YILLARDIR ÇARE ARIYORDUM

Yıllardır çare bulamadığım ayak ağrılarım ve şişmelerine çare olan Sayın Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama ve güler yüzlü ekibine çok çok teşekkür ediyorum. Allah bir değil bin kez razı olsun sizlerden Almanya'dan geldim ve çok şükür iki hafta gibi kısa bir sürede ağrısız ve şişlerim geçmiş bir şekilde Almanya’ya tekrar dönüyorum. Tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

Yillardir suren varis ve ic varis

Yillardir suren varis ve ic varis 2

Türkiye'nin yılın cerrahı seçilen dünyaca ünlü KALP DAMAR CERRAHI Prof. Dr. AHMET AKGÜL birden karşıma çıkmış

Sizin branşınızda bir sürü dr olabilir ama bizim en değerlimiz benim bile en değerlim siniz hocam marka diyordunuzya dünyanın en değerli markası sizsiniz biz hastalarınız için ve biz hayranlarınız için ayağıma dünyaları serseler hocam sizi asla hiç bir şeye değişmem ve değişmeyiz siz bizim ve benim en değerlimizsiniz ve bizim için siz birtanesiniz arkadaşın sözü ile hocaların hocası benim deyimim ile dünyanın en harika hocası tekten yekten candan birtaneden hocam milyonkere diyebilirim iyiki varsınız her daim.

BAKIRKÖY, İSTANBUL

Mükü

VARİS'E SON

halis2.jpghalis3.jpg


Prof. Dr. Ahmet AKGÜL Hocama Saygılarımla

İnsan sağlık sıkıntıları gelip çatınca doktora gider, fakat rahatsızlığınıza çare olmayınca benim gibi, doktor doktor gezer. Konya'da gitmediğim kalp damar doktoru kalmamıştır. Doktorlar bunun ameliyatı yok, çorap giy ömür boyu der. Benim sıkıntım İÇ VARİS. Bu yaşananlar sonunda insan şifa bulamamak, doktorlardan hep aynı cümleleri duymak, insanın hayat kalitesini ve psikolojisi bozulmaları insanı mahveder.

Bir rüya gibi biranda filmin sonunda bir kahraman çıkar ve film iyi biter.

O kahraman 2016 yılı Türkiye'nin yılın cerrahı seçilen dünyaca ünlü KALP DAMAR CERRAHI Prof. Dr. AHMET AKGÜL birden karşıma çıkmış pozitif kişiliği insana umut verir.

Elleri dert görmesin. İÇ VARİSİMİ ameliyat etti. Kendine özgü AKGÜL TEKNİĞİ ile dert bitti. Kendisine samimi duygularla teşekkür ederim. Allah ilmini artırsın.

Son olarak KALP DAMAR VARİS sıkıntılarının tek adresi hocama saygılar.

Saygılarımla

Hüseyin YILDIZ

YANLIŞ VARİS AMELİYATININ DÜZELTİLMESİ 

yanl.jpg


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.