GİTMEDİĞİM DOKTOR, GİTMEDİĞİM HASTANE KALMADI 

Bir şans eseri sizin ile tanıştım. Varis ile ilgili gitmediğim doktor kalmadı. Ama hiç kimse sizin kadar güven vermedi. Sayenizde hastalığımın nedenini en ince detayına kadar sabırla anlatmanız ile öğrendim. Verdiğiniz bilgiler ışığında zaman kaybetmeden ameliyat olmaya karar verdim. İki bacağımdan da ameliyat oldum(3. Bacağımda olsa hiç düşünmeden tekrar olurum). İsmen ünlü özel hastanelerde de farklı ameliyat oldum, ama ....................Kalp ve Damar kliniğini hiçbir yere değişmem. İlginiz, güler yüzünüz ve sabrınız için başta benim için branşının Ord.Prof.Dr.Ahmet AKGÜL olmak üzere ve tüm ekibinize çok teşekkür ederim.

Meltem GÜRSOY

mel.jpgVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.