ŞİFA DAĞITMAYA DEVAM EDİN

Çok Değerli Ahmet Hoca,

Sizi ümidimin tükendiği zaman bir gece internette tesadüf eseri buldum. Beş yıldır Lenfödem tedavisi görüyordum ve hiç bu kadar iyi bir sonuç almadım. Ekibinizin ve sizin ellerine sağlık. Ömrüm olduğu sürece sizi ziyaret etmeye devam edeceğim. Umarım bacağım daha iyi ve sık görüşmek de arada uğrarım. elleriniz dert görmesin ve şifa dağıtmaya devam edin.

Teşekkür ederim.

Lenfodem ve bacak sisligi icin en iyi tedavi 3


Lenfodem ve bacak sisligi icin en iyi tedavi 4

EN İYİ LENFÖDEM EKİBİ

Merhaba Adana'dan geliyorum. 7 yıldan beri lenf ödem hastasıyım. Ahmet Akgül hocamı tanımadan önce çok yerlere başvurdum. Hastalığın tedavisinin olmadığını bununla yaşamaya çalışacaksın demişlerdi. Ahmet hocamı bulduktan sonra randevu aldım bir haftalık tedavide eski ayağım seviyesine geleceğini söyledi Hocamın sağlam kadro yapısı ile bir haftada ayak sağlığıma kavuştum Ahmet Akgül hocama ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederim.

En iyi lenfodem tedavileri nerede 7


LENFÖDEM TANISI VE TEŞHİSİ

16 yaşından beri sayısız doktor ve tedavi ile mücadele de bulundum. Bazı durumlarda umudumu kaybettiğim inancımı yitirdiğim anlar oldu.

BUNUNLA YAŞAMAYI öğreneceksin diyenler, tedavisi olmadığını belirtenler oldu.

39 yaşında Ahmet Bey’e geldiğimde doğru yerde olduğumu hastalığımın ne olduğunu…

Tanı ve tedavisinin olduğunu öğrendik. Şuan tedavi olmuş ve memnun ayrılmış bulunmaktayım.

AHMET AKGÜL ve Ekibine yaptıkları tedaviden dolayı teşekkür ediyorum….

Her zaman UMUT vardır….

Lenfodem tani ve teshisi 1

Lenfodem tani ve teshisi 2ÖNEMLİ OLAN BİLGİLİ VE TECRÜBELİ EKİP

Uzun süredir kendi araştırmalarım ve farklı hastane ve doktor desteği ile tedavi etmeye çalıştığım lenfödem konusunda Ahmet Bey ve ekibinin uzmanlığını öğrenip, inceledim ve tedaviye başlamaya karar verdim.

Hasta olarak da sabır ve doktor için uzmanlık gerektirdiğini düşündüğüm bu sorun ile uzun süredir uğraşmakta ve araştırmaktaydım.

Sadece 2 haftalık bir uzman ve ne yaptığını çok iyi bilen tecrübeli bir ekip, profesyonel bir tedavi uyguladı. Net olarak söyleyebilirim ki; yıllarca kontrol etmeye çalıştığım sol bacak lenfödem problemim neredeyse tamamen hayatımdan çıkıyor.

Uzmanlık, ekip, doğru ve tecrübeye dayalı tedavi yaklaşımı çok önemli olduğunu anladım. Genel bilgisi olan ile değil, konu üzerinde derinlemesine bilgisi, deneyimi, planı ve ekibi olan bir yaklaşım kesinlikle çözüm getiriyor. Bilgiye ve tecrübeye güvenin…

Teşekkürler ve Sağlıklı günler

En iyi ve kalici lenfodem ve bacak odemi tedavisi 1

En iyi ve kalici lenfodem ve bacak odemi tedavisi 2

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Ahmet Hocamın ve çalışanlarının yakın ilgisinden çok memnun kaldım.
Çok teşekkür ediyorum.

Lenfodem tedavisi en iyi 3

Lenfodem hastaligi tedavisi var mi 8

En İyi Lenfödem Tedavi Cihazı ve En İyi Lenfödem Tedavisi

bacak_ve_kol_lenfodem_en_iyi_tedavi_cihazi.png


Sevgili Ahmet Hocam,

İki haftalık lenfödem tedavisinden sonra rahatsız olan sağ bacağımdaki dolgunluk ve gerginlik hissinin kaybolmuş olduğunu ve incelmeyi fark ediyorum. Bacağımdaki doku çok yumuşadı, bunu görüp ve hissetmek çok güzel bir duygu. İki bacak arasındaki his farkı kayboldu ve inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacağım. Bu da Ahmet Hocamın ileriye dönük olan tedavilerinden dolayı kaynaklanıyor. Zaman ilerledikçe de tedavilerin sonucu daha çok belli oluyor.

Almanya'da gördüğüm tedavilerde doktorların demesi hep şu oldu "böyle yaşamaya alışman lazım", "bu hastalığın çaresi, tedavisi yok" gibi cümlelerle karşılaşıp moralimi daha çok bozuyorlardı.

Fakat Ahmet Hoca ile tanışınca içinde bir umut oldu. Kendisi bana Almanya'da görmediğim tedavileri sundu ve uyguladı ve fark ortada.

Ahmet Hocam size ve ekibinize bütün ilginizden ve güler yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederim. Moral verip çok destek oldunuz. Kendimi burda çok güvende hissettim.

Başarılarınızın devamını diler, her şey için teşekkür ederim.

Sevgilerimle

Elif ARIKAN

YERE YANLIŞ BASMA ve KILCAL DAMAR DOLAŞIM BOZUKLUĞU

Bugün 31.12.2020. 24.11.2020 tarihinde başladığımız annemin tedavisinin sonuna geldik. İlk geldiğimizde ayaklarında ağrı ve yürüyememe şikayetlerimiz vardı, yapılan çekimlerde ana atar ve toplar damarların açık olduğu fakat kılcal damarlarda bir sıkıntı olduğu bize bildirildi. Vücuttan alınan kan ayaklarına ozonla beraber verildi ve yürüyüşlerimizde belli bir düzelme olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ilk yapılan tedavide annemin aslında yıllardır yere yanlış bastığını da yapılan taban analizinde görmüş olduk. Bunun içinde uygun tabanlık yaptırıp artık onu kullanıyoruz. Belki de bu rahatsızların sebebi yanlış basmadan dolayı kılcal damarların normal düzenini bozup kan akışın olumsuz hale getirmişte olabilir diye düşünüyorum. Sonuçta tedavimizi yaptırdık. Bundan sonra beslenmemize dikkat eder. Düzenli yürüyüşler yaparsak bu sıkıntılarımızdan tamamı ile kurtulmuş olacağız. Bu süreçte bize yakın ilgi ve güler yüz gösteren başta hocamız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL'e, asistan doktorlarımıza hemşirelerimize ve tüm çalışanlara teşekkür ediyorum.

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi

Kilcal damar yetmezligi ve tikanikligi 1

ARTIK TEK BAŞIMA YÜRÜYORUM

Kıymetli Hocam Ahmet Akgül’e

Yaşamımda tanıştığım LENFÖDEM ve VENÖZ YETMEZLİK vesilesiyle geçirdiğim zor zamanlardan sonra sizinle tanışmak ve tedaviye başlamak içimdeki inanç ve umudumu yeniden canlandırmıştı. İyi ki vesilenizle şu anda ve daha sonrasında tek başına yürüyebilen ve iyi bir hayat sürebilmenin, hastalıktan kurtulmanın sevinci içindeyim.

Sizin yaratılmanız ne kadar güzel.

İyi ki varsınız

Havva BALCI

En iyi lenf odem tedavisi 68Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.