DAMARIN ALINMASI DEĞİL ONARIMI GEREKLİYDİ

Hikayem 10 yıl önce başladı. Ahmet hoca ile mutlu sonla bitti. Maalesef bundan önce ki hekimler problemin asıl nedenine inememişti. Hepsi geçici ya da hayatımın konforunu olumsuz yönde etkileyecek tedavilerdi.
Ahmet hoca sorunumun nedenini bana NET anlattı. Çözüm ise damarın alınması değil kapakçıkların tamiratıydı.
Ahmet Hocaya denk gelmek benim için çok büyük bir şans oldu.

Varis kapak onarimi ameliyati 1

Varis kapak onarimi ameliyati 2


VARİS DEĞİL, LENFÖDEM VE LİPODEM VARMIŞ

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül hocama sonsuz teşekkürlerimle.

12 yıldır Varis ve Venöz yetersizliği tanısı konulan rahatsızlığım var biliyordum. Fakat kaç tane Dr. ve Hastaneye gitmeme rağmen bir çare bulunamadı. Ta ki İnternetten araştırdım Sayın Hocamı buldum ve tamamen yanlış teşhis olduğumu öğrendim. Lenfödem ve Lipödem Hastalığım varmış. Çok şükür yapılan tedaviler sonucunda sağlığıma kavuştum. Kendine ve Ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.

Başarılarınızın devamını diliyorum.


Bacak lenfodem ve varis tedavileri Bacakta varis ve lenfodem tedavileri 2

Evet benim hikayem biraz komik gelebilir.

Ahmet hoca ile tanışmamız tamamen enerji uyuşması desek. Bana göre hasta ve doktorun enerjisi çok önemli. 2015'in son zamanlarında varislerin inanılmaz derecede beni rahatsız ediyordu. Kışın bile gece yarısı duşa girip, soğuk su tutmak zorunda kalıyordum ki bir yandan Türkiye'nin en iyi kalp damar cerrahını arıyordum. Başka doktora randevu aldım derken son kez bakayım dedim ve Ahmet hocanın resmini gördüm ve dedim ki eşime; evet benim doktorum bu olmalı ve oldu çok şükür. 25 Mart 2016'da ameliyatımı oldum. Ağrılarım sona erdi ve bu sıcaklarda varise bağlı ağrılar yok artık. Şimdi de estetik yönünde tedaviler devamlı Turgutreis'den istanbula Ahmet hocaya her ay tedaviye devam. Bıkmadan, usanmadan, yaz demeden kış demeden. Kendisi mükemmel bir insan. 

Çok teşekkür ederim elleriniz dert görmesin Ahmet hoca.

Allah size sağlıklı uzun ömür versin, sizde hastalarına şifa dağıtın iyiki tanımışım sizi iyiki varsınız... 

MERAL ZENGİN

meral1.jpg

meral.jpg

 




Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.