Türkiye'nin yılın cerrahı seçilen dünyaca ünlü KALP DAMAR CERRAHI Prof. Dr. AHMET AKGÜL birden karşıma çıkmış

Sizin branşınızda bir sürü dr olabilir ama bizim en değerlimiz benim bile en değerlim siniz hocam marka diyordunuzya dünyanın en değerli markası sizsiniz biz hastalarınız için ve biz hayranlarınız için ayağıma dünyaları serseler hocam sizi asla hiç bir şeye değişmem ve değişmeyiz siz bizim ve benim en değerlimizsiniz ve bizim için siz birtanesiniz arkadaşın sözü ile hocaların hocası benim deyimim ile dünyanın en harika hocası tekten yekten candan birtaneden hocam milyonkere diyebilirim iyiki varsınız her daim.

BAKIRKÖY, İSTANBUL

Mükü

VARİS'E SON

halis2.jpghalis3.jpg


Prof. Dr. Ahmet AKGÜL Hocama Saygılarımla

İnsan sağlık sıkıntıları gelip çatınca doktora gider, fakat rahatsızlığınıza çare olmayınca benim gibi, doktor doktor gezer. Konya'da gitmediğim kalp damar doktoru kalmamıştır. Doktorlar bunun ameliyatı yok, çorap giy ömür boyu der. Benim sıkıntım İÇ VARİS. Bu yaşananlar sonunda insan şifa bulamamak, doktorlardan hep aynı cümleleri duymak, insanın hayat kalitesini ve psikolojisi bozulmaları insanı mahveder.

Bir rüya gibi biranda filmin sonunda bir kahraman çıkar ve film iyi biter.

O kahraman 2016 yılı Türkiye'nin yılın cerrahı seçilen dünyaca ünlü KALP DAMAR CERRAHI Prof. Dr. AHMET AKGÜL birden karşıma çıkmış pozitif kişiliği insana umut verir.

Elleri dert görmesin. İÇ VARİSİMİ ameliyat etti. Kendine özgü AKGÜL TEKNİĞİ ile dert bitti. Kendisine samimi duygularla teşekkür ederim. Allah ilmini artırsın.

Son olarak KALP DAMAR VARİS sıkıntılarının tek adresi hocama saygılar.

Saygılarımla

Hüseyin YILDIZ

YANLIŞ VARİS AMELİYATININ DÜZELTİLMESİ 

yanl.jpg

Hocam birazda güleryüz ve şevkat sihrinide kullanarak harikalar yaratıyor

Selamlar, ben de neco çelenle aynı gün ameliyat oldum aynı gün ayaktaydım inancım odurki sayın hocam birazda güleryüz ve şevkat sihrinide kullanarak harikalar yaratıyor. Umarım değeri anlaşılır. Çünkü bu güne değin kime anlattıysam Bakırköy ....'ta mı diye hayretle karşılıyor hatta sağlıkçı olan eşim bile hocayı tanıyıncaya değin acaba mı? dedi. Sanırım küçücük bir gazete haberi yaşamımı değiştirdi. İyi duyurulsa neler olur Allah  bilir.

Sonsuz teşekkürlerim sayın Ahmet hoca ve tüm ekibine inşallah yetkili makamlar görür ve daha fazla olanak sağlanır.

Tüm minnettarlığımla saygılar.

Hasan Hakan TOSUN 

Mucizevi ellerinizle ameliyat oldum

wew2.pngwew3.png
Ahmet Hocam;

Ne yazsam, nerden başlasam, hangi övgü dolu kelimeler kullansam da Ahmet Akgül hocamın değeri hayatıma kattığı konforu, rahatlığı anlatsam ?

Güzel insan, seni tanıyalı, iki ay oldu tüm yanlış hastane ve doktorlardan sonra rabbime şükürler olsun inanılmaz bir nokta bizi sana ulaştırdı. 2007 yılında çocukluğumdan beri süre gelen varislerimden kurtulmak için ameliyat oldum. Tam üç hafta bandajlarla sancılı ağrılı bir şekilde yürümeden yattım. Çektiğim bunca sıkıntı yinede gözümde değildi. Ahhh ! sorunlar bitseydi ! ! !

Ameliyattan sonra bacaklarımdaki dış görüntüler kalmıştı ama ağrı yok diye umursamadım. Varsın olsun bacağım var ya şükür. Varsın olsun ağrım yok ya şükür fakat son zamanlar işlerimi yapamaz, çok fazla yürüyemez çocuklarımla ilgilenemez hale gelmiştim.

Mucizevi ellerinizle ameliyat oldum. İkinci gün sevinçle resmimi yollamıştım size parkta yürüyordum bugün.10.gün oldu 10 gün çok güzel geçirdim tüm işlerimi yapa bildim yürüdüm allah sizden razı olsun, hayırlı ömürler versin başımızdan eksik etmesin şimdi tek duam kimsenin canı yanmadan vakit kaybetmeden sizi bulabilmesi ...sizi tekrar ziyaret edeceğiz görüşmek üzere hocam Allah'a emanet olun 

 20.12.2016 ARZU YEPREM  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.