Gerçekten ağrılarımın dindiğine inanamadım

wew.pngwew1.png


Merhaba Ahmet Hocamla aslında ben annem için araştırıp bulmuştum. Ama daha sonrasında annemi kaybettim aradan zaman geçtikten sonra Ahmet beye randevu alıp kendim gitmeye kara verdim aslından bacaklarımın ağrısından ne yürüyebiliyordum nede yatabiliyordum Ahmet muayenesinden sonra bana ağrılarımın geçeceğini ve rahatlıkla yürüyebileceğimi söyledi bende kendisine o kadar güvenerek ameliyat tarihini bile kendim verdim. Rabbim ondan razı olsun şu an ameliyat olalı 10 gün oldu, dikişleri aldırmaya geldiğimde kendisine binlerce teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bundan sonra ki yaşamımda ağrısız bir ömür geçiririm. Gerçekten ağrılarımın dindiğine inanamadım, bunlarla yaşayacağımı söylerlerdi. Allah razı olsun Ahmet hocamızdan teşekkürler....

SEMRA TÜRKYILMAZ 

YILLARDIR OLAN VARİS HASTALIĞIMDAN KURTULDUM

en_iyi_varis_tedavisi.jpg


Yıllardır varis rahatsızlığımdan dolayı günlük yaşantıma rahatsızlık veren varis hastalığımdan kurtulmak için yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucu Değerli hocamız Prof. Dr. Ahmet AKGÜL yapmış olduğu tedavi sonucu hastalığımdan kurtuldum. Değerli hocama çok teşekkür ederim.

Mehmet Sait TUNÇ 

EN İYİ VARİS DOKTORU KİM DİYE ARADIK

istanbul_kalp_damar_doktoru_3.jpg


Varis ameliyatımız için sizi internet üzerinden "en iyisi", en iyi doktor olarak bulduk.

Ameliyatımızı olduk, sizi ve ekibinizi çok sevdik. Samimiyetinize ve ilginize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.
Lipodem tedavimizde tekrar görüşmek dileğiyle. Selamlar, sevgiler 

Ayşe Durdan 

YILLARDIR VARİS SORUNUMA ÇÖZÜM ARADIM

halis.jpghalis1.jpg

 


Bundan 10 Sene önce bir Tıp Fakültesinde varis ameliyatı olmuştum. Senelerdir çözülmeyen bir varis problemim vardı. İki bacağımda da damar tıkanıklığı, morarmaya başladı. Ayaklarımın üstüne basamayacak kadar dayanılmaz şiddetli ağrılar vardı. Aslında benim " iç varis" sorunum olduğunu Ahmet Akgül hocama gelince anladım. Daha önce böyle bir varis sorunum olduğunu bilmiyordum. Sayın Ahmet hocam en ince ayrıntısına kadar hastalığımı anlattı ve ameliyat oldum. Şimdi ise o eski ağrılardan eser yok

Sayın Ahmet Akgül Hocam,

Hayatımıza hep bir sihirli değneğin dokunup, değişmesini isteriz. Sadece masallarda mümkün olduğuna inanırız. Siz bu gerçek hayatın sihirli ellerisiniz. Dokunduğunuz her yerde mucizeler yaratıyorsunuz. Gerçek hayatın sihirli ellerine sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız hocam.

Gülten Üsküdar 

AMELİYATTAN SONRA HEMEN AYAĞA KALKTIM

Merhaba gülen yüz sayın Prof.Dr.Ahmet Akgül,

Diğer adıyla fotoğraflarında olduğu gibi gülümsemesiyle hastalarının neşe kaynağı hem de sihirli elleriyle iyileştiricisi süper Türk doktoru.. Ben 26.07.2012 saat 09:00'da sol bacaktan varis ameliyatı oldum. Ameliyata girmeden bir gün önce sayın hocam bana senin bacağında damarlardaki kan yukarı gitmiyor bana ameliyat olmazsam bacağımın ilerleyen zamanlardan ne hale geleceğini gösteren fotoğraflar gösterdi, o fotoğraflarda ki görüntüler inanılmaz dereceydi ben sürekli ihmal ediyordum işlerimin yoğunluğu nedeniyle hep sonra sonra diyordum, sayın Ahmet hocamın ameliyat olmam gerektiğini söyleyince hemen karar verdim.

Ahmet hocam bana ameliyattan sonra hemen ayağa kalkabilceğimi söylediğinde inanamamıştım, ameliyathaneye girdiğimde rutin işlemler yapılıyordu iğne tansiyon ölçme nabız yoklama gibi derken bir ara Ahmet hocanın neco nasıl keyifler dediğini duydum sonrasında oradaki güzel hemşirelerle sohbet ediyorum ki Ahmet hoca necoyu odasına çıkarabilirsiniz dedi.Yani ameliyatın nasıl geçtiğini anlamadım çok hızlı geçti. (hemşirenin adını bile soramadım:/ ) ameliyat sonrası odamda bir saat sonra ayağa kalkmaya başladım kafeterya inip arkadaşlarım geçmiş olsuna gelmişlerdi, çay kahve içtik, onlarda çok şaşırdı ne çabuk iyileştin dediler.Ertesi gün taburcu oldum eve gitmeden arkadaşlarımla Batman'i izlemeye sinemaya gittim ve hala dışarlarda geziyorum.

Türkiye'nin değerlisi Doç.Dr.Ahmet Akgül beyfendiye sonsuz teşekkürlerimi şükranlarımı sunarım beni yeniden ağrısızca yürümemi uyumamı sağladı. Allah yolunu açık eylesin...Akgül tekniği bence dünya çapında tek...

Sevgilerimle

Medya Takip Neco Çelen  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.