KAŞINTILARIM DA YOK OLDU

30 yıldır geçmeyen huzursuz bacak sendromu rahatsızlığım hocam sayesinde son buldu.

Ayrıca sebebi bulunamayan vücut kaşıntılarım vardı sekiz yıldır süren Ahmet hocam sayesinde Kaşıntılarım da sonlandı. Kendisine çok teşekkür ediyor meslek hayatındaki başarılarının devamını diliyorum. İşini son derece severek yapan insanlık adına faydalı olmak adına bütün imkanlarını seferber eden Ahmet Akgül hocama Sonsuz SAYGILARIMLA….

Huzursuz bacak sendromu agrisi

Huzursuz bacak sendromu agrisi 1

FİBROMİYALJİNİN TEDAVİSİ VAR MI?

18 senedir boyun ağrısı, baş ağrısı, omuzlar, kollar son zamanlarda ise bacaklarım ağrıyor. Çok zor süreçti. Yataktan hiç kalkamadan 1 bardak su içmeden geçirdiğim günleri bilirim. Yeri geldi hüngür hüngür ağladım. Bu kadar ağrılarla çocuklarımı büyüttüm. Çok ağrılarım olduğu bir günde internette yeni “Fibromiyoloji tedavisi var mı” diye araştırırken tesadüf Ahmet Akgül hocamı gördüm

Özellikle yorumlara baktım, beni de iyi edeceğini düşünerek randevu aldım. Randevuyu bekledim, günüm gelince Ahmet Hocama geldim. Tedavimi gördüm. Çeşitli tedavilerle, tedavi oldum. Önce Ahmet Hocama sonra harika ekibine çok teşekkür ediyorum. Hepsi çok ilgili, güler yüzlü özellikle Mümine Hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Bacım olsa bu kadar ilgilenmezdi. Hepsini çok seviyorum.

“Bir şifacı bulunur elbet ve Bulundu”

 Fibromiyalji hastaliginin tedavisi var mi 2Fibromiyalji hastaliginin tedavisi var mi 1BANA İLHAM VERDİNİZ

Tıp fakültesine Kalp Damar Cerrahı olmak için girdim. O hayalle bitirdim, şimdi sınav sonucunu bekliyorum. İnşallah yakın zamanda hayallerim için bir adım daha atmış olacağım. Paylaşımlarınız, gördüklerim o kadar ilham veriyor ki... Teşekkür ederim. Umarım bizden ilerde birilerinin hayatını değiştirebilecek dokunuşlarda bulunabiliriz...
Saygılarımla

SİZ ÇOK İYİ BİR İNSANSINIZ

Hocam az önce yazınızı okudum. Tedavi yerine makyaj yapılan varis ameliyatları…
Ben aylardır sizi takip ettim. Başarılı ameliyatlarınız, yaptığınız tedaviler, yazdığınız her şeyi defalarca dikkatle okudum. İyileştirdiğiniz her hastanızın haberini gördüğümde en az onlar kadar çok sevindim. Rabbim her birine sağlık sıhhat versin inşallah. Ben size gelmeyi, ameliyat olmayı çok ama çok istedim. Birkaç kez size yazdım, Allah razı olsun sizde cevap verdiniz. Asistanını aradım randevu almak için ama öğrendim ki siz ameliyatlarınızı sadece özel hastanede yapıyormuşsunuz. Masraflar hakkında bilgi alamadığım içinde gelemedim, bizi aşacağını düşündüm. Sonra ben devlet hastanesinden randevu aldım ve Allah kısmet ederse yarın sabah ameliyat olacağım. Tek dileğim inşallah sizin gibi işini ciddiye alan gerçekten bitti, kurtuldum bu rahatsızlığımdan diyebileceğim bir ameliyat gerçekleşir. Çok uzun oldu, vaktinizi aldım ama bunları bilmenizi istedim. Siz koskoca bir profesörsünüz ama öncelikle çok iyi bir insansınız. Bunca insan size övgü dolu sözleri boşuna söylemiyor ya! Sanki bir ağabey, bir kardeş, bir evlat gibi görünüyorsunuz. Ne mutlu size, Allah yolunuzu açık etsin inşallah. Başarılarınızın devamını diliyorum, hakkınızı helal edin çok vaktinizi aldım. İyi akşamlar hocam.

DUALARIN KABULÜ MÜYDÜNÜZ?

Yepyeni hayatimizin ilk gününden sonsuz saygılarımla günaydın hocam…
2 yıl önce eşimle yollarımız birleştiğinde DVT ile de tanıştım...12 yıldır hep bir umut vardı içimde bir yerlerde bir gün her şey öncesini unutturacak diyordum hep. Sonra sayısız tesadüflerle Rabbim seni çıkardı karşıma... Duaların kabulü müydünüz? Rabbimin izniyle eşimi sağlığına, bizi de hep aydın günlere kavuşturduğun... Rabbim size hayırlı sağlıklı uzun bir omur nasip etsin… Rabbimin mucizesi parmaklarınızın ucunda... Sonsuz teşekkürler ediyorum size… Yepyeni hayatımıza başlarken bu sabah, bundan sonrasında hep dualarımda olacaksın. Rabbim sizi eksik etmesin… Saygı ve selam ile Allah'a emanet olun.

KIZIMA ŞİFA VERDİNİZ

Doktor bey öncelikle size çok teşekkür ederim. 11 yaşındaki Lenfödem rahatsızlığı olan kızıma şifa verdiniz, Allah sizden ve sizi yetiştiren herkesten razı olsun. Bize; “bununla yaşamayı öğreneceksiniz” demişlerdi. “45 dakika yürüyecek, koşacak, oynayacak” demişlerdi. Kızım sizin sayenizde hepsini yapıyor, sağlığına kavuşuyor. Size sonsuz teşekkürler.

BACAKTAKİ HUZURSUZLUK HİSSİM YOK OLDU

Dünyanın en harika hocası, hocaların en kıymetlisi, gerektiği yerde abi, gerektiği yerde sırdaş, gerektiği yerde yoldaş, her zaman bizim en kıymetlimiz oldun. Senin varlığın bile insanın yüzünde bir tebessüm oluşturmaya yetiyor böyle.  Sen hastalara şifa, çaresiz diyenlere deva, yüzü hiç gülmeyenlere merhem oldun.  Ne ağrı, ne sızı ne de huzursuzluk takmıyorum.  Hocaların bir tanesi eğer ki bu bedende,  bu şehirde nefes alabiliyorsam, gülebiliyorsam, saatlerce yürüyebiliyorsam (araya da katayım) yumurtanın beyazını bile yiyebiliyorsam,  hepsi senin sayendedir. İyi ki benim hocamsın, iyi ki benim öğretmenimsin, iyi ki varsın, iyi ki bizlerlesin. Allah'a binlerce kere şükürler olsun.

Mükü

KIZIMDA HİÇ GEÇMEYEN BACAK AĞRILARI VARDI

varis_ameliyati_sonras_fibromiyalji_tedavisi.jpg


Çaresiz kaldığımız bir anda karşımıza çıkan Ahmet Akgül hocama minnettarım. Kızımı iyileştirerek beni 2. kez hayata bağladı. Önce Allah'a sonra hocama çok teşekkür ederim. Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin. Sayesinde çok iyiyiz ve çok mutluyuz, yolu her daim açık olsun. 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.