KALICI YÖNTEMLE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ

akgul_teknigi_ile_venoz_yetmezlik_ameliyati.jpg


Yirmi yıldır müzdarip olduğum varis şikayetimi, kendisinin geliştirdiği özel bir yöntem ile kalıcı bir şekilde tedavi eden Sn. Prof. Dr. Ahmet Akgül ve ekibine çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık iyi ki varsınız.

Arif TEMİZ

İSVİÇRE'DEN BULDUM

Sevgili Ahmet Bey; İsviçre' den araştırıp buldum. İstanbul'a geldim, birçok doktora gittim fakat Doktor Ahmet Akgül varislerim için geri dönüşümü olmayacağını söylediği için.

Tercih ettim kapaklarım onarıldı, varislerim alındı. Çok memnun olarak dönüyorum, ellerinize sağlık her şey için teşekkürler,

Teşekkürler, Saygılar 

zelal.jpg

 

zelal1.jpg


YILLARDIR BACAKLARIMDA AĞRI VARDI
     

venoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpgvenoz_yetmezlik_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg


Yıllardır bacaklarımdaki ağrı ve huzursuz olduğum rahatsızlıklardan tanışmış olduğum Prof. Dr. Ahmet AKGÜL sayesinde ameliyat olduğum ve tüm ağrıları ve rahatsızlıklardan kurtuldum.

Hocama çok teşekkür ederim ve başarıların devamını dilerim.

İyi ki varsınız Saygılarımla. 

AKGÜL HOCANIN TEKNİĞİ

en_iyi_varis_tedavisi_1.jpgen_iyi_varis_tedavisi_2.jpg


Şunu anladım en önemli unsur olan sağlık ile ilgili verilecek kararlarda muhakkak çok araştırmak gerekliymiş. Ve sonuçta Ahmet Akgül hocayı bulduk ve hocanın geliştirmiş olduğu yöntemle ameliyat oldum. Çok memnunum inşallah daha iyi olacağımı umuyorum ve hocayı ve ekibine teşekkür ediyorum. saygılarımla. 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.