HER YERİM AĞRIYORDU

Pr. Doktor

Sevgili Hocamız Ahmet Akgül’e hitaben

30 yıllık bir varis sorunum vardı. Son 5 yıl da ağrılar çoğaldı gittiğim hastanelerde dedikleri biz bu ameliyatı yapamayız geç kalmışsınız. Bu nedenle moral bozukluğuyla Ahmet beye geldim ben bu bacağı ameliyat eder senide ağrılarını da iyi ederim her yerim ağrıyordu tüm vücudum. Ameliyat günü aldık ve başarılı bir operasyon sonucu şu an iyiyim ve tüm ağrılarım yok oldu. Başta Hocam Prof. Dr. Ahmet Akgül’e ve Emeği geçen ekibine sonsuz teşekkürler…!

Sağlık Her şeydir

Mucize doktor 5BENİ TAM OLARAK DİNLEYEN TEK DOKTORSUNUZ

asa1.pngasa.png

 
Sevgili Ahmet Hocam

19 Temmuz 2016 tarihinde, gezmiş olduğum 60 (altmış) doktordan duyduğum cevabı yeniden duyma, 4,5 yıldır küstüğüm ve mücadeleden vazgeçtiğim sürekli değiştirilen ilaçlardan yaşadığım hayata devam edeceğim kanısıyla gelmiş olduğum muayenenizdeki ev samimiyetinize öncellikle teşekkürler.

İtiraf etmeliyim ki beni 2,5 saate yakın dinleyen, dosyamın her sayfasını tek tek inceleyen tek doktorsunuz. Sonrasında "ben bu damarı açar kapakçığı onarırım" dediğinizde " bu adam kaçık herhalde, 60 doktorun yapamadığını ben yaparım diyor" demiştim. Ve çok gariptir ki her nefes aldığımda rabbime "bir şifacı bulmama yardım et" diye dua ederken " bir şifacı bulunur elbet" diyen birisini bulmak bana en büyük ödüldü sanırım. O gün oradan çıkarken "ben bu ameliyatı olacağım" dedim. Rabbim göndermişti çok şükür şifamı.

Nihayet ameliyat günü geldiğinde beni anesteziden daha fazla rahatlatarak bir ağabey gibi sürekli işlemin her anını anlatarak bugüne kadarki ameliyat olma korkumu bile yok etti. Samimiyeti, ameliyatta bulunan tüm ekibe davranışları bile akademik olmaktan çok bir baba gibiydi.

Yüreği güzel insan çok şükür ki 2. Ameliyatımı da başarıyla gerçekleştirdi.

Bugün ameliyatın 10. Gününde kendimi yeniden dünyaya gelmiş kadar hafif hissediyorum. Bu hastalıktan beni yaşamaya mahkum etmedin ya, üzerimden 4,5 senenin tüm yükünü aldın ya, o şifalı ellerinden şifamı bulmama yardım ettin ya, rabbim gönlündeki her şeyin muradını versin; sana evladınla ve ailenle sağlıklı, mutlu, huzurlu ve daha nice başarılarla dolu bir ömür nasip etsin.

Serpil CANIGENİŞ

KRONİK VENÖZ YETMEZLİK AMELİYATI

varis_ve_venoz_yetmezlik_tedavisi.png


Uzun, ağrılı ve sancılı bir yolculuktu benimki. Ve nihayet sevgili doktorum, değerli Ahmet AKGÜL hocamla yollarımız kesişti. Başarılı geçen varis ameliyatımın ardından çok şükür sağlığıma kavuştum. Sevecen tavırları, samimi yaklaşımıyla hem bana umut oldu hem de ailemden biri oldu. Minnet duygularımı iletirken, kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Hocamın da söylediği gibi "Bir şifacı bulunur elbet"  

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.