TEDAVİ EDİLEMEYEN BACAK AĞRILARI TEDAVİ İLE GEÇTİ

_varis_ameliyat_1.jpg_varis_hastal.jpg
Saygıdeğer Ahmet Hocam 3 yıldır takip ediyorum. Ameliyat olmak bu sene nasip oldu uzun süre iç varis rahatsızlığı çekiyordum. Kendi araştırmaların ve çevremdeki doktor ve hemşire arkadaşlarımın tavsiyesiyle Ahmet hocama geldim. Allaha şükür ağrılarım azaldı inşallah kısa zamanda tamamen kurtulurum. Ahmet hocama, asistanı ve diğer personellere çok teşekkür ederim her şey için çok teşekkür ederim.

Allah razı olsun

ZAFER GÖK 

BENİM HİKAYEMİN KAHRAMANISINIZ

Hocam, sayenizde çok iyiyim; Elleriniz, kollarınız dert görmesin. Ellerinize sağlık. Siz bir tanesiniz. Sizi yaradana kurban olurum. Her hikayenin bir kahramanı vardır; Siz de benim hikayemin kahramanısınız. Ne sizin gibi harika bir doktor ne de sizin kliniğiniz gibi harika bir klinik görmedim; Eserinizle ne kadar gurur duysanız azdır. Merak ediyorum; Size günün 24 saati yetiyor mu acaba? Rabbim sizi nazarlardan korusun. Bu kadar yoğunluğun içinde nasıl bu kadar güler yüzlü olabiliyorsunuz:-) Sizi en iyi yerlerde, mesleğinizin zirvesinde görmek ümidiyle (ki sizin gibi çalışkan, azimli, mesleğine aşık biri için bunlar hiç de zor değil)

Allah'a emanet olun.

Nurcan Bulundu

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.