmadım, " tedavi olamazsın ameliyat olamazsın " denilen tüm hasta ve hasta yakınlarına yazdım. 
 
Lütfen sitenize koyun, yeni umutsuz varis hastalarına umut olun.
 
Umut bitmedi orada bir doktor var, bir cerrah var, Bakırköy'de ismi Profesör Doktor Ahmet Akgül
 
AYDIN YILMAZ 
 

HER VARİS AMELİYAT OLMAZ, EN İYİ AMELİYATSIZ ESTETİK VE KOZMETİK TEDAVİLER DE YAPILIYOR 

ameliyatsz_ve_ameliyatl_en_iyi_varis_tedavi_merkezi.pnggece_uykudan_uyandran_ayak_ve_bacak_agrs_icin_ameliyatsz_en_iyi_varis_tedavisi.png


ADAM GİBİ ADAM

Derdime çare ararken instagram  da gördüm tanıdım Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocamı ve karar verdim, ben de hocamın deyişiyle "Bir Şifacı Bulunur Elbet".  Şifa bulmak için 9 Ocak 2017 tarihinde muayene için geldim. Bugün 11 Şubat 2017 ve iyiki de geldim Rabbime Şükür hocamla şifayı buldum.

Gece uykudan uyandıran ayak, bacak ağrısı, karıncalanma, uyuşma, ayak bileğimdeki ödem, otururken ayağımdaki huzursuzluk, toplu taşıtlarda yolculuk edememek gibi sorunlarımla hocama başvurdum. Beş dakikadan fazla aynı pozisyonda oturmayacak durumda iken artık bacaklarımdaki rahatlığı, geçen ağrılarımı yolculukta hiç sıkıntı çekmemi ve gece rahat uyku uyumamı sağlayan Rabbime şükürler olsun ki bu şifayı bulma Ahmet Hocamın sayesinde oldu.

Sıra dışı bir doktor, YÜREĞİ GÜZEL İNSAN İYİKİ VARSIN, İYİKİ TANIDIM SİZİ VE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM.

Kapı kapı doktor araştırmaya gerek yok.  

BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET. ..

SAYGI VE SEVGİLERİMLE İNSAN GİBİ ADAM  

SEVİL KARABAŞ

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.