VENÖZ YETMEZLİK BİR KADER DEĞİLMİŞ

Hocam bu teşekkür yazısını aslında size çok önceden yazmam gerekirdi. ama yazamadım çünkü üzüntülerimin sevince, umutsuzluğumun umuda, dibe vurmuş çaresizliğimin yeniden çareye dönüşmesinin kelimelerle karşılığı yokmuş. Yani kelimelerin kıfayetsiz kaldığını bir noktadaydım. Ancak siz ve ekibiniz imza attığınız başarılarınızla hem teşekkürü hem duaların en güzelini hak ediyorsunuz. Eşime derin venöz yetmezlik teşhisi konulup, başarısız ve yanlış gerçekleşen bir operasyon sonrasında, hayatımız kararmıştı. Sürekli ağrılarla yaşamak zorunda olan ,fazla yol yürüyemeyen, yaz kış işkence gibi varis çorapları giymek zorunda olan ve yaşam kalitesi giderek düşmekte olan bir eş ; elimizden bir şey gelmeyen ben ve çocuğum.Türkiye'de nerdeyse gitmediğimiz hastane gitmediğimiz doktor kalmadı. Bize söylenen tek şey bu ağrılarla yaşamak zorunda olduğu, dünyanın neresine giderseniz gidin yapılacak bir şeyin bulunmadığı ve yaz kış varis çoraplarını giymek zorunda olduğu. Eşim ve ben bu konuda ümidimizi yitirmişken yok mu acaba bu hastalığın bir çaresi diye internette dolaşırken sizin sayfanızla karşılaştım .Sayfanızı defalarca okudum ve eşime gidiyoruz dedim. Onun bu konuda çok fazla inancı yoktu bir çok yerden defalarca olumsuz cevap alan biri olarak inanmadı. Bana hayal kurduğumu söyledi ama ben eşimi tedavi edeceğinize tüm kalbimle inanmıştım. Sizinle karşılaştıktan sonra da ne kadar doğru bir karar verdiğimizi anlamış oldum. Şu anda biz sizi ailemizin bir ferdi olarak kabul ediyoruz. Başarılı ve zorlu geçen bir operasyon sonrası -ameliyattan çıkışınızı da unutmayacağım-.Bizim umudumuz oldunuz.Ailemizin yaralarını sardınız. Ve ben diyorum ki size bu yazıyı okuyacak diğer hastalara ve hasta yakınlarına iyi ki varsınız, iyi ki internet var, yoksa Anadolu'nun bir ucundan sizden nasıl haberdar olacaktık? Tüm Türkiye'yi dolaşıp, venöz yetmezlik teşhisi konup, bu hastalığın bir kader gibi ömür boyu ağrılarla yaşanması gerektiğini söyleyen doktorlardan sonra siz ilaç gibi geldiniz bize. Eşim şu an sağlıklı, mutlu, biz de mutluyuz. Size de sonsuz kere teşekkür ediyoruz. İyi ki sizi tanıdık, güzel eşinizle ömür boyu mutluluklar Sayın Hocam. 

Serpil-Durmuş KALEM

VARİS TEDAVİSİNE VİDEOLU TEŞEKKÜR 

v7.jpg

 

 


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.