LİPODEM VE LENFÖDEM BİRLİKTE BACAK ÖDEMİ

lipodem_ve_lenfodem_hastaligina_bagli_bacak_odemi_1.jpglipodem_ve_lenfodem_hastaligina_bagli_bacak_odemi_2.jpg

3 senedir ayağımda şişlik vardı ve şekli bozulmaya başlamıştı.

Gaziantep'te birçok doktora gittim teşhis koyamadıkları gibi bir de bunun çaresi yok dediler. Yağ bezesi diye geçiştirdiler. Sonra bir dahiliye Dr. "ödem olabilir" deyince internetten Prof. Dr. Ahmet Akgül hocayı buldum. Yorumlardan memnuniyeti görünce randevu alarak İstanbul'a geldim. Aynı gün hastalığımın lenfödem ve lipodem olduğu anlaşıldı ve en kısa sürede tedaviye başlandı. 20 gün sonunda ayağım rahatladı şişlikler küçüldü. Başta Ahmet Akgül hocaya ve ekibi Selin hanım, Nurcan hanım, Merve hanım ve Hadi hocaya çok teşekkürler.

G. C. 

 

 

 

 

SAĞLIKSIZ GELİP SAĞLIKLA AYRILIYORUM 

bacakta_lipodem_lenfodem_ve_ic_varis.pngbacakta_lenfodem_lipodem_ve_venoz_yetmezlik.png

 

Sayın Ahmet AKGÜL Hocam,

8 senedir lenf ödem teşhisi konulan hastalığım ile mücadele ederken, "bu hastalığın tedavisi yok" diye her yerden geri çevrildim. En sonunda size ulaştım. Sizinle konuştum. Önce bana "iç varisim olduğunu" söylediniz, daha önce gittiğim hiçbir doktor söylememişti. Yapmış olduğunuz iç varis ameliyatı ile ayaklarım tamamen hafifledi. Lenf ödem tedavime başladınız. Bu tedavi sürecinde güleryüzlülüğünüz ile başta siz ve ekibiniz Selin Hocam, Tuğba Hocam, Hadi Hocam, Nurcan Hanım, Merve Hanım olmak üzere her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi bildiririm. Sağlıksız gelip sağlıklı bir şekilde sizlerden ayrılmaktan mutluluk duyarım.

Neriman B. 

 

 

LİPODEM LENFÖDEM VE VENÖZ YETMEZLİK TEDAVİSİ BİR ARADA 

en_iyi_varis_doktoru_ahmet_akgul_ile_lipodem_tedavisi.jpgen_iyi_varis_doktoru_ahmet_akgul_ile_lipodem_tedavisi_2.jpg

Ben Saliha Önder Almanya'dan geliyorum. Almanya'da üç defa "venöz yetmezliği ameliyatı" oldum ama her defasında tekrarladı ve dördüncü kez olmam gerektiğini söylediler. Ben de Ahmet beyin konuşmalarını hep takip ederdim, nihayetinde dedim ki "ben bir de Ahmet beye kontrol olayım" dedim. İstanbul'a geldim ve muayene oldum. Ahmetbey ameliyatlarımın başarılı olduğunu ama benim sorunumun Lipodem olduğunu söyledi ve ona göre bir tedavi süreci planladı. Bu süreç içinde ben çok memnun olarak rahatsızlığımdan kurtuldum, şimdi sanki bu sıkıntıları ve bu ağrıları çekmemiş kadar rahat ve sağlıklı bir şekilde Almanya'ya dönüyorum. Ameliyat olmamada gerek kalmadı.

Ahmet beye ve personeline çok minnettarım. Ne kadar teşekkür etsem az olur. Allah Ahmet bey'i ve takımını başımızdan eksik etmesin vatanımıza milletimize insanlara hep yardımcı olsun.

Teşekkürler

Saliha Önder  

Prof. Dr. Ahmet AKGÜL'ün Özgeçmişine ulaşmak için lütfen tıklayınız

LENFÖDEM HASTALIĞI ve LENFÖDEM TEDAVİSİ için ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen tıklayınız

LENFÖDEM TEDAVİSİ OLAN HASTALARIN yorumlarını görmek için lütfen tıklayınız  

İLETİŞİME geçmek ve RANDEVU almak için lütfen tıklayınız

Yasal Uyarı

Bu sitenin içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. Site, sağlıkla ilgili tüm konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitedeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden bu site sorumlu tutulamaz.Bu sitedeki bilgileri kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu hükümlerine ve site sahibinin iznine bağlıdır. Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.