VARİS AMELİYATI OLMAK İÇİN İNGİLTERE'DEN GELEN HASTAMIZ

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül,Ekibi ve Umutla şifa bekleyen tüm hastalara,

Bir varmış bir yokmuş diye başlar bütün masallar;hepimizin bir hikayesi vardır.Onlardan ders alır,öğrenir ve gelişiriz.

İşte benim hikayem..Ben Gülçin Ergin Londra'da uluslararası bir firmada çalışıyorum.Yıllık iznimi değerlendirip sağlık problemime çözüm bulmak için Ist.' a geldim.2007 yılında varis tanısıyla sol bacağımdan lokal anesteziyle 1.5 saat süren bir operasyon geçirdim.Tüm müdahaleyi,( en ince detayıyla ve damarlarımın esneme katsayısı dahil olmak üzere:( )neşter darbelerini 5 duyumla hissettim. Dayanılması çok zor ağrılarla yaklaşık 3 ay boğuştum.Uzun süre güçlükle yürüyebildim.Sağlığıma kavuşacağım günleri sabırla bekledim.Aradan yıllar geçmesine rağmen iyileşme görülmediği gibi,bacağım daha da kötüleşti.Yaşadığım travmadan sonra yeni bir konsültasyona cesaret edemedim.Artık güçlükle iş ve sosyal hayatıma adapte olurken,Sevgili Ahmet Hoca'nın sihri Londra sınırlarına ulaştı. Bir gün önce gerçekleşen mucizeyi sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum.10 Dakika süren ön görüşme sonrası,hocamın inanılmaz basit bir dille ve çizelgeyle açıkladığı su gibi berrak bir ameliyat süreci geçirdim.

Londra'da bile NHS'in(ulusal sağlık servisi) estetik operasyon diye tanımladığı (geçiştirdiği),benim yaşam kalitemi etkileyen talihsiz genetik hastalığımı sayesinde atlattım.

Operasyonun 2. gününde şaşkınlıkla hikayemi anlatıyorum!!

Önderliğinde .... Kalp ve Damar Kliniğinde gerçekleşen ameliyatımda emeği geçen başta Sayın Hocam Ahmet Akgül, Genç Dinamik, Karizmatik:) Uzman Dr. Sayın Mehmet, Sevcan, Seymur, Gürkan Hocalara, Tüm anestezi  ekibine (pamuk dokunuşlu,sihirli ellere), neşeli, bakımlı kanatsız hemşirelerimize,hastanenin hijyenini sağlayan, ışıl ışıl parlatan yardımcılara,devamlı gülen sekreterlere,tüm klinik ve acil ekibine şükran borçluyum.

Değerli Ahmet Hoca ümit var,şahsınız gibi hoşgörülü,güleryüzlü,sabırlı,çoşkulu,mütevazu hekimlerle her zaman var.

Bunların tanığı olmaktan gurur duyuyor,başarılarınızın daim olmasını tüm kalbimle diliyorum.Hastane koridorlarında bekleşen,aldıkları müspet haberlerle "Ahmet Hocamız bir tane,Önce Allah'a sonra ona emanet ettğimiz yakınlarımızı bize bağışladı" diyen tüm hastalara,yüzü gülen tüm sevdiklerine geçmiş olsun diliyorum.

İyi ki varsınız,iyi ki yolum sizinle ve ekibinizle çakıştı.

Saygı,sevgi ve şükranlarımı kabul buyrunuz lütfen.

Daha nice mutlu sonlara,

Gülçin ERGİN 

DAHA ÖNCE BAŞKA MERKEZDE AMELİYAT OLUP TEKRAR VARİSLERİ ÇIKAN HASTAMIZ

arzu.jpgarzu1.jpg


Saygıdeğer, sevgideper, herşeydeğer Sayın Ahmet Hocam,

Ameliyat olalı bu ikinci günüm. Çocuklşarımla, eşimle beraber parka geldim. Yaradana binlerce şükür, size minnet ve teşekkür borçluyum. Allah'a şükür şu anda çok iyiyim. Allah yolunuzu açık etsin, dert, keder göstermesin. Bizi çok mutlu ettiniz, Allah'da sizi mutluluktan ayırmasın.

Arzu YEPREM

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.