ŞİİR İLE DUYGULARIN İFADESİ

Sayın Prof.Dr. Ahmet Akgül, Bende kısa süreçte varettiğiniz şifa için öncelikle teşekkür ederim; size minnattarım. Sağlık bedenen, ruhen, sosyal yönden tam iyilik halidir deriz ya; sizinde hastalara ve hastalığa yaklaşımınız tamda bu. Sabırlı, bedendili v ifadelerinde samimi, empati yapabilen etik bir hekimle karşılaşmak beni ziyadesiyle memnun etti. Bilimselliğinizin, mesleki becerilerinizin yanında artı değerlerinizi takdir etmemek haksızlık olur. Size geliş hikayem ve öncesinden bahsetmek isterim. 19 yaşından beri genetik mirasım olan dolaşım bozukluğu, varis konusunda uzun ve sıkıntılı tedavi süreçlerim (ameliyat, skleroterapi v.d.) oldu. Tedaviler birkaç yıl kısmi rahatlamalar sağladıysa da hastalığımın seyri artarak yaşam kalitemi düşürdü, emeklilik kararı aldım. Tüm bu yaşadıklarımı arka cebime koyup “artık bununla yaşamalıyım” diyemedim. Sürekli yeni gelişmeleri takip etmeye çalıştım. Sağlık çalışanı arkadaşlarımdan aldığım öneriler ve sosyal medyadan takip ettiğim Prof.Dr. Ahmet Akgül’ün hastalıkları yorumlayışı, tedavi önerileri ve tedavi süreçlerini anlatımdaki yalınlığı ve netliği bana umut oldu. Buna tesadüf değil tevafuk derim. İç, dış varis, talenjektazi, lipödem olan her iki bacağımdan varis ameliyatı oldum. Sonuçtan memnunum. Karşılaştığımız ilk günden, devam eden süreçte sabrını, nezaketini, bilgisini benden esirgemeyen Akgül Ekibine, zaman zaman kendillerinden çaldığım zaman için Akgül Ailesine de teşekkür ederim.

Prof.Dr. Ahmet Akgül’ü diğer hastalarından dinlerken mürekkep mısra olup aktı kağıda,

Abı-ı Hayat çizgisinde

Hikmeti, bilimi seçmesinde

Marifeti ezberleri bozmak

Eserleri bilimi taçlandıracak.

Tekamül yolu açık

Akil bir cerrah

Kamusuz isminin hakkını veren

Gönülleri şifasıyla fetheden

Ümidini kesenlerin,

Lokman Hekimidir. O

Varis doktorundan ic varis tedavisi 2

Varis doktorundan ic varis tedavisi
Mucize doktor 3

Gerçekten ağrılarımın dindiğine inanamadım

wew.pngwew1.png


Merhaba Ahmet Hocamla aslında ben annem için araştırıp bulmuştum. Ama daha sonrasında annemi kaybettim aradan zaman geçtikten sonra Ahmet beye randevu alıp kendim gitmeye kara verdim aslından bacaklarımın ağrısından ne yürüyebiliyordum nede yatabiliyordum Ahmet muayenesinden sonra bana ağrılarımın geçeceğini ve rahatlıkla yürüyebileceğimi söyledi bende kendisine o kadar güvenerek ameliyat tarihini bile kendim verdim. Rabbim ondan razı olsun şu an ameliyat olalı 10 gün oldu, dikişleri aldırmaya geldiğimde kendisine binlerce teşekkürlerimi iletiyorum. İnşallah bundan sonra ki yaşamımda ağrısız bir ömür geçiririm. Gerçekten ağrılarımın dindiğine inanamadım, bunlarla yaşayacağımı söylerlerdi. Allah razı olsun Ahmet hocamızdan teşekkürler....

SEMRA TÜRKYILMAZ 

YILLARDIR OLAN VARİS HASTALIĞIMDAN KURTULDUM

en_iyi_varis_tedavisi.jpg


Yıllardır varis rahatsızlığımdan dolayı günlük yaşantıma rahatsızlık veren varis hastalığımdan kurtulmak için yapmış olduğum uzun araştırmalar sonucu Değerli hocamız Prof. Dr. Ahmet AKGÜL yapmış olduğu tedavi sonucu hastalığımdan kurtuldum. Değerli hocama çok teşekkür ederim.

Mehmet Sait TUNÇ 

EN İYİ VARİS DOKTORU KİM DİYE ARADIK

istanbul_kalp_damar_doktoru_3.jpg


Varis ameliyatımız için sizi internet üzerinden "en iyisi", en iyi doktor olarak bulduk.

Ameliyatımızı olduk, sizi ve ekibinizi çok sevdik. Samimiyetinize ve ilginize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.
Lipodem tedavimizde tekrar görüşmek dileğiyle. Selamlar, sevgiler 

Ayşe Durdan 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.