KARI KOCA AİLESEL VARİS AMELİYATI

prof._dr._ahmet_akgul_en_iyi_varis_doktoru.pngkar_koca_varis_ameliyat_olan_ailenin_prof._dr._ahmet_akgul_ile_ilgili_yorumlar.png
İnternetten benle eşim varisle ilgili araştırma yaparken Prof. Dr. Ahmet Akgül'e muayene olacağımıza kara verdik. Mersin'den İstanbul'a yola çıktık ve Prof. Dr. Ahmet Akgül'le tanıştık. Muayeneler sonucu ameliyatlara karar verdik. Benle eşim ameliyat olduk, şu an da benle eşim ameliyat sonucu çok güzel sonuçlar aldık ve bütün sıkıntılarımız geçmiş oldu. Herkese bu güzel insanla tanışmasını ve varis tedavisini hemen olmasını öneriyoruz.

Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine ben ve eşim çok teşekkür ediyoruz.

METİN FELİK İNCİ    

BANA MUTLULUĞUMU GERİ VERDİNİZ

Değerli hocam,
bana mutluluğumu geri verdiniz, o kadar isabetli bir teşhis ve ilaç verdiniz. iyiki varsınız. en kısa zamanda gelecem. sizde mutluluk ve sıhhatle kalın.

Slyvie Sansal  

HAMİLELİK ÖNCESİ VARİS TEDAVİSİ

Ahmet Bey Merhaba ;

 

Öncelikle size çok teşekkür ederim ameliyat olduğum günden beri hiçbir ağrım sızım yok neredeyse 2 sene oldu ve bu durumdan inanılmaz mutluyum emeğinize yüreğinize sağlık.

Danışmak istediğim bir şey var size. Şuan 2.5 aylık hamileyim, doktoruma venöz ameliyatı olduğumu ve sizin bebeğin ağırlığını taşıyacak şekilde operasyon yaparak hamilelikte hiçbir sıkıntı yaşamayacağımı söylediğinizi ilettim yine de normal doğum yapıp yapayacağımı sormamı istedi. Bu konuda değerli dönüşlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim

İyi Çalışmalar. 

 

BİR ŞİFACI BULUNUR DİYORSUNUZ YA, DOĞRUYMUŞ

gizli_ve_derin_ic_varis_tedavisi.jpg
Yıllar önce başlayan varis ve venöz yetmezliği hastalığım, daha önce ameliyat olmama ve birçok doktora gitmeme rağmen çaresini bulamadığım tedavimi yıllar sonra karşıma çıkan Sayın Dr. Ahmet Akgül hocamız sayesinde ulaştım. Yapılan operasyon çok başarılı geçti, ekibine ve kendisine güler yüzleri ilgilendiren dolayı çok teşekkürler, iyi ki karşımıza çıktınız. Ben şifamı buldum "Bir şifacı bulurum elbet" diyorsunuz ya gerçekten doğruymuş.   

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.