VARİS İLE ÇOK ERKEN TANIŞTIM

İNSAN DÜNYAYA GELDİĞİNDE MUTLU OLUNAN ÖLDÜĞÜNDEDE ÜZÜNTÜ DUYULAN   YAŞADIĞI SÜREÇTE DE KARŞISINA ÇIKAN HASTALIKLARDA ZORLUKLARDA DA EN BÜYÜK İHTİYAÇ DUYDUĞU MESLEKLERDEN BİRİNİ İCRA EDEN HOCAMA İLK CÜMLEMDE AİLEM VE KENDİ ADIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDEREK YAZIMA BAŞLAMAK İSTERİM. 
BEN İLERİ DERECEDE VARİSİ OLAN BİR HASTAYDIM . VARİS İLE ON DÖRT YAŞIMDA TANIŞTIM . BABAMINDA AYAKLARINDA VARDI . KENDİSİNE SORDUĞUMDA BENDE DE KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ VAR DEMİŞTİ . AMA BEN İLERİ Kİ YAŞLARIMDA BUNUN ÜSTÜNE DÜŞME İHTİYACI HİSSETTİM SONUÇTA BİR HASTALIKTI. 2009 YILINDAN 2016 YILINA KADAR 4 KERE BAŞKA BAŞKA  KALP VE DAMAR CERRAHİ UZMANINA BAŞVURDUM OTURDUĞU YERDEN MUAYENE EDEN Mİ  ARARSINIZ BEN SENİ AMELİYAT EDEMEM Mİ DİYEN. O YÜZDEN BENDE ARTIK VARİS KONUSUNDA DOKTORA GİTMEKTEN SIKILMIŞTIM AMA  2016 BAŞINDA SOSYAL MEDYADA BİR HABER DİKKATİMİ ÇEKMİŞ VE AHMET HOCAMI TAKİP ETMEYE BAŞLAMIŞTIM . KENDİSİNİN YAPMIŞ OLDUĞU MUCİZELERİ GÖRSEL, SOSYAL VE YAZILI MEDYA DA GÖRÜNCE KENDİSİNE MUAYENE OLMAYA KARAR VERDİM
VE GİTTİM . TABİ HERKESİN İLK BİR KORKUSU VARDIR KAFASINDA ACABA SONUNDA NE OLUR DİYE . AMA AHMET HOCAMIN KENDİNE GÜVENMESİ SANA DA BUNU ÇOK İYİ HİSSETİRMESİ ZATEN TAMAM DİYORSUN O ANDA  BEN BU HOCAYA AMELİYAT OLURUM ÇÜNKÜ ONUN GÜVEN DUYGUSU İNSANIN İÇİNDE Kİ GÜVEN DUYGUSUNU DA ATEŞLİYOR. MUAYENE SONUCUNDA TEK YAPILACAK OLANIN BERABER KARARINA VARDIK VE AMELİYAT OLACAKTIM . OLDUM VE BANA TEK KALAN  AHMET HOCAM VE TÜM EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK VE MİNNET DUYGULARIMI İLETMEK KALDI.    
 
Özcan Gülşen 

VARİS KAPAKÇIK AMELİYATI

ek.jpg


Ahmet Hocam, Öncelikle geçirdiğim toplardamar kapakçık operasyonundan dolayı size çok teşekkür ederim. Eşimle birlikte sizin yanınıza gelidiğimizde kafamız çok fazla karışmıştı. Daha önce görüştüğümüz doktorlardan sonuç alamamıştık. Sayenizde sorunsuz bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesinde yaşadığım sıkıntıların yarısını bile yaşamadım.
İyi ki tanımışız sizi. Yaptığınız meslek gerçekten çok değerli. Başarılarınızla insanlara şifa dağıtıyorsunuz. Benim ameliyatım nispeten daha hafifti belki ama çok fazla insanı hayata bağladığınızı, ailelerine umut olduğunuzu biliyoruz.
Allah yolunuzu açık etsin Hocam. Başarılarınızın devamını gönülden diliyoruz. Eminiz ki şifa bekleyen bir sürü hastaya daha umut kaynağı olacaksınız.
Ekibinize ve size çok teşekkür ediyoruz.

Sema AYTEKİN

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.