BABAYA KALP ANNEYE VARİS AMELİYATI 

Hocam; 20/12/2010 Tarihinde babam'ı siz ve ekibiniz tarafından kalp damar problemlerinden dolayı acil olarak ameliyat yapıp, öncelikle Yüce ALLAH'ın izniyle tekrar bizlere kavuşturdunuz ve ayrıca yine 21/02/2012 tarihinde annem'in varis ve derin ven ameliyatı bizzat tarafınızdan yapılmıştır. Tüm bu ameliyatlardan dolayı size ve ekibinize, hastane personeline, ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunar, iİlerideki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

ALLAH'a emanet olun.

Mehmet Ergün Yavuz  

DAHA ÖNCE LAZER KÖPÜK GİBİ İŞLEMLER YAPTIRAN AMA FAYDASINI GÖRMEYEN HASTA

as98.jpg


Son bir yıldır, lazer, köpük gibi çeşitli tedavileri denedim. Ama hiçbiri kesin çözüm olmadı. Zaten yapan doktorlar da "bununla yaşayacaksın" dediler.  "Ayakta durdukça damarlarında varisler oluşacak, biz yakacağız" dediler.

Tabi ki bu durumu kabullenmek gelmiyor insanın içinden. İnternette bu işin kesin çözümü yok mu diye araştırırken Prof. Ahmet Akgül ismine rastladım. Geldim. Ameliyatımı oldum. 15 gün bitti. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadım. Şu anda gayet iyiyim. Ahmet Hoca'nın samimi yaklaşımına ve çözüme ulaştıran tedavisine çok teşekkür ederim.

Aslıhan TIĞLI 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.