İYİ Kİ SİZİ TANIMIŞIM

Şu anda insan duygu ve düşüncelerini nasıl anlatabilir ki bilmiyorum. 23 yıllık bir rahatsızlığın sonunda tanımış olduğum Ahmet Akgül hocama milyonlarca kez teşekkür ediyorum
Gitmiş olduğum daha önceki doktorların bir türlü cesaret edemedikleri ameliyatı büyük bir ustalıkla yapıp beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için teşekkür ederim. Artık varis çorabına bağımlı olarak yaşamayacağım. Gittiğim doktorların hepsi aynı senaryo aynı taktik ile insanları yaşatıyorlar.
İyi ki varsınız ve iyi ki sizin gibi işini bilen bir insanla tanışmışım.

Teşekkür Ediyorum.
Prof.Dr.Ahmet Akgül
06.12.2017
Mevlut Tok
Geçmiş Olsun Demiyoruz GEÇTİ ARTIK DİYORUZ

Varis corabi nasil giyilir 23DEFALARCA VARİS AMELİYATI OLDUM

Fibromiyalji ve varis ameliyatiFibromiyalji ve varis ameliyati 2
Tam 30 yıldır sürekli ayak ve bacaklarımda ve tüm vücudumda ağrılar vardı Morluk ve Şişlikler oluyordu. Almanya'da doktorlara gittim beni üç kere varis ameliyatı yaptılar bir faydasını göremedim ağrılar dahada şiddetlendi. Bacaklarım aşırı şişme yaptı yürüyemiyordum. Bana kalan hayatını böyle sürdüreceksin dediler hayata küsmüştüm.

Ahmet Akgül Hocamı internetten bulana kadar. Ahmet Hoca bana dördüncü Ameliyatı yaptı iç varisten Allah şükürler olsun bir gün sonra ağrılarım geçti yeniden doğmuşa döndüm. Allah razı olsun başımızdan eksik etmesin

Hızır ali selam gibi imdadıma yetişti.

Ortam çok güzeldi sıcaktı Allah hepinizden razı olsun. Bütün Ekibe teşekkürler sunuyorum. Ahmet Hocama çok teşekkürler elleri dert görmesin.

VARİS ÇORABINA MECBUR DEĞİLSİNİZ 

yaz1.jpgyaz.jpg


Ben emekli hemşireyim. 20 yıldır varis hastasıydım. Ahmet hocamla tanıştıktan sonra, varislerimden kurtuldum. 

Varisiniz varsa, bir şey yapılamaz, ömür boyu varis çorabı kullanmak zorundasınız derlerse Ahmet AKGÜL hocamla tanışınız.

Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu sorunu yaşayan herkese öneririm.

Nurten DEÇDELİ

VARİS ÇORABI

varisorab.png


Hocam Saygılar,

Meral Mert Hocamdan sebep sizi tanıyor ve takip ediyorum. Ekibiniz sayesinde sadece kozmetik amaçlı müracatımda varis çorabı ile tanıştım. Önce ceza gibi algıladım. Kullandım, inanın yeniden doğdum. Bacak ağrısı bilmem, yoğun tempoma rağmen bacak yorgunluğu bilmem, çoraptan sonra anladım ki meğer bunların hepsi varmış, farkında değilmişim. Bulutların üzerinde geziyorum gibi. Hocam bu çorabı SEVDİRMELİYİZ. Siyahı bordosu laciverti olsa leopar zebra gibi desenleri olsa biraz dekoratif olsa varis çorabı kullananlar kulübü olsa ne iyi olur. Varis yerine selülite iyi geliyor dense inanın herkes giyer. Varis çorabını sevdirelim hocam, ihtiyacınız olursa bu konuda yanınızdayım hocam. Sağlıkla sevgiyle kalın, iyiki varsınız.

Dilek Makyaj

Sevgili Dilek Hanım,

Yazdığınız teşekkür beni mutlu etti. Varis çorabı kullanan hastalar genelde kullanmaktan çok şikayetçi. Sizin farkınız ise, bize gelmeniz ve size tam uyan, ölçüsü alınmış, basıncı ayarlanmış varis çorabıdır. Yani, benim kontrolümde kullandığınız varis çorabıdır. Yoksa birçok kişi varis çorabı giyiyor hem iyileşmiyor hem de varis çorabı giymekten şikayet ediyor. Bu nedenle aşağıda yazdığınız yazı çok değerli. Lütfen varis çorabı denilince, bir firmaya gidip orta basınçlı veya diz altı çorap alıp giymeyin, işin uzmanı bir hekim tarafından, hem basınç hem de çap ayarı yapılsın ve sizin bacağınıza uyan verilsin.

UNUTMAYIN, SİZİN BACAĞINIZ VARİS ÇORABINA UYMAMALI, VARİS ÇORABI SİZİN BACAĞINIZA UYMALI.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL 

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.