Daha önce hiçbir doktorun sormadığı sorular sorarak

Sevgili Ahmet bey 

Sizi ve çalışmalarınızı epey zamandan beri takip ediyorum. Ne mutluki sizinle tanıştık. Annemin gece uykuları sağ bacağındaki çok ağrılı kramplarları ile uyanıyorduk. Gece yatağında bağırması,  bacağını tutmasi ve dayanılmaz bir ağrıyla bağırması, bizi surekli düşündürüyordu. Size ulaşıp bu krampları anlattığımızda bizi cok dikkatli dinleyip daha önce hiçbir doktorun sormadığı sorular sorarak ve anlamadığımız zaman ise sabırla örnekler vererek bize sorunun kaynağını anlattı. Yaptığı tektikte ise ameliyatla bu kramp nobetlerinin düzeleceğini söyleyerek bizi rahatlatıp mutlu etti. 10 gün önce yaptığı zorlu ama  başarılı bir ameliyat ile şükürler olsun Ahmet hocanın sayesinde tüm ağrılarımdan kurtuldum. Sizin cesaretinize emeğinize ve uğraşınıza ne kadar çok minnettar olduğumuzu söylesek azdır.

Sizin gibi başarılı ve merhametli, oncelikle insan olarak sonrasında ise hekim olarak bizlerin cok ihtiyaci oldugunu samimiyetle belirtmek isterim. Hersey icin size yeniden sonsuz teşekkur ve saygılarımızı borç biliriz.

Selvi KOÇ, Nurgul KOÇ    

Sizi tercih ettiğimiz ve tanıdığımız için çok şanslıyız

varis_ameliyat_sonras_bacak_agrs_biten_hasta_yorumu.pngtedavisi_yok_denen_ic_varis_ameliyat.png
Değerli Ahmet Hocam

Sağ bacağımdaki varis şikayeti için çeşitli hastanelere gittim. Son olarak size geldim, muayene sonrası, size güvenerek ameliyat olmaya karar verdim.

Ameliyat sonrasında hiç ağrım olmadı. Bacağımdaki ağrılarım ve çekmeler tamamen geçti. Çok çabuk sağlığıma kavuştum.

Ekibinize ve size çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Sizi tercih ettiğimiz ve tanıdığımız için çok şanslıyız.

Başarılarınızın devam etmesini dilerim.

Fatmagül Demirkılıç EVCİ  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.