TAVSİYE ÜZERİNE GELDİM

 

Her iki bacağımda varislerim vardı daha önce 4 ayrı doktorda tedavi oldum. Sonuç alamadım. Köpük tedavisi dahil. Daha sonra araştırdım Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama tavsiye üzerine geldim. Ameliyatımı yaptı içten ve çok samimi dikişlerimi aldırdım çok memnunum hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler

 

 

Her iki bacakta varis 2

 

 


KÖPÜK TEDAVİSİ OLDUM AMA TEKRAR VARİSLERİM ARTTI

 

 

 

kopuk_tedavisi_sonrasi_varis.jpg

 

 


Merhabalar Ahmet Hocam

Bugün varis ameliyatımın 11. Günü yani kontrol günü, önceleri kılcal damar olarak başlayan varislerim artık kalın damar olarak çıkmıştı. Hep araştırmalar yaptım bir defa köpük tedavisi oldum daha sonra bacağımın başka yerlerinde oluştu ve artık ağrılarımda artmıştı. Derken bir arkadaşımda aynı sorunu vardı önce o oldu daha sonra ben iyi ki olmuşum ve Ahmet hocayı bulmuşuz arkadaşımla. Ağrılar son, kaşıntılar son, uykuya rahatlıkla dalıyorum. Sıra şimdi düzenli yürüyüşlere geldi, rahat, ağrısız.

Teşekkürler, Ahmet Hocam

İngiltere'den

Dilek AYSAL

 

 

 

VARİSTEN KURTULMA ÖNERİLERİ

 

 

Kalp ve damar cerrahisi sevgisi

 

 

AHMET HOCANIN EN İYİ ÖZELLİKLERİNDEN BİRİ KESİN ÇÖZÜME ULAŞMAK

 

 

en_iyi_varis_kopuk_ve_skleroterapi_tedavisi.jpg

 


Sevgili Ahmet hocanın en iyi özelliklerinden biri hastalığı tedavi etmek değil sadece kesin çözüm getirmek yapılması gerekeni yapmak ve çözüme ulaştırmak. Mesela ben 19 yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. 2 kez ameliyat oldum 2 bacaktan köpük tedavisi de gördüm. Ama çözüm bulamadım tekrar varis oluştu ağrılarım devam etti ta ki Ahmet hocamla görüşene dek. Bende Venöz yetmezliği varmış, artı yıllardır diyetisyenlere giden biri olarak tiroid hastası olduğumu ve şeker hastası olduğumu ilk muayenede söyledi ve onun tedavisini de görüyorum. Şimdi 15 gün oldu ameliyat olalı ve yürüyorum İlk günden beri.

Sevinçle girdim ameliyata çok mutluyum onunla karşılaştırdım için bana kendi hastalarından sevgi dirlik tavsiye etmişti. Allah ikisinden razı olsun Ahmet hocam Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin elleriniz dert görmesin. Ekibinize de güler yüzlerinden dolayı teşekkürler onlardan Allah Razı olsun çok iyi bir ekipsiniz sonsuz teşekkürler.

Dürdane ALPAT

 

 

GİTMEDİĞİM YER KALMADI

 

Sevgili Ahmet Hocam;

10 yıldır çektiğim ağrılar gitmediğim yer kalmadı çok şükür sizi bulup tanışıp ameliyatımı oldum ve ağrısız sızısız yeni bir hayata başladığım için size ve ekibinize çok teşekkür ederim…

SELDA YALÇINKAYA

 

BAŞARISIZ VARİS AMELİYATI SONRASI

 

Başka doktorlarda 3 defa başarısız varis ameliyatı geçirdim. Sonra Ahmet Hoca ile tanıştık. Hem sıcakkanlılığı ve alçak gönüllüğü ve işindeki yatkınlığı sayesinde başarılı bir ameliyatla, iyileşme gösterdi varisler çok memnunum. Teşekkürler hocam…

Allah Razı olsun….

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 1

 

 

Varis ameliyati sonrasi gorulen sikayetler 2


KONTROL AMAÇLI DOPPLER

 

Size ne desem az kalır. Kardeşim 2 yıl oldu, 2 bacağından size ameliyat oldu. Size göndermek için "sadece kontrol amaçlı doppler çektirelim" dedik. Bacaklarında 1 tane bile kaçak yok ve tertemiz. "Kontrole gelecek miyiz" dediğimizde, "hayır" demiştiniz. Aslında biliyorduk, bu kadar emindiniz ama kardeşim bu dünyadaki benim en kıymetlim. O yüzden sadece merak ettiğim için çektirdim ve 2 yıl sonunda duyduklarımız harika. Size ve ekibinize minnettarım. Bu iyiliğinizi asla unutmayacağım.

 

Iki bacak varis ameliyatiBACAĞIMDA MORLUK VE AĞRI VARDI AMA GEÇTİ

 

20 yıldır sürekli ayakla bacağımda ağrı ve bacaklarımda morluk vardı. Sürekli doktora gittim bana venöz yetmezliği var ameliyatın çok riskli ameliyat edemezsin dediler. İğne tedavisi yaptırdım, ayağımdaki morluklar ve ağrılar daha çok arttı. İnternetten araştırdım ve Ahmet hocayı buldum. Ameliyat oldum. Ağrılarım geçti bacağımdaki morluklar geçti şu an gayet sağlıklı ve mutluyum. Allah bin kere razı olsun. Allah başımızdan böyle doktorları eksik etmesin çok teşekkür ediyorum.

 

varis_doktoru_1.jpg
varis_doktoru_2.jpg

 Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.