Sn. Ahmet AKGÜL ve ekibine, hemşiresinden hasta bakıcısına kadar herkese çok teşekkür ederim.

Ben yaklaşık 20 yıldır varis ve derin venöz rahatsızlığım vardı. . Biri klinik diğer ikisi özel hastane. İnanın soyulmuşum ekonomik anlamda. Hiçbir doktorum sn. Ahmet hocam gibi karşısına alıp rahatsızlığımın çözümünü tedavi yöntemini anlatmadı. Poliklinik muayenesinden sonra sn. Şener hocam Ahmet hocamın da doplerimi ve beni görmesi gerektiğini ayağımın durumunun çok kötü olduğunu bildirdi. Sn. Ahmet hocamla görüştükten sonra ameliyat olmam gerektiğini damarımın normal damarın 4 katı genişlediğini ve bu ameliyatı bizzat kendisinin yapacağını bildirdi ve 14.03.2013 tarihinde ameliyat oldum. Ameliyatımda emeği geçen başta sn. Ahmet hocamdan ve ekibinden Allah razı olsun diyorum çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Rabbim sağlık, güç kuvvet ve hayırlı bir ömür versin. Türkiye Cumhuriyetinin sizin gibi çok değerli hekimlere gerçekten ihtiyacı var.

Saygılarımla

Turhan GEZGİN

turhan.jpg
Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.