YÜRÜMEM DÜZELDİ

Daha önce Varis operasyonu geçirmiştim 1 yıl içerisinde şikayetlerim tekrar etti. Ahmet hocayı 6 aydır Araştırıyorum ve sonunda Bu işi En iyi yapacak doktor olduğuna ikna oldum. Ameliyattan sonra ki 7. Günüm sorunsuz bir şekilde yürüyebiliyorum şikayetlerimden tamamen kurtuldum.

Ahmet hocaya ve güler yüzlü Ekibine çok teşekkür ediyorum.

Varis tedavisinde en iyi ameliyatİÇ VARİS VE DIŞ VARİS AMELİYATI AYNI ANDA
 

emrullah.jpg


06.11.2012 KDC servisinde varis ameliyatı için Doç. Dr. Ahmet AKGÜL hocam ameliyatımı yapmak için yattım. Tedavim esnasında bana bir abi gibi ve ekibi o kadar ilgi alaka gösterdi ki Dr. Ahmet bey, Dr.Cabir, Dr. Seynur, Dr. Mehmet bey ve ameliyat ekibine çok teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Ayrıca servis sekreteri Betül Hanım ve Eylem Hanıma da teşekkür ederim. İlgi ve alakalarından servis hemşiresi Şule Hanım ve personel Ayhan Bey'e teşekkür ederim. Çalışmalarında başarılar dilerim.

Emrullah YILDIZ

DERİN VEN YETMEZLİĞİ AMELİYATI

Hocam belki beni hatırlamasınız ama ben Sivas'tan hastanız DURMUŞ KALEM. 2015 yılında Derin Ven Yetmezliği tanısıyla kasıklardan kapak ameliyatı oldum size.
Şimdilerde ilaç olarak ecopirin 100 mg kullanıyorum. Dişlerimden dolayı diş eti tedavisi görecem, derin diş eti temizliği yapılacak, bu işlemi yapacak olan dokturum "ecopirini kesmem gerektiğini" söyledi. Bu bağlamda sizin düşünceniz ve fikriniz çok önemli.
Ecopirini 5 gün keseserek, 6. gün diş eti temizliği yapılacak ve 7. gün tekrar ecopirin içmeye başlayacağım. Bu işlem sanırım iki seans halinde yapılacak.
Şimdi bu şekilde ecopirini kesebilirmiyim (6 gün), bir de hocam bu yapılacak seanslar arası kaç gün olmalı? Yani ecopirini 6 gün kesip ilk tedavi yapıldıktan sonra, ikinci tedaviyi kaç gün sonra yaptırmalıyım.
Sivas'tan çok çok selamlar sevgiler ve saygılar. Bu arada mayıs gibi size kontrole geleceğim.
En son şunu söylemeliyim ki YÜCE YARADANIM SENİN CANINI SAĞ ETSİN, HİÇ BİR ZAMAN YOKLUĞUNU VERMESİN. BİZİM İÇİN VE BİLİYORUM Kİ DİĞER HASTALAR İÇİN BÜYÜK BİR DOKTORSUNUZ.

EN İNCE AYRINTISINA KADAR HASTALIĞIMI ANLATTI 

ayfer.jpg


Ahmet Beyi uzun süren araştırmalar sonucu internetten buldum. Varis konusunda uzun süren araştırmalar yaptım, çeşitli uzman hekimlere göründüm. Rahatsızlığım ile alakalı en açıklayıcı bilgiyi Ahmet Bey'den aldım. Varisimin hangi derecede olduğunu nasıl tedavi yöntemleri izlemem gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlattı. Ben ameliyatı tercih ettim. Akgül ameliyatı oldum. Şimdi son derece sağlıklıyım. Hiçbir ağrım kalmadı. Diğer uzmanlardan farkı, güler yüzü, güven veren duruşu ve son derece ayrıntılı bir şekilde rahatsızlığınızın sebeplerini anlatıp yardımcı olmaya çalışması. Güler yüzlü, mütevazi, hastayı dinleyen ve ticari düşünmeyen bir hekim.

Bakırköy Devlet hastanesinde ameliyatım oldu. Özel hastanelerden hiçbir farkı yok. Tek kişilik odalarda her şey mevcut. Hemşirelerden tutun ameliyata götüren görevliler, yemek dağıtan, temizlik yapan yani bütün çalışanlar işinin ehli kişiler. Ben kendi adıma çok memnun kaldım. Tekrar tekrar hekimim Ahmet Bey'e ve bütün ekibine teşekkürler.

Ayfer ÇİLİNGİR

Emekli Laborant 

NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR

zuhal.jpg


T.C. Sağlık Bakanlığına...

..... Hastanesi Kalp ve Damar Bölümündeki en başta insani yaklaşımıyla Doç. Dr. Ahmet AKGÜL ve ekibine , hemşireleri ve sekreterleriyle tüm çalışanlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Uzun yıllardır varis hastasıyım. Görmediğim müdahale, cerrahi ve lazer kalmadı. Yıllardır değişik hastanelerde...  Ama son noktayı sayın hocam Ahmet AKGÜL koydu. Tam tedaviyi bırakmayı düşündüğüm dönemde beni ikna etti. Hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben razıyım Allah'ta razı olsun. Hocam Ahmet AKGÜL'DEN. Onun gibi insan ayırt etmeden sade maneviyat için işini yapan alçak gönüllü, kibirsiz birçok hekimlerin yetişmesini umut ediyor,  hastanenize ve hocam Ahmet AKGÜL'E sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.

Zuhal ARAS

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.