FARKLI TEDAVİ YÖNTEMLERİ DENENMİŞTİ AMA SONUÇ YOK

Yaklaşık on yıl önce varis hastalığım başladı, bu süre içerisinde birkaç doktor kontrolünde farklı tedavi yöntemleri uygulandı fakat bir türlü sonuç alamadım. Ağrılarım zamanla daha da şiddetlendi öyle ki artık yürüyüş yapmakta zorlanmaya başladım ve tavsiye üzerine sevgili PROF. DR. AHMET AKGÜL'e geldim ve Dr bey her iki bacağımda iç ve dış varis olduğunu ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Bu gün ameliyat tarihinden on beş gün geçti, tüm izdırap veren ağrılarımdan kurtuldum. Ameliyatta oluşan yara izleri görünmeyecek kadar ufak, çok mutluyum.

Değerli Doktorum sana sonsuz teşekkür ediyorum, şifalı ellerine sağlık.

İyi ki varsın.

Hem ic varis hem de dis varis 1
Hem ic varis hem de dis varis 2

İstanbul'daki hatta Türkiye deki tek adres bence Bakırköy ve Doktor Ahmet Akgül Hoca

Sayın Profesör Doktor Ahmet Akgül Hocam

Uzun yıllardır varis şikayetleri çekiyordum. Bacağımda hatta her iki bacağımda sonradan oldu tabi önceleri yalnızca sağ bacağımda ince ince damarlar çıktı. Kırmızı mavi mor renklerde sonradan kalınlaştılar. ağrı vardı ama şişlik olmadı. Mesleğim gereği etek giymem gerekiyordu ama giyemiyordum. Taki size rastlayana kadar, sağolun ama ben size yine de ne tedaviler gördüğümü anlatıcam. bunu okuyanlar anlasın ve doğru yerde en doğru tedaviyi görsünler diye. Çünkü çok reklam var internette. Bazı doktorlar reklam vermişler aratılınca google da ilk sırada çıkıyorlar bizde tabii onları iyi zannederek o doktorlara gidiyoruz. Neyse ben de google da varis tedavisi diye arattım ve öyle reklamlı bir doktora özel kliniğine gittim. İsim vermeyeceğim verirsem kendi sitenize koymazsınız biliyorum ama ben bunu tüm varis hastalarının okumasını istiyorum. Aslında şikayet de edecektim ama siz gerek yok tedavinizi yaparız dediğiniz için yapmadım. Neyse önce Nişantaşı sonra Fulya sonra Yeşilköy sonra Bahçelievler de bacağıma baktılar ve yalnızca köpük tedavisi yaptılar ama bacağım mosmor oldu. Ağrılarım arttı, bacakta damarlarım serttleşti. etek giyemez hale geldim. O sırada Bağdat Caddesinde  gezerken, bir yakınıma rastladım ve sizde tedavi olduğunu ve çok mutlu olduğunu hem estetik hemde ağrı ve şişliğinin geçtiğini söyledi. Ben de sizin internetteki videolarınızı izledim ve randevu aldım. Çok teşekkürler size hem insanlığınızdan hem de bir hastayla nasıl ilgilenileceğini gösterdiğinizden. önce doppler ultrason yaptınız ki bazı yerlerde hiç yapmadılar bile sonra tedaviyi yaptınız. Şimdi etek giyiyorum büyük bir gururla ve hep sizi tavsiye ediyorum. tüm varis olan ve tedavi arıyan dostlara ister estetik amaçlı ister tedavi amaçlı tek adres Bakırköy ve Profesör ahmet akgül dür. İstanbul daki hatta Türkiye deki tek adres bence Bakırköy ve Doktor Ahmet Akgül Hoca.

Hocam siz niye reklam vermiyorsunuz ki, gerçi ihtiyacınız yok ama diğerleri reklamlarla bizi yanlış yönlendiriyorlar. Hem paramız hem zamanımız hem de moralimiz gidiyor.

Neyse Hocam Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

Aslı Doğan  

Bu yazım tüm hastalarınıza güven ve tedavi konusunda örnek

megalomani4.png megalomani5.png


Sevgili Ahmet Hocam;

Varis ameliyatımın da öncellikle verdiğiniz güvene, ve tedavi sürecinde gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ediyorum. Memnuniyetimin karşılığında  en sevdiğim oğlumu da sizin ellerinize teslim ettim. Aynı güveni oğluma da yaşattığınız için, vefa borcumu bu yazıyla sizinle paylaşmak istedim. Umarım bu yazım tüm hastalarınıza güven ve tedavi konusunda örnek olur.

Kendimi, oğlumu ve size  ihtiyacı olan tüm hastaları sevgi dolu ellerinize emanet ediyorum. Sizi de Allah'a emanet ediyorum.

Melahat PERVAN

TEK GÖRÜŞMEDE TEŞHİS KOYDUNUZ

Değerli Hocam. Tam 9 senedir çektiğim, bir çok doktora gidip bununla yaşamaya alış cevabını aldım, rahatsızlığımı tek görüşmede teşhis koydunuz. Ameliyat oldum ve sayenizde sağlığıma kavuştum. Çok teşekkür ediyorum Allah sizin gibilerin sayısını artırsın. Saygılarımla

Varis ameliyati ve venoz yetmezlikVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.