İÇ VARİS TEDAVİSİ

İnternette varis tedavisi için doktor ararken, bir hasta yorumu üzerine Ahmet Akgül hocayı bulup, görüşmek için gitmeye karar verdik. Kendi tekniğini anlatırken yaptığı açıklayıcı bilgilerle bize bilmediğimiz varis hastalığının ne olduğunu, ne yapılması gerektiğini çok güzel ifade etti. Sağ ve sol bacağımdan yani ikisinden de ameliyat oldum. Sol bacağımdaki iç varis idi ve Ahmet Bey başarılı bir operasyon geçirdi. Diğer varis tedavilerinin aksine kendi tekniği ile damarlardaki kapakçıkları onararak, damarlarıma zarar vermedi. Bu başarılı tedavi için ona çok teşekkür ederim.

AHMET BABA 

Sizin gibi degerli bir insanı tanımaktan cok mutluyum. Sayısız yapmış olduğunuz ameliyatlar kurtarmış oldugunuz canlar yapmış oldugunuz iyilikler "Ahmet Baba" diye anılmanız. İnanın bu hayatta bircok insanın hayal edip de ulaşamadıgı bir mertebedir. Ben bütün insanlara şunu şöylüyorum "Ahmet Baba, anlatılmaz yaşanır".

Allah sizi başımızdan eksik etmesin. iyi ki varsınız.

İlhan KARA 

SAĞLIKÇILAR DA İÇ VARİS OLUR

Emekli hemşire olan aile dostumuz Dr. Ahmet AKGÜL hocadan söz ettiğinde ilk etapta sıkıntı ile yaklaştım. Fakat netten inceleyip kendisiyle konuşup tanıştıktan sonra hem iyi insan hem de iyi doktor olduğuna kanaat ederek kati bir güvenle eşimi teslim ettim. Sonra ne mi oldu?

Şu an okumakta olduğunuz satırları yazarken buldum kendimi sanırım başka söze de gerek yok . Bir üniversite hastanesinde dahi çare olunamayan eşimin derin ven rahatsızlığına çare olarak hayatımıza kalite, aileme huzur kazandıran, eşim için birşeyler yapabilme hissini dört dörtlük yaşamamı sağlayan değerli hocama en derin saygı,sevgi ve dualarımla...

Dr. Recep GÖÇMEN  

BACAKLARIM SİZE MİNNETTAR

aksamlari_dayanilmaz_bacak_agrilari_1.pngaksamlari_dayanilmaz_bacak_agrisi_2.png


Çok değerli Ahmet Hocam,

Her iki bacağımı bana tekrar kazandırdığınız için çok teşekkür ederim. Varislerim nedeniyle her akşam kurtulmak istediğim bacaklarım size minnettar.

Elinize, emeğinize sağlık.

Uzman Dr. Ebru 

PARMAĞINIZIN UCUNDA MİLYARLARCA CAN VAR

hocaların hocası ahmet hocam...hani ameliyatım için görüştüğümüzde akşam uçağa binecektiniz de dua et uçak düşmesin demiştiniz.. sonra bana uçak düşerse neye üzülürdün demiştiniz, sonra gülümseyeyek ameliyatın kalır diye di mi demiştiniz ya..hani ben de yok hocam can var sonuçta tabi istemem demiştim ya...düzeltiyorum hocammmm can değil parmağınızın ucunda milyarlarca can var...allah size sağlık uzun ömürler versin ki bizler gibi size ihtiyacı olanlar da hünerli ellerinize değsin.... Sevgiler...

Arzu Göbüt  

AYNI HASTANEDE ÇALIŞANIMIZDAN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Sevgili ahmet hocam sizinle birlikte ayni saglik kompleksinde calismanin gururunu yasiyorum basarilariniz bizi her gecen gun gururlandiriyor ve daha bir mutlu kiliyorsunuz... bunlarin yani sira hakkinizi ailecek odeyemeyiz enistem hic calisamaz haldeyken simdi eski sagligina kavustu sizin ameliyatiniz sayesinde bize gosterdiginiz sabir ozveri ve verdiginiz guvenden dolayi tesekkur eder ailecek basarilarinizin devamini dileriz....

Tuğçe Macit

10 YIDIR TANI BİLE KONULAMAMIŞTI

Yaklaşık 10 yıldır ayağımdaki şişlikle mücadele ediyordum, tanı dahi konulmamıştı ta ki Prof. Dr. Ahmet AKGÜL' e gelene kadar 2 seansta bile belirginleşen iyileşme ile yüzüm güldü. Çok teşekkürler sevgili doktorum.

SAYGILARIMLA

DİŞ HEKİMİ SİBEL GELİŞKEN 

İŞTE BU BENİM DOKTORUM

varis_doktoru_3.jpgvaris_doktoru_4.jpgvaris_doktoru_5.jpg


Süper Kahraman Hocam,

Size bu satırları gözyaşları içinde yazıyorum. Belki size bu yazacaklarımla abartmış olacağımı düşünebilirsiniz. 20 yıl bu acı ve düşünceyle yaşayan ancak beni anlarlar. Bu zaman zaafında kendini ihmal eden bir hemşire olarak çok üzgünüm. 26 yıllık meslek hayatımda sağlığım ile ilgili yapmam gerekenleri bilip hiç bir şey yapmadan yaşamaya çalıştım. Kendimi ihmal ediyordum. Sürekli korkuyordum ve endişeleniyordum. Muayene olmayan, varis çorabı giymeyen bir kişiydim. Artık bacaklarım bakılamaz hale gelmişti. Ağrı, ödem, kaşıntı, kramp, dolgunluk hissi, huzursuz bacak kısacası hepsi vardı. Giymek istediğim kıyafet ve ayakkabıları giyemiyordum. Bu hale gelmiş bacakların güvenli ellerde tedavi edilmesi gerektiğini düşünüyorduk. Eşim internetten araştırmalarına başlamıştı. Bir gün eve geldi, "Prof. Dr. Ahmet AKGÜL" ismini söyledi ve "aradığımız kişiyi bulduk" dedi. "Doktor Bey'in çözüm odaklı olduğunu, varisin sadece görünen yüzü ile değil, bunun bir kapak hastalığı olduğunu ve sadece kendi buluşu olan AKGÜL TEKNİĞİ ile kalıcı tedavi ettiğini" söyledi. Ben de internetten Hocamı takip etmeye ve bilgilenmeye başladıktan sonra "işte bu benim doktorum" diyerek, Tokat'tan İstanbul'a uzanan tedavi sürecim başlamış oldu. Randevu alıp hazırlıklarımızı yapmaya başladık. İstanbul'a gezmeye dahi gitmeyen ben, hocama duyduğum güvenle İstanbul yolunu tutmuştum. Muayene olduğum zaman onun o güler yüzü ve samimi davranışları ile doğru adreste olduğumu anladım. Hocamın "Bir şifacı bulunur elbet" dediği gibi, ben de o şifacı elleri bulmuştum. Kendimi öyle emin ellerde hissettim ki ameliyat olmaktan kaçan ben, bir an önce ameliyat olup kurtulmak istedim. 20 yıl bekledikten sonra daha fazla beklemek istemiyordum. En büyük kırgınlığım daha önce keşke hocama ula ulaşsaydım diyorum.  Sağlık personeli olarak sayısız doktorlarla tanıştım, hocam gibi çok yönlü, başarılı, mütevazı, güler yüzlü, güven veren, şifa dağıtan, biz insanlar için mucize olarak gönderilen, işinin ehli, süper kahramanla tanışmamıştım. Ömrüm boyunca sizi ve emeğinizi unutmayacağım. Kendimi çok iyi hissediyorum, ameliyat olalı bugün 10. gün, hissetmediğim bacağımı hissediyorum, omuzlarımdan çok büyük yük aldınız artık kendimi daha hafif ve zinde hissediyorum. Şanslı olduğumu düşünerek ellerinize minnet duyuyorum. Siz çizgi filmlerdeki süper kahraman gibisiniz, insanları mucize dokunuşlarınızla tedavi ediyorsunuz, yaptıklarınız için sonsuz teşekkürler, elinize, emeğinize sağlık, siz çok sağlıklı ve uzun ömürlü olun ki  insanlar da sayenizde şifacı ellere kavuşsun. Ailenizle sizlere mutluluklar dilerim. Tokat'ta bir eviniz olduğunu unutmayın. Ekibinize de yardımları için teşekkürler. Sizi benim için araştıran, her zaman yanımda olan eşime de sonsuz teşekkürler. Sizin için bir şiir yazdım:

Pırlanta gibi kalbiyle,

Rahatlattın hastaları,

Ortamı bilgilendirecek hazırlar,

Farkındadır zorlukların,

Engin bilgisi ve tecrübesiyle,

Sonlandırır acıları,

Öyle başarılıdır ki yorulma nedir bilmez,

Rabbimin bizlere hediyesidir.

Dünyadaki süper kahraman,

Ondan başkası olamaz,

Kalbimdeki yerini, kimse dolduramaz,

Tokat'tan şifacı elleri buldum diyerek geldim

O kadar zorlu tedavim,

Rahat rahat geçirdim.

Allah biz insanların yüzüne bakmış,

Hocam gibi özel insanı

Ellerindeki sihriyle,

Tüm insanlara yollamış.

Allah'ın sevgili kullarıyız,

Kalplerimiz temizmiş ki,

Ülkemize kazandırmış,

Lütfen kıymetini bilelim...

Hemşire Mükerrem Yılmaz 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.