T.C. Sağlık Bakanlığına...

..... Hastanesi Kalp ve Damar Bölümündeki en başta insani yaklaşımıyla Doç. Dr. Ahmet AKGÜL ve ekibine , hemşireleri ve sekreterleriyle tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun yıllardır varis hastasıyım. Görmediğim müdahale, cerrahi ve lazer kalmadı. Yıllardır değişik hastanelerde...  Ama son noktayı sayın hocam Ahmet AKGÜL koydu. Tam tedaviyi bırakmayı düşündüğüm dönemde beni ikna etti. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben razıyım Allah'ta razı olsun. Hocam Ahmet AKGÜL'DEN. Onun gibi insan ayırt etmeden sade maneviyat için işini yapan alçak gönüllü, kibirsiz birçok hekimlerin yetişmesini umut ediyor,  hastanenize ve hocam Ahmet AKGÜL'E sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.

Zuhal ARAS

zuhal.jpg
Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.