Kadinlarda Lipodem


BACAKLARDA AĞRI VE ŞİŞLİK

Bacağımda şişlik, ağrı, ağırlık hissi vardı. Lipödem teşhisi kondu, tedavime başlandı.

Tedavi sonrası şişliklerim, ağrım azaldı.

Emeğiniz için teşekkür ederim.

Ameliyat sonrasi lenfodemLipodem hastaligi ve bacakta lipom

HER BACAK ŞİŞLİĞİ HASTASI VARİS ÇORABI GİYEMEZ

2 yıl varis tedavisi gördüm. 7 ay varis çorabı giydim, azalmadı daha sonra AHMET AKGÜL hocamı buldum ve tedavi sürecine başladım. Muayene sonucu varis olmadığımı Lipödem hastası olduğum tespit edildi, daha sonra Lipödem tedavisi gördüm ve acılarımdan kuruldum. Doktor AHMET AKGÜL hocama ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Saygılarımla

Her bacak sisligi varis corabi giyemez

Her bacak sisligi varis corabi giyemez 2

BACAKTA ŞİŞLİK VE AĞRI

Uzun süredir ayağımdan rahatsızdım şişlik ve ağrı yüzünden uyuyamaz hale gelmişti. Ahmet Hoca’nın 1 haftalık tedavisiyle ayağımda hiç yok denilecek kadar şişkinliği giderdi. Teşekkürler Ahmet hocam.

Acil ve Hizli tedavi 1


Acil ve Hizli tedavi 2

HASTALIĞIMIN ADI KONDU VE TEDAVİSİ YAPILDI

Sayın Prof. Dr. Ahmet Akgül. Bu kliniğe gelene kadar bu hastalıktan haberdar değilim. Bacaklarımdaki ağrı ve şişlikler benim hareket etmemi çok kısıtlıyordu. Doktor doktor dolaşmama rağmen bir çare bulamamıştım. Allah razı olsun Ahmet hocamdan. Hastalığımın adı kondu. Çaresi bulundu. Tedavi süresince benimle ilgilenen doktorum Ahmet hocama ve çalışan güler yüzlü personeline çok teşekkür ederim. Allah hepinizin yolunu açık etsin.

Hareket kisitliligi yapan bacak sisligi ve agrisi 1

Hareket kisitliligi yapan bacak sisligi ve agrisi 2

THE BEST DOCTOR IN LYMPHEDEMA AND LIPOEDEMA TREATMENT

The best doctor in lipoedema treatmentBACAK AĞRISI: VARİS Mİ, LİPODEM Mİ?

Sevgili hocam,
Yıllardan beri devam eden bacak ağrılarım için hangi doktora gittiysem varis teşhisi koyuldu ve sadece varis çorabı önerildi. Ancak size geldiğimde ağrılarımın aslında bambaşka etmenlerin bir araya gelmesiyle oluştuğunu anladım. Damarlardan, taban çökmesine hatta ayak mantarına kadar akla gelmeyecek pek çok yönden değerlendirdiniz ve “Lipödem” teşhisi koydunuz. Tedavi şekliniz de aynı şekilde çok yönlü oldu. İlaç kullanmada, kendinize ait bir araya getirdiğiniz tedavi yöntemleriyle 1 hafta gibi kısa sürede yıllardan beri çektiğim ağrılarımdan kurtuldum.
Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Hep varolun.

Lipodem mi varis mi

VÜCUDUN ALT YARISI HEP KALIN

Lipödem’in farkındalığını kazandırıp, bununla da kalmayıp tedavisini işinde uzman, yardımcı, mükemmel bir ekiple sunan değerli Ahmet hoca’ya teşekkür ederim.

Lipödemin sağlığın yanında psikolojik etkileri de var. Bende yıllardır diyet ve spor programlarına rağmen ilerleme incelme yaşamaya biriydim. Bazen gençlere kızarak bazen de doğru yöntemi mi yapamadım suçluluğunu yaşadım. Minnettarım ki sizinle karşılaştım.

Umarım bu problemi yaşayan herkesin de yolu bir gün sizinle kesişsin.

Lipodem kol ve bacakLİPODEM VE LENFÖDEM HASTALIĞIMI İLK SİZDEN DUYDUM

Lenfodem lipodem 2 1Lenfodem lipodem 2 2
Sayın Prof. Ahmet Akgül hocam; Konyalar’dan Mevlana diyarından size geldim. Şimdiye kadar gezdiğim ve gittiğim doktorlardan bir çare bulamadım. Sizin sayenizde lenfödem, Lipödem rahatsızlığını ilk defa sizden duydum. Sayenizde 15 günde daha iyi oldum ve olacağım bundan sonsuz inanıyorum. Şahsınıza, Mümine hanıma ve Nurcan hanıma ve diğer personelerize teşekkür ederim. Allaha emanet olun. Sevgilerimle

LİPODEM VE BACAK AĞRISI

Kıymetli Prof. Dr. Ahmet AKGÜL ve Ekibi

Ben Zekiye Çelik, 2 hafta kadar önce ayak ve bacaklarımdaki Lipödem ve ağrıların şikayetiyle gelmiştim.

Bugün, ağrılarım tamamen geçmiş, şişler hem bacaklarımda hemde tüm vücudumda azalmış ve 5 kg vermiş olarak ve mutlu bir şekilde tedavim sonlandı.

Başta Ahmet AKGÜL Hocama, Hadi Beye, Nurcan, Sümeyye, Merve ve Selin Hanıma ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM, İYİ Kİ VARSINIZ.

Lipodem ve Bacak Agrisi

Lipodem ve Bacak Agrisi 1

AVRUPA'DAN TAVSİYE ÜZERİNE GELEN HASTAMIZ

Sevgili Ahmet Akgül, 14 yaşından beri hayatımda lipödem hastalığım vardı. Şu an 25 yaşındayım ve 3 aydır Lipödem Hastalığı olmaya çıktı. Yurtdışında yaşıyorum. Doktor Doktor gezdim ve hastalığımın ne olduğunu çözemediler, böyle yaşayacağını söylediler. Ama sonra ben kendi çapımda Avusturya’da bir doktor buldum, beni Ahmet Akgül diye bir doktor tavsiye etti ve geldim, çok şükür geldim ve ameliyatımıda oldum çok memnunum. İyi ki varsınız hocam sizi asla unutmayacağiz.

Lipodem ameliyati

En iyi Lipodem ameliyati

CERRAHİ EKİBİMİZİN YAPTIĞI LİPODEM AMELİYATI (YAĞ ALMA İŞLEMİ) SONRASI

Lipodem ameliyati 2Lipodem ameliyati 1
Pelerinsiz kahraman... Ahmet hocam size ne desem az Size çok şey borçluyum 5 yıldır müzdarip olduğum bacak ödemlerimden sizin sayenizde kurtuldum hayatıma kaldığım yerden musmutlu sayenizde devam edeceğim iyi ki tanıdım sizi ender ve güzel insan siz hep olun ki umutlarımız hayallerimiz yarım kalmasın sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

İYİ Kİ AMELİYAT OLDUM

En iyi lipodem ve selulit ameliyati
Sayın Ahmet Hocama,

Sizi tanıdım, iyileştiğime inandırdınız. Ameliyatıma karar verdim. Şimdi sağlığıma kavuşmak üzereyim. Ameliyattan önce dayanılmaz ağrılar çekiyordum, Bacaklarımın şişlerinden dolayı yürüyemiyordum. Ama şimdi çok rahat şekilde yürüyorum. Tedavim devam ediyor, daha iyi olacağım. Size çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, iyiki Benim Doktorum oldunuz. Sonsuz teşekkürler.

LİPODEM HASTALIĞINA BAĞLI BACAK AĞRILARI

En iyi lipodem doktoru
Kendimi bildim bileli bacak ağrıları çekiyorum. Bir sürü farklı tedaviler denedim ancak hiç sonuç alamadım. Sonunda Prof. Dr. Ahmet AKGÜL hocamız ile tanıştım. Uyguladığı tedavi neticesinde çok kısa zamanda ağrılarımdan kurtuldum.

Tedavi süresince aile gibi davranıp her sıkıntımda yanımda oldukları için Prof. Dr. Ahmet AKGÜL’e ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Benim gibi umudunu yitirmiş hastalara umut olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ

Lipodem ve agrili yaglanma sendromuLipodem ve agrili yaglanma hastaligi
Ahmet hocam iyi ki tanıdım sizleri 13 senedir hiç umut vermedi kimse bana ben hep bir hayal kırıklığı yaşadım artık böyle yaşayacağım diyordum ki kendime sonra Yengem bana çok ama çok güzel hediye verdi yani sizleri siz bana gecemi aydınlattınız bana umut olduğunuz şuan çok mutluyum iyi ki Ama iyi ki sizleri tanıdım bu arada yazım çok kötü artık kusura bakmayın sizleri çok sevdim ve süper bir ekibiniz var benim bir Ailem olduğunuz inanın böyle olacağını sanmıyordum hayaldi ama gerçek oldu şuan çok mutlu şekilde ayrılıyorum hep sizlere dua edeceğim. Lütfen hep olun çünkü benim gibi insanlar sizlere çok ihtiyacı var sizinle çalışanlar. Benim her şeyim oldular Merve hanim Gülcan hanim Hadi hocam olsun Ahmet hocam sizlere çok ama çok teşekkür ederim ve sizleri hiç unutmam artık benim çok güzel bir Ailem Oldu sizleri seven hastanız yazısı kusura bakmayın. Ahmet hocam sizleri çok seviyorum.

EŞİM HASTANIZDI, SAYENİZDE TAVSİYE ETTİĞİMİZ TÜM AKRABA, EŞ DOST SAĞLIĞINA KAVUŞTU.”

Hocam iyi akşamlar. Size Sivas’tan mesaj yazıyorum. Eşim hastanızdı, sayenizde tavsiye ettiğimiz tüm akraba, eş dost sağlığına kavuştu. Şimdi 20 yaşında bir yakınım var. Tırnaklarında göstereceğim şekilde beyazlıklar var. Burada gittiği doktor kalple ilgili bu durum demiş, şartlar uygun olsa size gelecektik ama maalesef şu an gelemiyoruz. Bizi yönlendirirseniz çok sevinirim. Dualarımızdasınız hocam, Allah’a emanet olun.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LİPODEM HASTALIĞI ve LİPODEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LİPODEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.