VARİS İLE TANIŞMIŞTIM

Varis ile tanışalı 1,5 yıl oldu birçok ... hastanesine gittim. Aldığım tek cevap varis olan damarların alınarak varislerin yeniden tekrarlar cevabı oldu. Bu arada varislerim ilerlemiş bacağımda şişlik ve ağrı yapıyor ve yürüyemez oluyordum. Artık gidecek hastane kalmadığından çareyi internette çözüm aramakta bulmuştum. İnternette araştırınca Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocaya rastladım. Biraz daha araştırınca başarılar, güzel ekip çalışmalarını öğrendim. Muayene tarihi alıp geldiğimde doktorum ve ekibi güler yüzle karşıladılar. Hastalığım ile bilgi verdiler ve tedaviyi anlattılar. Tedavide en dikkat çeken ise bacağımda damar alınmaması oldu. Tedavi günü geldi ve ameliyat oldum. Şu an varislerim yok olmuş ve ağrılarım gitmiş şekilde bu yazıyı yazıyorum. Hiçbir şey için geç değil her şeyin bir tedavisi varmış ben bu yaz bunu öğrendim. Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocama ve ekibine teşekkürümü borç bilirim.

FATİH FİDAN

GÜLEREK AYRILIYORUM

Sayın Doktor Ahmet AKGÜL’e. Öncelikle ilginize çok teşekkür ediyorum. Yıllardır tanı konulamayan hastalıklarıma çare oldunuz, ağladığım ağrılarımı durdurdunuz, yaralarımı tedavi ettiniz. Muayenehanenizden gülerek ayrılıyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum. Güler yüzünüze ve yaptığınız tedaviler için çok teşekkür ederim, ayrıca benimle ilgilenen personelimize de çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun. Başarılarınızın devamı dileğiyle.

Mucize tedavi

Mucize tedavi 2

BEN VARİS HASTALIĞINDAN KURTULDUM

f1.jpgf4.jpg


Ben Dilek Kuru, uzun süredir yaşadığım varis hastalığımdan kurtulmamı sağlayan sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama çok teşekkür ediyorum.

Ben de bir doktor annesi olarak bu hastalıktan muzdarip olan herkesin Ahmet Hocama gelmelerini tavsiye ederim.

Beni sağlığıma kavuşturduğu için çok teşekkür ederim.

Güler yüzlü iyi niyetli insan!

Daha nice hastalara umut ve deva olmanız dileğiyle sevgi ve saygılarımla...

DİLEK KURU

VARİS AMELİYATI SONRASI ÇOK İYİYİM

isp1.jpgisp2.jpg


Ben Veysel Altınbaş daha önce İspanya'da iki kere varis ameliyatı oldum ama varislerim yine çıktı ve karar verdim Türkiye'de ameliyat olmaya hocam Ahmet Akgül'ü tavsiye ettiler. Ameliyatımı yaptı şu anda çok iyim kendisine çok teşekkür ediyorum. Şuanda çok iyiyim

Veysel ALTINBAŞ

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.