DOĞRU TEŞHİS, DOĞRU TEDAVİ

Yaklaşık 7 aydır çektiğim iç varis sıkıntısı olduğum ameliyatla son buldu. Gezmediğim doktor, hastane kalmadı. Doğru teşhis ve tedaviyle yeniden normal hayatıma döndüm. Yaşadığım sevinç ve mutluluk için önce Allah’a şükrediyor ve sayın doktorum Ahmet Akgül’e teşekkür ediyorum. İkinci kez anne olduğumda daha geniş bir aile fotoğrafı için ziyaretinize geleceğim.

 Ic varis ameliyati ve tedavisi

Ic varis ameliyati tedavisi

İSVİÇRE'DEN GELDİM

Sevgili Ahmet Bey; İsviçre' den araştırıp buldum. İstanbul'a geldim, birçok doktora gittim fakat Doktor Ahmet Akgül varislerim için geri dönüşümü olmayacağını söylediği için.

Tercih ettim kapaklarım onarıldı, varislerim alındı. Çok memnun olarak dönüyorum, ellerinize sağlık her şey için teşekkürler,

Teşekkürler, Saygılar 

Zelal BAKMAZ.

zelal.jpg

 

zelal1.jpg


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.