KÖPÜK TEDAVİSİ OLDUM AMA TEKRAR VARİSLERİM ARTTI

kopuk_tedavisi_sonrasi_varis.jpg


Merhabalar Ahmet Hocam

Bugün varis ameliyatımın 11. Günü yani kontrol günü, önceleri kılcal damar olarak başlayan varislerim artık kalın damar olarak çıkmıştı. Hep araştırmalar yaptım bir defa köpük tedavisi oldum daha sonra bacağımın başka yerlerinde oluştu ve artık ağrılarımda artmıştı. Derken bir arkadaşımda aynı sorunu vardı önce o oldu daha sonra ben iyi ki olmuşum ve Ahmet hocayı bulmuşuz arkadaşımla. Ağrılar son, kaşıntılar son, uykuya rahatlıkla dalıyorum. Sıra şimdi düzenli yürüyüşlere geldi, rahat, ağrısız.

Teşekkürler, Ahmet Hocam

İngiltere'den

Dilek AYSAL

AHMET HOCANIN EN İYİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ KESİN ÇÖZÜME ULAŞMAK

en_iyi_varis_kopuk_ve_skleroterapi_tedavisi.jpg


Sevgili Ahmet hocanın en iyi özelliklerinden biri hastalığı tedavi etmek değil sadece kesin çözüm getirmek yapılması gerekeni yapmak ve çözüme ulaştırmak. Mesela ben 19 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. 2 kez ameliyat oldum 2 bacaktan köpük tedavisi de gördüm. Ama çözüm bulamadım tekrar varis oluştu ağrılarım devam etti ta ki Ahmet hocamla görüşene dek. Bende Venöz yetmezliği varmış, artı yıllardır diyetisyenlere giden biri olarak tiroid hastası olduğumu ve şeker hastası olduğumu ilk muayenede söyledi ve onun tedavisini de görüyorum. Şimdi 15 gün oldu ameliyat olalı ve yürüyorum İlk günden beri. Sevinçle girdim ameliyata çok mutluyum onunla karşılaştırdım için bana kendi hastalarından sevgi dirlik tavsiye etmişti. Allah ikisinden razı olsun Ahmet hocam Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin elleriniz dert görmesin. Ekibinize de güler yüzlerinden dolayı teşekkürler onlardan Allah Razı olsun çok iyi bir ekipsiniz sonsuz teşekkürler.

Dürdane ALPAT

BACAĞIMDA MORLUK VE AĞRI VARDI AMA GEÇTİ

20 yıldır sürekli ayakla bacağımda ağrı ve bacaklarımda morluk vardı. Sürekli doktora gittim bana venöz yetmezliği var ameliyatın çok riskli ameliyat edemezsin dediler. İğne tedavisi yaptırdım, ayağımdaki morluklar ve ağrılar daha çok arttı. İnternetten araştırdım ve Ahmet hocayı buldum. Ameliyat oldum. Ağrılarım geçti bacağımdaki morluklar geçti şu an gayet sağlıklı ve mutluyum. Allah bin kere razı olsun. Allah başımızdan böyle doktorları eksik etmesin çok teşekkür ediyorum

varis_doktoru_1.jpgvaris_doktoru_2.jpg


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.