TEK BİR AMELİYATLA VENÖZ YETMEZLİK BİTTİ

Varis kremi 1Varis kremi 2
Sevgili Ahmet hocam; Size nasıl teşekkür etsem bilemiyorum sekiz senedir bu Venüs yetmezlikle uğraşıyorum kaç doktor değiştirdim unuttum bile defalarca ameliyat oldum ve bu hastalığın geçmeyeceğini bile bile hem psikolojim bozuldu hem de hayat şartlarım. Neyse ki en umutsuz anımda Allah sizi karşıma çıkardı., Hala inanamıyorum nasıl her şey birden bire gelişti o kabus nasıl birden bitiverdi. Bir tek ameliyatla her şeyin son bulacağını hayatta inanmazdım. Ama yaşadım ve gördüm henüz bir buçuk ay olmasına rağmen eski bacağımdan eser kalmadı resmen. Umarım herkes size ulaşır ömürlük bu hastalık diye korkutulan herkes bu mutluluğu yaşar. Hani diyorsunuz ya (bir şifacı bulunur elbet) işte o şifacı sizsiniz. Dilerim hayatta bütün güzellikler sizin olsun umutlu olduğunuz herkesin duasındasınız hocam Allah sizden razı olsun ömrünüz uzun ve bereketli olsun.

BEN DE VENÖZ YETMEZLİĞİ VARDI

Venoz yetmezligi 1Venoz yetmezligi 2
Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Benim şikayetim İleri derecede venöz yetmezliğiydi. Bana Ahmet Akgül doktoru tavsiye ettiler. Bu kadar doktor gezdim kimse tedavi etmedi. Ahmet beyi buldum ve randevu aldım, ve gelip ameliyat oldum ve çok memnun kaldım. Ağrılarım bitti vücudumda ağrılarım kalmadı. Ahmet Akgül ve ekibine teşekkürler

BACAKTA AĞRI VE YANMA

Bacakta agri ve yanma
Her iki bacağımda aşırı yanmalar ve şişmeler mevcuttu. Ağrılarım bir türlü geçmek bilmiyordu. Konya’da gitmediğim doktor kalmadı. Bacaklarımda iç varis olduğunu fakat tedavisinin mümkün olmayacağını söylediler. Akciğere pıhtı atabilir ve ölüm riski var dediler. Psikolojik olarak çökmüştüm adeta. Taki Prof. Dr. Ahmet hocamla tanışana kadar. Araştırmalarım sonucu Ahmet Akgül hocamla yollarımız kesişti. Kendisi iç varis üzerinde bir deha diyebilirim, çünkü hiçbir doktorun cesaret edemeyeceği bir ameliyat gerçekleştirdi. Kendine has teknikleriyle her iki bacağımda iç varisi ortadan kaldırdı. Ağrılarım ve yanmalarım tamamen geçti. Allah kendisinden bin kez razı olsun ve başarılarını daim etsin.

Türkiye’de benim durumumda olan binlerce hasta var. Onlara tek tavsiyem kendilerini işinin ehline emanet etsinler. Tıbbi başarılarının yanı sıra hastaya vermiş olduğu güven, aynı zamanda işini aşkla ve sevgiyle yapan Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

35 YILLIK BACAK AĞRIM BİTTİ

Bacak agrisi ve sisligi
Sayın hocam Ahmet Akgül 35 senedir çekmiş olduğum ızdırabı, eziyeti, kabusu sizin sihirli ellerinizle Birim muayene sonucu kabusum sevince dönüştü mutluluklardan havaya uçuyorum bu mutlulukla, sevinçle İzmir, Selçuğa evime dönüyorum. Sizi çok çok seviyorum saygılarımla.

VARİS AĞRILARINDAN KURTULDUK

Varis agrilarindan kurtulma


Ahmet Hocam ellerine sağlık. Allah ilminizi artırsın. Eşimi yıllardır çektiği varis ağrılarından kurtardınız. Size çok teşekkür ediyorum. Mesleğinizde başarılarınızın devamını diliyorum.

Ich hatte die beste Krampfaderoperation

Krampfadernbehandlungbester 2

bester 1
Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.