TEDAVİ NEYMİŞ BURADA GÖRDÜK

Sayın Ahmet Hocam,

Buraya gelmeden önce yaklaşık 3 yıl boyunca sağ bacağımda ağrı, kramp ve gözle görülebilir büyük varisler vardı. Tedavi kavramını burada yaşadım. Başka yerlere gittiğimde damarın komple alınması gerektiği ve iç varis tedavisi yapılamayacağı söylenmişti. Ancak Burada sizin sayenizde ameliyat sonrasında hem damarın hemde iç varisin tedavisinin nasıl olduğunu yaşadım.

Gösterdiğiniz ilgi ve alakaya binlerce kez teşekkür ederim.

Varis tedavisi 15YILLARCA SÜREN AYAK ACISINI DİNDİRDİNİZ

Çok Çok Değerli Ahmet AKGÜL Hocam. Bize bu Fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 21 senelik Ayağımdaki Acımızı dindirdiniz. Sevecen ve içten samimi tavırları ile biz hastalara çok moral ve motive ederek ilk tedaviye başlayarak Şifamızı bulduk. Allah bütün ekibinizden razı olsun. Hakkınızı Helal ediniz.

Ayak ve bacak agrisi 23Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.