SON ÇARE DEĞİL BENCE İLK ÇARE HOCAM

Varis hastalığım yüzünden psikolojik olarak çok sıkıntılar çekiyordum bir de hastalıktan ve düzgün bir şekilde teşhisi konulamaması canımı çok sıkıyordu. İnternet ortamında araştırıp Ahmet hocayı buldum. Bundan önce gittiğim doktorlarda sağ ayağımda bir şeyin olmadığını söyleniyordu. Ama sağ ayağım çok ağrıyordu Ahmet hoca iç varis teşhisini koydu, bir hastalıkta doğru teşhis çok önemlidir. Tedavinin düzgün yapılabilmesi için ameliyat olalı 12 gün oldu ve gayet iyiyim ayağımın ağrısı tamamen geçti diye bilirim. Herkesin son çare olarak geldiği yere ben ilk çare olarak geldim çünkü bu hastalık düzgün teşhis ve tedavi yapılmasa daha büyük sıkıntılara yol açabilen bir hastalık çevremden gördüğüm kadarıyla söylüyorum. Allah hocamdan razı olsun ömrünü bu ve bu gibi hastalığın tedavisine adadığı için. Sivas’tan sevgiler ve selamlar.

Varis tedavisinde Son care mi ilk care mi

Varis tedavisinde Son care mi ilk care mi 2

VARİSLERLE YAŞAMAYA ALIŞAMAM
 

sez.jpg


Ben Selma Sezer 77 doğumlu , 30 senedir varisleri ile mücadele eden bir çok Kalp Damarcıya gidip çare - çözüm arayan defalarca ameliyat ve tedavi olan bir birey ... 
Sonuç : Elde var koskocaman  bir sıfır 👎
Tanı : Geçici rahatlatılır ama Tedavi edilemez "varislerinle yaşamaya alış" . Şu ilaçları ölene dek kullan ! Ölmezsen bi ara bir daha keser Biçer ölü damarları alırız , 2 seneye kalmaz tekrar damarlar ürer . Böyle yaşamaya Alış alış çaresi Yok! 
Oysaki tüm bu olumsuzluklara rağmen Hiç bir zaman kabullenmedim hastalığımı :) #birşifacıbulunurelbet dedim ve hep araştırmalarıma devam ettım . 
Benim çok net bir huyum vardır :) Bir konuda çok eminsem ve çok inanmışsam (imkansız gibi görünsede mevzu ) üzerine gider irdeler araştırmama devam ederim . 
Bazen çok geç yakalarım 
Bazen çok erken 
Prof . Dr @ahmetakgül gizliden gizliye sessizce takip ettiğim ve hatta hastaları İle iletişime geçip tedavileri hakkında bilgi aldığım bir dev yürek ❤ Hastalığım hususunda olumsuzluklardan beni sıyırıp alan kısacası beni duygularımı kontrol altına alarak neredeyse NİRVANA noktasına ulaştıran bir 👆DEHA AHMET HOCAM CAN HOCAM .. 
Nakış gibi işleyeceği bir hikayeyim  ben , altın kasnakta pırlantaları İle işleyeceği bir hikaye :) 
Hocamla yolumuz belli rotasını çizdiği ,haritasını çıkardığı ,bilinçli bir yolculuğun kahramanlarıyız biz . 
Enerjimiz , motivasyonumuz el ele verişimiz 30 yıllık acıyı silip süpürecek . 
10 gün önce ilk pırlantalarını serpiştirdi bacağıma ... bu gün ise kontrol İle ilk operasyonun ne kadar başarılı olduğunu gördük . Müthiş iyiyim , bacağımın daha da güçlendiğini hissediyorum ve ağrılarım dindi . 
Şükür 🙏 Allah'a şükür 🙏 hocama şükür 🙏 
Bunca derinden anlatışımın var elbette bir sebebi ! 
Benim gibi venöz yetmezliği - varisi olanlar soruyorum size ? Canınız değerli mi sizin için ? Yap boz gibi denemelere ayıracak çok mu zamanınız var ? 
Hayır ! Can'ım kıymetlidir , zamanımda önemlidir diyorsanız .. dünyada ulaşabileceğiniz tek bir adres tek bir çözüm noktanız var Prof . Dr Ahmet Akgül . 
Tüm kalbimle size bildiririm ki ; " o "Allah'ın bir lütfu 🙏❤ benim kurtarıcım . 
Sizin neden olmasın :) 
İnsana ,insanlığa, duygulara değer veren kalbi yufka kalbi temiz, tanıdığım en egosuz insan . 
Yolculuğumda beni hiç bırakmayan , taki kızımın dünyaya gelmesine sebep olmakla başlayıp beni acılarımdan kurtaran can doktoruma sonsuz kere teşekkürler 😊 Rabbim seni korusun , seni evladına , eşine , anne babana VE bizlere bağışlasın , ayağına taş değdirmesin inşaAllah 🙏    
Selma SEZER 

ARTIK BACAKLARIM MOR DEĞİL, BEMBEYAZ

varis_corabi_1.pngvaris_corabi_2.png


Değerli Ahmet Hocam,

Büyük korkularla senelerdir çektiğim zorluk ve morluklarla size başvurdum. Sizin beni yönlendirmenizle önce ameliyata ikna oldum. Çünkü sadece bir doktor değil, çok da güzel bir insansınız. Ameliyat gecesi yürüyeceğimi söylediğinizde, gerçekten hiç inanmamıştım. Ama o gece en çok yaptığım şey yürümek oldu. Artık bembeyaz bacaklarım var, sinek ısırığı kadar ameliyat yaralarım var. Operasyon geçirdiğime başkalarının inanmamasına neden oluyor.  Mutluyum, özgürüm umutluyum. Elinize sağlık. Allah sizin de karşınıza zor işleri kolaylaştıran biri çıkarsın. Sevgilerimle.

Ayşe NAYMAN 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.