VARİS AĞRILARINI BİR BEN BİLİRİM BİR DE DOKTORUM

Varis hastalığının ağrılarını bir ben bilirim bir de Prof. Dr. Ahmet Akgül. Kadirşinas hocama ameliyatından ve ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilirim. Bu hastalığın tedavisi için doktor doktor dolaşmanıza gerek yok, sizin için gerçekten açık adres bir doktor. Allah razı olsun, bu işin hakkını veren nadide bir değer. Sözü fazla uzatmaya gerek yok hatta anlatmaya gerek yok “mükemmel eve görüyorsunuz anlatmaya gerek yok mükemmel”

Varis ameliyati sonucu 3

Varis ameliyati sonucu 4
AMELİYATIMI OLDUM

Hastalığımın ciddi boyutta olduğunu Doktorum Ahmet bey sayesinde öğrendim çok şükür.
Ameliyatımı oldum şimdi çok daha iyiyim.
Çok doktora gittik ama ilk defa böyle samimi insana güven bir doktorla karşılaştım.
Son

 Varis ameliyati sonucu 1

Varis ameliyati sonucu 2

DAHA ÖNCE VARİS AMELİYATI OLDUM AMA SONUÇ ALAMADIM

 
Saygıdeğer hocamıza öncelikle çok çok teşekkür ederim.Daha önce iki kez varis ameliyatı oldum iki bacağımdan hiçbir sonuç alamdım.
Ahmet hocamla tanıştıktan sonra hastalığımın tüm detaylarını öğrencisiymişim gibi anlatıp ameliyatla sağlığıma kavuştum.
Ahmet Akgül ve ekibinden Allah razı olsun.

Sevim Mandacı

as1.jpg

as2.jpg
Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.