ALMANYA'DAN GELEN LENFÖDEM HASTASI

lenfodem_tedavisi_ve_ameliyati_1.jpglenfodem_tedavisi_ve_ameliyati_2.jpg


Sevgili okuyucular,

Hikayemi kısaca size aktarmak isterim. Bir sabah kalktığımda ayağım şişmişti. O an geçer diye pek de önemsememiştim. Aradan bir kaç gün geçmesine rağmen ayağımdaki şişlik bir türlü geçmedi. Kendim hemşireyim, bu yüzden, aklıma bin bir türlü hastalıklar da gelmiyor değildi. Almanya'da bir sürü doktorlara göründüm, kendimce de çok araştırmalar yapmıştım fakat istediğim, beklediğim yorum ve sonuçları alamadım. Son kaldı, "lenfödem" tanısı kondu. "Terapisi ömür boyu komprese eden çorap ve lenf cihazı" denildi. Tabi bu da beni pek de tatmin etmedi.

"Ölüm hariç her şeye çare vardır" diyerek araştırmaya başladım ve Ahmet Hocamın sayfasını buldum.

Bir sürü videolarını izleyerek onun muayenehanesine gelip onunla tanıştım.

Çok şükür çok da olumlu sonuçlar aldım.

Tıpta çareler tükenmez. Umudunuzu yitirmeyin. Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Her şey için teşekkür ederim. Hocam ve ekibine sevgilerimle.

İLK DEFA BİR DOKTORUN HASTASINA BÖYLE DAVRANDIĞINI GÖRDÜM

lenfodem_tedavisi_en_iyi_nerede.jpg


MERHABALAR

Kardeşim 5 senedir ayağında bir şişlikle yaşıyordu. Sayısız Hastaneye gitmemize rağmen teşhis bile konulmamıştı. En sonunda Lenf Ödem olduğunu öğrendik. Tüm umutlarımızı kaybettiğimiz biranda Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ü internetten gördüm ve gitmeye karar verdim. Yanına gittiğimizde bir öğretmen öğrencisine nasıl ders veriyorsa oda bize hastalığı öğrencisine nasıl ders veriyorsa hastalığı ve çözümünü o şekilde anlatıp bize umut aşıladı ve inançla tedaviye başladık. Tedavi süresi boyunca ekibi ile bizimle özel ilgilendi ilk defa bir doktorun hastaya böyle davrandığını gördüm ve güzel geçen tedavi sonunda kardeşim iyileşti. Hiçbir zaman umudunuzu kesmeyin çünkü "BİR ŞİFACI BULUNUR ELBET" sözünü aklınızdan çıkarmayın.

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'e yüreğimin en ücra köşesinden en derin duygularımla sevgilerimi, saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum. 

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.