BACAKTAKİ HUZURSUZLUK HİSSİM YOK OLDU

Dünyanın en harika hocası, hocaların en kıymetlisi, gerektiği yerde abi, gerektiği yerde sırdaş, gerektiği yerde yoldaş, her zaman bizim en kıymetlimiz oldun. Senin varlığın bile insanın yüzünde bir tebessüm oluşturmaya yetiyor böyle.  Sen hastalara şifa, çaresiz diyenlere deva, yüzü hiç gülmeyenlere merhem oldun.  Ne ağrı, ne sızı ne de huzursuzluk takmıyorum.  Hocaların bir tanesi eğer ki bu bedende,  bu şehirde nefes alabiliyorsam, gülebiliyorsam, saatlerce yürüyebiliyorsam (araya da katayım) yumurtanın beyazını bile yiyebiliyorsam,  hepsi senin sayendedir. İyi ki benim hocamsın, iyi ki benim öğretmenimsin, iyi ki varsın, iyi ki bizlerlesin. Allah'a binlerce kere şükürler olsun.

Mükü

KIZIMDA HİÇ GEÇMEYEN BACAK AĞRILARI VARDI

varis_ameliyati_sonras_fibromiyalji_tedavisi.jpg


Çaresiz kaldığımız bir anda karşımıza çıkan Ahmet Akgül hocama minnettarım. Kızımı iyileştirerek beni 2. kez hayata bağladı. Önce Allah'a sonra hocama çok teşekkür ederim. Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin. Sayesinde çok iyiyiz ve çok mutluyuz, yolu her daim açık olsun. 

Fibromiyalji için ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız  

Fibromiyalji hastalığı ve "tedavisi yok, bu hastalıkla yaşamaya alış"  denilen hastaların tedavi sonrası yorumlarını okumak için lütfen tıklayınız  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

İletişim ve Randevu için lütfen tıklayınız   

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.