İYİ Kİ AMELİYAT OLDUM

En iyi lipodem ve selulit ameliyati
Sayın Ahmet Hocama,

Sizi tanıdım, iyileştiğime inandırdınız. Ameliyatıma karar verdim. Şimdi sağlığıma kavuşmak üzereyim. Ameliyattan önce dayanılmaz ağrılar çekiyordum, Bacaklarımın şişlerinden dolayı yürüyemiyordum. Ama şimdi çok rahat şekilde yürüyorum. Tedavim devam ediyor, daha iyi olacağım. Size çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, iyiki Benim Doktorum oldunuz. Sonsuz teşekkürler.

LİPODEM HASTALIĞINA BAĞLI BACAK AĞRILARI

En iyi lipodem doktoru
Kendimi bildim bileli bacak ağrıları çekiyorum. Bir sürü farklı tedaviler denedim ancak hiç sonuç alamadım. Sonunda Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocamız ile tanıştım. Uyguladığı tedavi neticesinde çok kısa zamanda ağrılarımdan kurtuldum.

Tedavi süresince aile gibi davranıp her sıkıntımda yanımda oldukları için Prof. Dr. Ahmet AKGÜL’e ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Benim gibi umudunu yitirmiş hastalara umut olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ

Lipodem ve agrili yaglanma sendromuLipodem ve agrili yaglanma hastaligi
Ahmet hocam iyi ki tanıdım sizleri 13 senedir hiç umut vermedi kimse bana ben hep bir hayal kırıklığı yaşadım artık böyle yaşayacağım diyordum ki kendime sonra Yengem bana çok ama çok güzel hediye verdi yani sizleri siz bana gecemi aydınlattınız bana umut olduğunuz şuan çok mutluyum iyi ki Ama iyi ki sizleri tanıdım bu arada yazım çok kötü artık kusura bakmayın sizleri çok sevdim ve süper bir ekibiniz var benim bir Ailem olduğunuz inanın böyle olacağını sanmıyordum hayaldi ama gerçek oldu şuan çok mutlu şekilde ayrılıyorum hep sizlere dua edeceğim. Lütfen hep olun çünkü benim gibi insanlar sizlere çok ihtiyacı var sizinle çalışanlar. Benim her şeyim oldular Merve hanim Gülcan hanim Hadi hocam olsun Ahmet hocam sizlere çok ama çok teşekkür ederim ve sizleri hiç unutmam artık benim çok güzel bir Ailem Oldu sizleri seven hastanız yazısı kusura bakmayın. Ahmet hocam sizleri çok seviyorum.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LİPODEM HASTALIĞI ve LİPODEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LİPODEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.