ek.jpg

Ahmet Hocam,

 

Öncelikle geçirdiğim toplardamar kapakçık operasyonundan dolayı size çok teşekkür ederim. Eşimle birlikte sizin yanınıza gelidiğimizde kafamız çok fazla karışmıştı. Daha önce görüştüğümüz doktorlardan sonuç alamamıştık. Sayenizde sorunsuz bir ameliyat geçirdim. Ameliyat öncesinde yaşadığım sıkıntıların yarısını bile yaşamadım.

 

İyi ki tanımışız sizi. Yaptığınız meslek gerçekten çok değerli. Başarılarınızla insanlara şifa dağıtıyorsunuz. Benim ameliyatım nispeten daha hafifti belki ama çok fazla insanı hayata bağladığınızı, ailelerine umut olduğunuzu biliyoruz.

 

Allah yolunuzu açık etsin Hocam. Başarılarınızın devamını gönülden diliyoruz. Eminiz ki şifa bekleyen bir sürü hastaya daha umut kaynağı olacaksınız.

 

Ekibinize ve size çok teşekkür ediyoruz.

 

Sema AYTEKİNVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.