AMELİYAT SONRASI BACAĞIMDAKİ KESİLERİ KENDİM BİLE GÖREMİYORUM

AZERİCE YAZILAN TEŞEKKÜR YAZISININ MUHTEMEL TÜRKÇESİ (Orijinali için lütfen el yazısı ile yazılan metni inceleyiniz)  

estetik_ic_varis_ameliyati_1.jpgestetik_ic_varis_ameliyati_2.jpg


İlk önce yardımlarınız için, çok teşekkür ediyorum. Beni varislerimden kurtardığı için. Önceden bana, varisleri düzeltmek için lazer gibi yöntemler önerdiler ve damarlarımı kurutmayı istediler. Ama benim iç varislerim de vardır, o zaman ömür boyu onlarla yaşamaya alış dediler.

Ama Ahmet Beyi bulduğum gün çok sevindim. Çünkü bana hiçbir damarımın alınmayacağını söyledi. Varislerim için bozuk kapakları onaracağını söyledi. İyi ki Ahmet Beyi bulmuşum.

Şu anda ameliyat olalı 12 gün oldu, çok iyiyim. Ahmet Hocadan, ameliyat öncesi bacağımda yapılacak kesilerin hiç görünmemesini istemiştim, gerçekten şimdi bacağımda kesileri kendim bile göremiyorum.

Çok teşekkür ederim.

Aysel

Ben varis tedavisinde marka doktor olarak Prof. Dr. Ahmet Akgül derim

Bu varisten korkmamayı dr fobisi olan benim bütün korkularımı yenmemi skleroterapiden korkmamayı bütün iç varis dış varis ten korkmamayı en ince detaylarını tam uçurum kenarında iken ne olursa olsun bu varis illetinden korkumu yenmeyi geceleri rahat uyumayı ufak tefek spazmları es geçersek bunun gibi bir sürü fobileri ben yenmeyi sizde öğrendim hocam ayak üstüne inen mercimek taneleri örümcek ağlarından korkmuyorum artık çünkü benim hocam dr Ahmet Akgül hocam var iyiki varsınız.

Hocam valla her programda veya haberlerde Prof. Dr. dedikleri zaman Ahmet Akgül diyecekler diye bakıyorum. Tam da ahmetakgulTV ye bakarken denk geliyor. Valla Türkiye'de ve dünyada varisin tek adresi Prof. Dr. Ahmet Akgül, huzurunda tek adresi. 

Hocam neyleyim marka hastaneyi ben, içindeki doktorlar bir çare bulamadıktan sonra. Ben marka doktor olarak Prof. Dr. Ahmet Akgül derim, gerisi susarım. Dünyanın ve Türkiye'nin markası. 

Mükü Aydın

ARKADAŞIM VARİS AMELİYATI OLMUŞ ÇOK MEMNUN KALMIŞ

Ahmet bey

Size arkadaşım varis için ameliyat olmuş.

Çok memnun kamış ben Alanya'da yaşıyorum

Çok yer araştırdım ama sizinle görüşmek istiyorum.

Sigortalıyım bana lütfen yardımcı olur musunuz?

Çok ilerledi ve ağrılarım var

Lütfen bana dönüş yaparsanız çöm memnun olurum.

Saygılarımla 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.