BACAK ŞİŞLİĞİ: VARİS VE LENFÖDEM BERABER

Sevgili Hocam çok teşekkür ederim. Tedaviden önce çok ağrım vardı, artık ayaklarım daha iyi. Bana senin hastalığının tedavisi yok dediler. Lenfödem hastalığım siz ve ekibiniz sayesinde iyileşti. Hadi Hocama, Nurcan Hanıma, Selin Hanıma, Merve Hanıma, Mümine Hanıma çok teşekkür ederim.

Mucize doktor 6Avrupa'da ve Almanya'da her kliniğe gitmiş ama şifayı bizde bulan hastamız

Hastamızın kendiliğinden gönderdiği 2 adet ses kaydını sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen aşağıdaki videoları tıklayınız: 

Varis ameliyat olan diğer bir hastamız bakalım ne diyor? 

BAKIRKÖY .... HASTANESİ KALP VE DAMAR CERRAHİSİ KLİNİK ŞEFİ PROF. DR. AHMET AKGÜL VE EKİBİNE 

Ben Alaattin Şengöz, 59 yaşındayım. Bugüne kadar birçok üniversite ve özel hastanelerde ameliyat oldum. Sizin ve ekibinizin sol bacağımdaki yapmış olduğunuz varis ameliyatındaki başarınızı, disiplininizi, ekibinizin uyum içerisindeki ahengi ve 5 beş yıldızlı bir otelden daha temiz odalarınızın ve yataklarınızın, yemekleriniz, personelizin her saat başı hasta bakımınızı ve hastaneye böyle bir sistemi oturtmanızın elbetteki ender tecrübenizden kaynaklanıyor olması, Batı standartlarını çok iyi biliyor ve takip ettiginiz belli oluyor. Bu milletin sizin gibi insanlarını hastalarını seven mesleğini severek yapan bu güzel ekibinizin ve sizlerin başarısını Sağlık Bakanına bildireceğimi ümit ediyor, basarılarınızın devamını diler hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Alaattin Şengöz   
 

VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI SONRASI İLK KEZ BALDIR KASIMI İYİ HİSSETMEYE BAŞLADIM

2 sene önce bacağıma giren kramp sonucu ortaya çıkan kas yırtılması problemi beni sürekli ortopedi birimlerine ve doktorlarına yönlendirdi. Fakat hastalığımın toplardamarlar ile ilgili olduğunu çok geç fark ettik. Akabinde damar tıkanıklığı, varis bir çok terimi sürekli duymaya ve araştırmaya başladım. 9 ay önce lazerli varis ameliyatı oldum lakin bacağımdaki şişlik devam etti. Ahmet Hoca'ya geldiğimde ana toplardamarımda kapakçıkların fonksiyonunu kaybettiğini ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat sonrası ilk kez baldır kasımı hissetmeye başladım ve iyileşeceğimi görebiliyorum. Ahmet Hocam'ın yaklaşımları ve tecrübesi de bu konuda bana güven veriyor. Tamamen iyileştiğim zaman Ahmet Hoca'ya tekrar geleceğimi biliyorum ve bu kez sağlığına kavuşmuş ve huzurlu olarak.

Caner ŞEN 

VARİS VE VENÖZ YETMEZLİK HASTALIĞI BİR KADER DEĞİLDİR

Yaklaşık 20 yıldır çektiğim varis hastalığımdan 2 ameliyat ve 2 defa köpük tedavisi olmama kurtulamamıştım. Bu durum hem sağlığımı, hem de psikolojimi olumsuz etkilemekteydi. Ne zaman ki Ahmet Akgül hocamla tanıştım, ilk olarak kafamdaki sorulardan kurtuldum. Ameliyat sonrası sağlığıma tamamen kavuştum ve ameliyatın 4. Gününde koşacak koşacak duruma gelmiştim.

 Varis hastalığının ömür boyu bir kaderimiz olmadığını Ahmet Hocamla öğrenip aşmış oldum.

SONSUZ TEŞEKKÜRLER

 " BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET "

MURAT TERK  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.