İÇVARİS AMELİYATINA AZERİ TEŞEKKÜR 

venoz_yetmezlik.pngicvaris_tedavisi.png


Hörmetlerle dr Ahmete;

Gözel insan, değerli ve peşekar Ahmet hekim.

Sözlerle ifade edebilmeyeceğim yüksek duygularla vetenim Azarbeycana gaydıram. Ölkelerimiz ayrı olsa da canımız bir kökümüz bir, kalbimiz vurdu hemşe.

Geldiğimizde bizi asil gardaş kimi hürmet ve mehebbetle garşıladınız. Bunu ayrıca unutmayacağım.

Dünyada hiç kimin edebilmediği varis (kapakçık tamiri) ameliyatını menim için gerçekleştirdiniz. İllerle eziyet çektiğim hasteliğime son verip sağlığıma kavuşturdunuz, hayatımı değiştiniz.

Ettikleriniz için ekibinize başta siz olmakla teşekkürümü bildirirem.

Hekimlerin hekimi elleriniz hemişe şefa veren, canınız sağlam, hayatınız firavan keçsin. Her zaman sesiniz yükseklerden gelsin, menim Türk gardaşım.

Şehla (Bakü-Azerbeycan) 21.01.2017

Varis İç Varis Venöz Yetmezlik Hastalıkları ve Tedavileri için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız

Varis hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.