İÇ VARİS AMELİYATIM İÇİN TEŞEKKÜR

Merhaba, kıymetli doktorum Prof. Dr. Ahmet Akgül hocam. Bugün 12 Ağustos 2019. Tam da 3 yıl önce bugün (İç Varis) ameliyatımı yapmıştınız. Size gelmeden önce gittiğim diğer doktorların maalesef söyledikleri tek şey “Bu hastalığın tedavisinin olmadığı ve bununla yaşamaya alışmak zorunda oluşumdu.” Oysaki bu hastalığın tedavisi vardı ve bununla yaşamak zorunda değildim. Allah’ın izniyle siz bu hastalığı tedavi ediyordunuz. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki beni sizinle karşılaştırdı. Sizin vesilenizle bana şifa verdi. Şimdi çok çok iyiyim, sağlıklıyım ve mutluyum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda, 3 yıldan beri her gün en az 1 saat yürüyüş yapıyorum. Ameliyat sonrası bana “Sen artık varis hastası değilsin” demiştiniz. Gerçekten de Allah’ıma şükürler olsun, tamamen iyileştim. Şu an bu hastalığı yaşayıpta umutsuz olan hastalar varsa bilsinler ki bunun tedavisi var, hiç üzülmesinler. Onların da size ulaşmalarını ve tedavi olup iyileşmelerini diliyorum. Size çok teşekkürler ediyorum. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu bir ömrünüz olur İnşaallah. Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. İyi ki varsınız.

ŞU ANDA AYAKLARIM VE BACAKLARIM ESKİSİNDEN ÇOK DAHA İYİ

Yıllar önce başlayan ayak ağrılarımdan dolayı mesleğim olan antrönörlüğü yapmamaya başladım. Ayaklarında sürekli ağrı ve güçsüzlük vardı ve 5 yıl boyunca gitmediğim hastane ve bölüm kalmadı. Ama hiç bir tanı koyamadılar. 5 yıl çalışamadım. Gittiğim her doktor tanı koymadan ağrı kesici verip gönderiyordu. Bazı doktorlar damarlarında iç varis var ama ağrı yapmaz deyip gönderiyorlardı. Psikolojik olarak çok kötü olmaya başladı. Umudum kalmamıştı taa ki internetten tesadüfen gördüğüm Prof. Dr. Ahmet Akgül Hocamı görene kadar.

Hayatımı değiştiren yer burasıydı. Muayeneye geldiğimde detaylı muayene sonucu ve Doepler çekilerek iç varis tanısı konuldu ve Akgül tekniğiyle iç varisim tedavi edildi. Türkiye’de kimsenin cesaret edemediği ameliyatı Ahmet hocam kendi bulduğu yöntemle yaptı ve şu anda ayaklarım çok eskiden daha iyi. 2 hafta olmasına rağmen bir an önce Antrenörlüğe başlayacağım için mutluyum. Hayatımı değiştiren Ahmet hocama hayatım boyunca minnetkar kalacağım. İyiki sizi tanımışım diyeceğim tek doktor. Belki de doktordan daha fazlası. Her şey için çok teşekkür ederim iyiki varsınız hocam.

Ayak ve Bacak Agrisi 2


Ayak ve Bacak Agrisi 1

BOŞ YERE TEDAVİ OLMUŞUM

bedd.jpg
Herkese merhaba....

Ben Ahmet Hocayı internet üzerinde hastalığımla ilgili araştırma yaparken rastladım. Rahatsızlığım varis 26 sene öncesinde sol ayağımdan varis ameliyatı olmuştum ve sonrasında yine ağrılar sorunlarla bugüne kadar geldim. Dün kendisi ile birebir tanışma fırsatım oldu, muayene etti, dobler tetkiki sonrasında ameliyat olduğum ayağımdaki damarın hala bende olduğunu, sadece yıllarca boş yere tedavi olduğumu öğrendim.

Evet, ne şanslıyım ki bana, bundan sonrasında yapılacak tedavi yöntemini çok güzel izah etti anlayabileceğim şekilde. ALLAHIM siz ve sizin gibi hocalarımızı başımızdan eksik etmesin ve tüm hastalarımıza şifa versin. Aslında hocamızı burada kelimelere sığdırmak imkansız, güler yüzü, hastasıyla ilgilenişi herşeyi ile mükemmel ötesi.

Ben kendi şahsım adına kendisine binlerce kez teşekkürlerimi iletirim.

Ecem YILDIRIM  

VARİS TEDAVİSİNDE KESİN ÇÖZÜM, HERKESE TAVSİYE EDERİM

Ben Antalya'dan geldim. 40 yaşındayım birkaç yıldır süre gelen iç varis rahatsızlığımdan dolayı dayanılmaz ağrılar çekiyordum ve geceleri uyuyamıyordum. Konya ve Antalya'da kaç doktora gittiysem de ameliyat olamayacağımı ve hayatımı böyle devam ettireceğimi söylediler. Bir tavsiye sonucu Ahmet hocaya ulaştık ameliyatı sırası aldık. Ağrılarımdan kurtuldum hocama çok teşekkür ederim. Eline yüreğine güler yüzüne sağlık. Bu güzel insanı Allah başımızdan eksik etmesin tek söz kesin çözüm herkese tavsiye ederim.

Saygı ve sevgi dolu sıcak bir dost

Ahmet AKGÜL iyi ki varsın

 Aslı  Şafavcı 

bacakta_siddetli_agr.jpg bacak_varisi_en_iyi_tedavisi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


YILLARDIR VARİSİM VARDI

Merhaba ben Mehmet ÖZDABAN

1990 dan beri varis hastasıyım gitmediğim hastane doktor kalmadı hepsinin dediği bu hastalıkla yaşamaya alış dediler. Taki Ahmet AKGÜL bulana kadar tabi ilk teşekkürü mü kuru fasulyeci Erol ustaya borçluyum o olmasaydı Ahmet Hocayı tanıyamazdım. Ben geceleri gündüzleri sancıdan duramıyordum şimdi ne yara var ne sancı var Saygı Değer Ahmet Hocama sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilir o tek kelimeyle şöyle özetlemek gerekirse Rabbimin bir lütfu tıp dünyası için iyi ki varsınız her şey için çok teşekkürler…

MEHMET ÖZDABAN


VARİS AMELİYATI İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM

Çok sevgili arkadaşım  Prof. Ahmet Akgül hocam varis ameliyatımda yeniden sağlığıma kavuştum için ve verdiğiniz gayretler için şahsınıza ve şahsınızdaki bütün ekibinize çok teşekkür ederim...  

OSMAN ÇEBİ 

cebi.jpgcebi1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.