GELDİĞİME DEĞDİ

Sayın Ahmet AKGÜL hocama ve ekibine yaptığı başarılı varis ameliyatından dolayı çok teşekkür ederim. Hocam için yurt dışından geldim, geldiğime değdi. Ahmet hocam başarılı ameliyatınız için çok teşekkür ediyorum.

Başarılarınızın devam etmesi dileğiyle...

Saygılarımla

En iyi ic varis ameliyati ve tedavisi 1İÇ VARİS HASTALIĞINDAN AMELİYAT OLDUM

31 yaşında Kocaeli'de yaşıyorum. 18.07.2013 tarihinde Ahmet hocama iç varisten ameliyat oldum. 3 sene gitmedğim hastane kalmamıştı, neredeyse hiçbir şekilde

tedavisi olmadığı söylenmekteydi ta ki Ahmet hocamla tanışana kadar. Şu an onun tekniği ile iç varisten kurtulmuş durumdayım.

Size ve ekibinize çok tesekkür ediyorum. Sizin gibi doktorlara tedavi olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. Başarılarınızın devamını diliyorum, iyi calışmalar.

VARİS ŞİKAYETİM SON BULDU

15 yıldır süren varis şikayetimin sayenizde son buldu. Muayeneden ameliyat sürecine kadar geçen sürede hiçbir korku ve endişe duymadım çünkü verdiğiniz güven çok fazlaydı. Tüm ekibinize ve size sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
İyiki varsınız hocam

Varis ameliyati sonucu 8

Varis ameliyati sonucu 9

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.