VENÖZ YETMEZLİK VE LENF ÖDEM DEDİLER, KİMSE YAPMAK İSTEMEDİ

Venoz yetmezlik ve lenfodem tedavisi 1Venoz yetmezlik ve lenfodem tedavisi 2
2 Yıldır şiddetli ağrılarım vardı. Venöz yetmezlik ve lenf ödem vardı. Birçok doktora gitmemize rağmen hiçbir yerde tedavisi yok dediler. Ama Ahmet Akgül hocam sayesinde bütün ağrılarımdan kurtuldum. Tedavimi de oldum. Hocama ve ekibine çok teşekkür ederim.

RİSKİM ÇOK BÜYÜKTÜ, KİMSE AMELİYAT YAPMAK İSTEMEDİ 

ic.jpg

 


Selam,
Ben 35 yaşında ileri derecede ilerlemiş varis hastasıydım, kötü bir ameliyat deneyimimden sonra hayatım zehir oldu. İkinci ameliyatı kendi yapan doktor olmak üzere, hiç kimse üstlenmedi çünkü riskim çok büyüktü, kimse bu yükün altına girmek istemedi. Sağ olsun, bir doktorumun sayesinde Prof. Dr. Ahmet Akgül ile tanıştım, "olmaz" denilen ameliyatı başardı şükürler olsun ki. Eski sağlığıma kavuştum çok teşekkür ederim Ahmet Akgül Hocamıza Rabbim eksikliğini göstermesin ve o sihirli parmaklar herkese şifa versin.
Nurcan Bağır MEMİŞ

EN İYİ İÇ VE DIŞ VARİS AMELİYATI 

ic_varis_ve_dis_varis_en_iyi_tedavisi.pngic_varis_ve_dis_varis_en_iyi_tedavisi_1.png

 


Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.