HOLLANDA'DA GİTMEDİĞİM DOKTOR KALMADI

Daha once varis tedavisiAyni bacakta varis lipodem ve lenfodem tedavisi 1Ayni bacakta varis lipodem ve lenfodem tedavisi
Sevgili Ahmet Hocam, iyi ki varsınız. Benim, Hollanda’da gitmediğim hastane, özel klinik kalmadı. Bu varislerin tedavisi yok, kapakçıkların bozuk denildi. Bu süreçte psikolojim bozuldu, haftalar boyu ağladığım zamanlar oldu, ta ki sizi bulana kadar. Sizi televizyon programında kapakçık ameliyatını anlatırken izlediğimde bu bir “MUCİZE” dedim. Bir ay hocamın hasta yorumlarını, videolarını izledim. Herkes o kadar memnundu ki, bende değerli hocama randevu alıp, Türkiye’ye geldim. Çevremdeki herkes Avrupa’da yaşadığımı, daha gelişmiş sağlık sistemin olmasına rağmen Türkiye’ye gelmeme anlam veremediler. Hocam beni muayene ettiğinde, bu ameliyatı yaparım dedi. Daha önce defalarca Doppler çekildim bana kimse Lipödem, Lenfödem hastalarından bahsetmedi bile. Ameliyat oldum, ameliyat olalı 1 hafta oldu, dikişleri alınmadan bile tamamen iyileşme hissediyorum.

Allah’a çok şükür hiçbir ağrım yok. Ahmet Hocama bir ömür teşekkür edeceğim, O’na minnettarım. Rabbim onu ailesiyle ömür boyu mutlu etsin. Hiçbir zaman üzüntü yaşamasın. Hep sağlıklı olsun ki Hocam herkese yardımcı olsun.

Saygılarımla

BEBEĞİMİZ İÇİN YAPILACAK BİR ŞEYLER VARMIŞ

Bugün "bir şifacı bulunur elbet" umuduyla düştük yollara. İlk defa bir sürü umutlarla evimize döndük. Sayısını dahi unuttuğumuz doktorların tam aksine, Dünyada sadece 2. Hasta olan bebeğimiz için "yapılabilecek bir şeylerin olduğunu" sizden duymak endişelerimizi biraz olsun hafifletti. Zorlu geçen günümüzde, başta kıymetli hocamıza sonrasında yanımızda bize destek olan Sıla'yla ilgilenen güler yüzlü melek ablalarımıza çok teşekkür ederiz.

Bir anne olarak Rabbimden sonra kızımı size emanet edebilirim.

Seda Aydın TAYANÇ

YAŞAMIMDAKİ EN BÜYÜK ENGELİ KALDIRDINIZ

Sn. Ahmet Akgül Hocam;

15 seneden beri yaşadığım varis problemi, önce Allah‘ın izniyle, sonra şifalı ellerinizle, sağlığıma kavuşuyor. Bacaklarımdan sanki 5' er kilo alınmış gibi hissediyorum. Yaşamımı daha kaliteli yaşayabileceğim, yaşamımdaki en büyük engeli kaldırdınız. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler.

BAHADIR ÜNSAL  

AMELİYAT SONRASI SOHBET

Çok Saygıdeğer Ahmet Hocam ;

Öncelikli olarak ameliyatımın öncesi ve sonrası göstermiş ilgi alakadan ötürü çok ama çok teşekkür ederim.  Ameliyatımın gerçekleştiği gece odamda sizinle gerçekleştirdiğimiz sohbet inanın ömrüm boyunca aklımdan çıkmayacak.

O gece söylediğiniz gibi " Tedavisi olmayan, kimsenin yapamadıklarını yapmak için uğraşıyorum" Demiştiniz. Yüce Allah sizin gibi düşünen sizin gibi hekimlik yapan insanları başımızdan eksik etmesin.

 " Resülulah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki Allah hiçbir hastalık indirmedi ki şifasınıda indirmemiş olsun. "

Ameliyatımın öncesi ve sonrasında da yardımlarını esirgemeyen öncellikle sevgili eşime; çalışanların Selin Hanım \ Salih Bey ve adını hatırlamadığım tüm gönül dostlarına da teşekkürlerimi sunarım. Allah hepsinden razı olsun....   

" BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET"        

İSMAİL HAKKI BULUT  

VARİS AMELİYATI OLDUM AĞRIM GEÇMEDİ, AHMET HOCAYA GELDİM

hamilelik_sonrasi_olusan_varislere_en_iyi_tedavi.jpg


Ilk doğumumda başlayan varisim ilerlemeye devam etti. Doktora gittiğimde tedavisi olnadığını, dikkat etmem gerektiğini söyledi. Fakat ağrılarım devam etti artık dayanılmaz olmaya başladı. Onun üzerine varis ameliyatı oldum fakat şikayetim geçmedi. Ahmet hocamı tanımama vesile olan Güneş hocama çok teşekkür ediyorum. Şuan ağrılarımdan kurtuldum. Sizin gibi değerli hocalara ihtiyacımız çok. Ahmet hocama ve değerli ekibine sonsuz teşekkürler.   

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.