VARİS AĞRILARIM BİTTİ

Değerli Ahmet Hocam sizi tanıdıktan sonra yaşamış olduğum uzun süreli varis ağrılarımın son bulması nedeniyle ciddi anlamda sağlığıma kavuşmanın sevincini yaşıyorum. 

Varis şikayetleri olan hastaların ciddi anlamda sağlığına kavuşacağını kendi yaşamımla tanık olmam nedeniyle tüm varis sorunları yaşayanların Ahmet Hocamı tavsiye ediyorum, hocama da buradan sevgi ve saygılarımı sunar, sağlıklı bir yaşam temenni ederim. Ayrıca ameliyat sonrası sağlığına kavuşma sevinci yaşarken aynı zamanda Ahmet Hocama teşekkürlerimi sunarım.

neset2.jpg

 

neset1.jpgneset3.jpgVaris İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.