SİZİNLE TANIŞANA KADAR ÜMİTSİZDİM

Saygıdeğer Hocam..

Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. 10 gün önce iç varis ameliyatı oldum, şu anda şikayetlerim son buldu. Sizinle tanışana kadar oldukça ümitsizdim. Varis sorunuma çare bulamayacağımı düşünüyordum. Ama sizinle tanışınca önce güven duydum ve sorunumdan kurtulabileceğime dair umudum vardı. Çok şükür her şey yolunda gitti ve sayenizde sağlığıma kavuştum. Allah sizden razı olsun. Umarım aynı rahatsızlığa sahip olan nice hastalara şifa olursunuz. Allah yolunuzu açık etsin. Daha nice başarılara imza atmanızı gönülden dilerim. Her şey için çok teşekkürler..

Aysel YÜRÜK

ŞİŞLİKLERİM VE MORLUKLARIM OLUŞTU

Almanya'da daha önce 7 kez ameliyat geçirdim ve hiçbir sonuç alamadan aksine ayak ağrılarım, şişliklerim ve morluklarım oluştu. Araştırmalarım sonucunda Ahmet Akgül hocamı buldum ve başarılı bir ameliyat geçirdim bugün 16. Günüm ayaklarımdaki değişikleri hissediyor ve görebiliyorum. Elinize ve emeğinize sağlık hocam sizler var oldukça bizler iyi olacağız.

Bacak diz alti varisi ve ameliyatsiz tedavisi

Bacak diz alti varisi ve ameliyatsiz tedavisi 4

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.